Inzerce https://i.cerebroad.com/158215901551055e4dd4a77ca4f756736889__[timestamp]

Testování ohřívače a antikolikové láhve Trends ve 2 motivech od LOVI!

4 maminky otestovaly ohřívač lahví LOVI, který umožňuje rychlou a intuitivní přípravu dětské stravy a udržuje optimální teplotu. Využily k tomu i láhev LOVI Trends s dynamickou savičkou. 

Které maminky produkty LOVI testovaly?

Jaké produkty LOVI maminky testovaly?

LOVI Ohřívač lahví

LOVI ohřívač lahví umožňuje rychlou a intuitivní přípravu dětské stravy a udržuje optimální teplotu. 

Inzerce

Má 4 funkce v jednom: ohřívá, rozmrazuje, udržuje teplotu a sterilizuje párou!

Ohřívač je rychlý, intuitivní, bezpečný, praktický a univerzální!

Inzerce

Zařízení pracuje ve třech režimech: láhev, horký ohřev a večeře:

  • BOTTLE mode – ohřívání tekutin v láhvi, rozmrazování pokrmů skladovaných v sáčku. Udrží požadovanou teplotu mléka nebo vody až na 10 hodin.
  • HOT mode – rychlý ohřev pokrmu + funkce sterilizace lahví a příslušenství.
  • DINNER mode – udrží požadovanou teplotu až na 3 hodiny.

LOVI Láhev Trends

Láhve LOVI Trends představují minimalistický design tištěný po celém obvodu. K dispozici jsou ve dvou kolekcích: LOVI Indian Summer 240 ml a LOVI Botanic 240 ml. Láhve jsou  kompatibilní se všemi odsávačkami mateřského mléka.

Inzerce

Láhve jsou vybaveny dynamickou savičkou LOVI®, která se prodlužuje v závislosti sání miminka stejně, jako matčina bradavka, tímto nenarušuje sací reflex miminka a umožňuje kombinaci kojení a krmení z láhve. Špička je vyrobená z tenké vrstvy silikonu a dynamicky se přizpůsobuje sání miminka (prodlužuje se). Povzbuzuje svaly čelistí k aktivní činnosti. Mléko nevytéká, dítě ho musí aktivně sát. Pevná základna ze silnějšího silikonu umožňuje stabilní oporu pro správné umístění rtů na savičce. 

Inzerce

Efektivní odvzdušňovací systém SUPER VENT zabraňuje smíšení mléka se vzduchem. Tímto způsobem se sníží riziko kolik. Těsnící disk promění lahvičku na spolehlivý zásobník pro uchování nebo přenášení pokrmu. Speciálně zaoblený okraj a stupnice umožní přesné odměření mléka a nebo sirupu k okamžitému podání miminku.

- Nenarušují sací reflex

- Umožňují kombinaci krmení z láhve a kojení

- Umožňují správnou koordinaci sání-polykání-dýchání

- Zachováují aktivní práci svalů úst a jazyka

- Zachováují přirozený rytmus sání

- Jsou kompatibilní s odsávačkami LOVI

Více informací na www.lovibaby.com.

Jak dlouho produtky LOVI testovaly?

Maminky testovaly produkty LOVI po dobu 1 měsíce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování ohřívače a antikolikové láhve Trends ve 2 motivech od LOVI! - diskuze

Poradna

Nárok na PPM

| Moni90 | 26.02.2020, 11:33

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budu mít nárok na PPM? Od září 2019 jsem zaměstnaná, smlouvu mám do června 2020. Před tím jsem byla na RD. S manželem plánujeme druhé dítě. Chtěla bych se zeptat, pokud bych teď někdy otěhotněla a šla na nemocenskou, budu mít nárok na PPM. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pro nárok na PPM musíte splňovat alespoň  270 dní účasti na nemocenském pojištění za poslední 2 roky před nástupem na PPM. Do této doby je možné započítat i předchozí dobu pojištění z předchozího zaměstnání, které spadá do období 2 let, a to i v případě, že jste v daném období čerpala v zaměstnání rodičovskou dovolenou. Do doby účasti na pojištění se započítává i doba pracovní neschopnosti, pokud trvá pracovní poměr. Dále je pro nárok na PPM nutné nastoupit na ni ze zaměstnání nebo v ochranné lhůtě. Nastoupit na PPM je možné v rozmezí od počátku osmého do počátku šestého týdne před termínem porodu. Ochranná lhůta ze zaměstnání (pojištění), které skončilo v době těhotenství, je tak dlouhá jako dané zaměstnání, maximálně 180 dnů. Záleží tedy na tom kdy otěhotníte, jestli bude pracovní poměr prodloužen nebo jestli byste se vešla do ochranné lhůty po skončení pracovního poměru.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 28.02.2020, 13:48
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce