Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vlasta: Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě

Seznámení s testovanými produkty LOVI

Milé maminky,

balíček s produkty jsem obdržela 11. 11.2019. K testování mi byl zaslán LOVI Ohřívač lahví v bílé barvě a láhev LOVI Trends Indian Summer 240 ml.

Dcerku zaujala hned lahvička Indian Summer

Hned po rozbalení jsem dala produkty k seznámení malé, samozřejmě, že ji nejvíce zaujala lahvička. Přece jen ohřívač více využije právě maminka. Obě věci byly dobře zabalené v originálních krabičkách a nedošlo tedy dopravou k žádnému poničení. 

Motivy LOVI mě vážně baví

Prvně jsme rozbalily láhev. Musím uznat, že motivy LOVI mě vážně baví. Máme bohaté zkušenosti s dudlíky a hrnečkem 360, který měl starší syn. Lahvička je velice pěkná, motiv je hezký a jemný, vhodný dle mého jak pro kluka, tak pro holku. Velmi se mi líbí odměrka na víčku lahve, kterou používám třeba při přípravě instantní kaše. Lahvičku jsme umyly a vyvařily dle návodu ve vodě. 

Jako velký úspěch vidím to, že dcera savičku neodmítla

Lahvička je úzká, tudíž se i malým ručičkám dcery dobře drží. Dcerku lahvička zaujala, bylo to její druhé setkání s lahví, do této doby byla kojená. Moc teda nevěděla, co s lahví dělat, spíše si s ní chtěla hrát. Po pár pokusech, kdy jsem jí ji dala do pusinky, už si ji tam zvládla strčit sama, ale pít z ní zatím moc nezvládá. Ráda si ji okusuje, cáká s ní vodu okolo a je spokojená. Jako dobrý krok vidím to, že savičku neodmítla a nevadí jí. Uvidíme, jaký bude další vývoj.

Ohřívač lahví LOVI je malý, lehký a hodí se k ostatním spotřebičům

Ohřívač lahví LOVI naopak zaujal velmi mě. Na ten jsem se vážně těšila. Bílá mi naprosto vyhovuje a hodí se mi k dalším spotřebičům v kuchyni na lince. Je malý a velmi lehký. Manipulace s ním je tedy opravdu snadná. Návod k použití byl dobře popsaný, lehce z něj člověk pochopí co a jak, i když ho nedávám moc daleko a pokaždé do něj nakukuji. 

Sterilizace lahvičky je velice jednoduchá

Hned jsem ho omyla dle instrukcí a vyzkoušela sterilizaci lahvičky. Ta byla velice jednoduchá. Nalilo se požadované množství vody, láhev se postavila na košík a stačilo strčit do zásuvky a zmáčknout tlačítko. Po dokončení sterilizace mě ohřívač zvukovým signálem upozornil na konec a sám se vypnul.

Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě

Sterilizovat jsme zkusily i na dudlík a savičku. Jediná nevýhoda zatím je, že se tam těch věcí nevejde zároveň více, tak je nutné to dělat po částech. Ale v tom nevidím problém, ale pokud má někdo k dispozici třeba parní sterilizátor. Věřím, že raději sáhne po něm, kam to šoupne vše dohromady a má klid. Pokud nemáte jinou možnost, tak je ohřívač určitě jednodušší než vyvařování ve vodě, které musíte hlídat. 

Ovládat ohřívač zvládne i můj syn

Ohřívání příkrmů jsem využila již několikrát a je pravda, že ovládání je tak jednoduché, že to zvládá i můj tříletý syn, já to vše nachystám a zapíná ho on. Baví ho to a rychle se naučil, který symbol má svítit, když sestřičce ohřívá oběd. Takže je to pro nás zábava. Uvidíme v následujících týdnech, jak budeme pokračovat.

Maminka Vlasta a dcera Deborah

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vlasta: Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě - diskuze

Poradna

Očkování

| Marcela72 | 04.12.2019, 18:27

Dobrý den, děkuji za předchozí odpověď na dotaz. Ještě se chci zeptat, při očkování vakcínou Nimenrix a menveo je první přeočkování už za pět let nebo až za 10let?Děkuji Dočkalová

Dobrý den, 

přeočkování po 5 letech se prioritně doporučuje zejména rizikovým skupinám populace jako jsou děti, adolescenti, mladí dospělí, osoby ubytované na společných ubytovnách, sportovci, pacienti s oslabenou imunitou např. bez sleziny apod. Nákaza se však může vyskytnout i u ostatních a způsobit závažný zásah do jejich života, není proto řečeno, že ostatní se přeočkovat určitě nemusí. Pokud už 5 či více let od poslední dávky uplynulo, může se očkovat kdykoliv, samozřejmě pokud není přítomna kontraindikace. 

S pozdravem  

Rastislav Maďar 

Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., FRCPS | Babyonline | 05.12.2019, 07:24
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce