Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vlasta: Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě

Seznámení s testovanými produkty LOVI

Milé maminky,

balíček s produkty jsem obdržela 11. 11.2019. K testování mi byl zaslán LOVI Ohřívač lahví v bílé barvě a láhev LOVI Trends Indian Summer 240 ml.

Dcerku zaujala hned lahvička Indian Summer

Hned po rozbalení jsem dala produkty k seznámení malé, samozřejmě, že ji nejvíce zaujala lahvička. Přece jen ohřívač více využije právě maminka. Obě věci byly dobře zabalené v originálních krabičkách a nedošlo tedy dopravou k žádnému poničení. 

Inzerce

Motivy LOVI mě vážně baví

Prvně jsme rozbalily láhev. Musím uznat, že motivy LOVI mě vážně baví. Máme bohaté zkušenosti s dudlíky a hrnečkem 360, který měl starší syn. Lahvička je velice pěkná, motiv je hezký a jemný, vhodný dle mého jak pro kluka, tak pro holku. Velmi se mi líbí odměrka na víčku lahve, kterou používám třeba při přípravě instantní kaše. Lahvičku jsme umyly a vyvařily dle návodu ve vodě. 

Inzerce

Jako velký úspěch vidím to, že dcera savičku neodmítla

Lahvička je úzká, tudíž se i malým ručičkám dcery dobře drží. Dcerku lahvička zaujala, bylo to její druhé setkání s lahví, do této doby byla kojená. Moc teda nevěděla, co s lahví dělat, spíše si s ní chtěla hrát. Po pár pokusech, kdy jsem jí ji dala do pusinky, už si ji tam zvládla strčit sama, ale pít z ní zatím moc nezvládá. Ráda si ji okusuje, cáká s ní vodu okolo a je spokojená. Jako dobrý krok vidím to, že savičku neodmítla a nevadí jí. Uvidíme, jaký bude další vývoj.

Inzerce

Ohřívač lahví LOVI je malý, lehký a hodí se k ostatním spotřebičům

Ohřívač lahví LOVI naopak zaujal velmi mě. Na ten jsem se vážně těšila. Bílá mi naprosto vyhovuje a hodí se mi k dalším spotřebičům v kuchyni na lince. Je malý a velmi lehký. Manipulace s ním je tedy opravdu snadná. Návod k použití byl dobře popsaný, lehce z něj člověk pochopí co a jak, i když ho nedávám moc daleko a pokaždé do něj nakukuji. 

Sterilizace lahvičky je velice jednoduchá

Hned jsem ho omyla dle instrukcí a vyzkoušela sterilizaci lahvičky. Ta byla velice jednoduchá. Nalilo se požadované množství vody, láhev se postavila na košík a stačilo strčit do zásuvky a zmáčknout tlačítko. Po dokončení sterilizace mě ohřívač zvukovým signálem upozornil na konec a sám se vypnul.

Inzerce

Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě

Sterilizovat jsme zkusily i na dudlík a savičku. Jediná nevýhoda zatím je, že se tam těch věcí nevejde zároveň více, tak je nutné to dělat po částech. Ale v tom nevidím problém, ale pokud má někdo k dispozici třeba parní sterilizátor. Věřím, že raději sáhne po něm, kam to šoupne vše dohromady a má klid. Pokud nemáte jinou možnost, tak je ohřívač určitě jednodušší než vyvařování ve vodě, které musíte hlídat. 

Ovládat ohřívač zvládne i můj syn

Ohřívání příkrmů jsem využila již několikrát a je pravda, že ovládání je tak jednoduché, že to zvládá i můj tříletý syn, já to vše nachystám a zapíná ho on. Baví ho to a rychle se naučil, který symbol má svítit, když sestřičce ohřívá oběd. Takže je to pro nás zábava. Uvidíme v následujících týdnech, jak budeme pokračovat.

Maminka Vlasta a dcera Deborah

Hodnocení po 1 měsíci testování

Zdravím,

jsou to již 4 týdny, co jsme s dcerkou Deborkou obdržely balíček LOVI k testování. Krásný bílý ohřívač lahví LOVI a Láhev Trends Indian Summer 240 ml. Měly jsme za tu dobu dostatečnou možnost vše pořádně vyzkoušet a tak vám teď můžeme shrnout, jak vše probíhalo a jaká byla spokojenost.

Ohřívač LOVI nabízí několik funkcí – ohřívání, vyvařování i rozmrazování

Manipulace s ohřívačem byla naprosto jednoduchá, co se ovládání týče. Jak jsem již zmiňovala při prvním seznámení, zapnout ho zvládal i můj tříletý syn. Používání jako takové složité není a návod je srozumitelný. Co mi však dělalo problémy a trochu vadilo, byla tabulka, podle které se odměřovala voda k ohřívání. Pokud neohříváte pokaždé stejné množství jídla či vody, opravdu není v mých silách si ty přesná čísla zapamatovat a ať už jsem měřila vodu, jak jsem chtěla, vždy jsem to jídlo měla studené. Takže ke konci už jsem tam dávala vodu opravdu od oka, protože bylo jednodušší ohřát jídlo na vyšší teplotu a pak ho malé pofoukat, než vždy přilít vodu a zase doohřát. Naopak potřebné množství vody k vyvařovaní jsem si zapamatovala hned a už automaticky používala. Rychlost jako taková mi přijde přiměřená, pokud je dítě v klidu. Jakmile jsme se ale dostaly do situace, že malá už vážně měla velký hlad (třeba po návštěvě lékaře, kdy jsme přijely až v době oběda teprve domů), už mi doba ohřevu připadala nekonečná a skončila jsem u mikrovlnky.

Rozmrazování pokrmu ve sterilizátoru jsem využila zatím jen dvakrát a je to běh na dlouhou trať, pokud byste čekaly, že bude za chvíli hotovo, opak je pravdou, všechno má svůj čas a vzhledem k tomu, že rozmrazování má být postupné, tak prostě trvá.

Sterilizace s LOVI je prostě pecka

Sterilizace to je prostě pecka, pokud vám stačí jedna láhev nebo pár dudlíků. Pro mě s dcerkou je však dostatečná a používám tuto funkci často.

Láhev Trends Indian Summer je moc pěkná a při uzavření víčkem neteče

Udržování teploty se nám nepodařilo pořádně vyzkoušet. Dcerka je stále kojená a o umělé mléko moc nejeví zájem, stejně tak o jakoukoliv jinou tekutinu. S čajem či vodou v lahvi si převážně jen hraje a nechce z láhve sát, i když moc dobře ví, jak na to a občas se i napila. Se savičkou samotnou problém nemá, ale prostě jak to není přímo od mámy, tak ztrácí zatím zájem. Já však neztrácím naději a stále to zkouším, jednou z té lahve nebo nějakého hrníčku stejně pít začne. Láhev jako taková je moc pěkná. Má krásný motiv, úzký tvar, který se výborně drží i malým ručičkám, při uzavření víčkem neteče, takže jsem se nemusela bát, že mi pití vyteče do tašky. 

Díky sterilizaci mám láhev připravenou během pár minut

Čištění láhve je jednoduché, dá se celá krásně rozložit, nejsou na ní žádné zbytečné záhyby, kde by se zadržovala špína a špatně by se kvůli nim čistila. Navíc díky ohřívači bylo jednoduché ji kdykoliv hned sterilizovat a mít ji během pár minut připravenou k dalšímu použití.

Design ohřívače zapadne do jakékoliv kuchyně

Co se týká designu ohřívače, tak je naprosto ideální a svým jednoduchým vzhledem zapadne do jakékoliv kuchyně. Navíc je malý a lehký, takže jakákoliv manipulace s ním je jednoduchá a přenášení z místa na místo či samotná údržba je naprosto rychlá a bez námahy.

Ohřívač lahví a láhev doporučuji všem maminkám, které zbožňují LOVI 

Ohřívač lahví bych určitě doporučila maminkám, které mají děti na umělém mléku, protože ohřátí vody bylo přesnější než u příkrmu a navíc možnost udržování teploty jim umožní si vodu připravit o něco dřív a pak si ji jen udržovat na potřebnou chvíli. Láhev doporučuji všem, kteří stejně jako my zbožňují motivy LOVI a obyčejná láhev by je neuspokojila. 

Ohřívač LOVI si našel místo v mé kuchyni

Ohřívač si v mé kuchyni své místo našel, bez funkce sterilizace už se asi neobejdu a co se ohřívání týká, tak doufám, že to ještě nějak vychytám a i zde začne plně svůj účel plnit. 

Největší výhodou je více funkcí v jednom

Výhody vidím v tom, že máte více funkcí v jednom, díky malým rozměrům ideální i pro maminky, které s dětmi cestují, protože vám ohřívač nezabere skoro žádné místo a je lehký, takže ho v tašce či kufru ani nepocítíte. Mezi hlavní nevýhodu bych uvedla za mě složitou tabulku s hodnotami vody pro jednotlivé množství pokrmů, protože když pokaždé musíte hledat hodnotu, tak vás to prostě zdržuje.

Každopádně bych ráda poděkovala za možnost se testování zúčastnit a s výrobky se pořádně seznámit!

Maminka Vlasta a dcera Deborah

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vlasta: Ohřívač je jednodušší než vyvařování ve vodě - diskuze

Poradna

Vyvoj 14 ti mesicniho syna

| Cucollino | 29.03.2020, 11:38

Dobry den,memu mladšímu synovi za tyden bude 14 mesicu..Mam par obav zda je u nej vse v poradku co se tyka vyvoje.
Mam jeste starsiho syna,u toho resime otazku autismu ci VD,jeste nema stanovenou diagnozu a je mu 4,5 roku..
Co se tyka mladsiho,tak ten se narodil od 14 dni drive,co se tyka motorickeho vyvoje,je zrejmne vse tak jak ma byt,leze po čtyřech,sedi,obchází nabytek,za ruku jde ale nema odvahu se pustit a jit sam.Vsude tedy vyleze na gauc,postel,schody uplne bez problemu uz od 11 ti mesicu..
Spis co me trapi je to zda je to ostatni v poradku..Kdyz mu treba ukazu 5 zvířátek v radě a zeptam se kde je krava,prase,kocka,pes atd tak bez váhání bud schodi nebo vezme do ruky.Kdyz se ho zeptam aniz by je videl tak je videt ze hleda,ale jakmile vidi neco jineho tak si jde proste po svem :-) Kdyz mu reknu dej,bud se zacne rozcilovat ze mi to neda,nebo to po me hodi a parkrat tedy mi to dal do ruky.Ale nejake prines,ukaz to zatim jinak ne..kostky kdyz postavim komín schazuje ale nepostavi.Za to kazde smitko na zemi sebere..Zacina tedy pouzivat na vse ukazovacek autickem jezdi i tim ukazovackem,ale ucelne k ukazovani ho jeste nepouziva,to taky nevim zda je v normlne nebo ne.Co se tyka ocniho kontaktu tak ten je v poradku,je mazlivej,kdyz delam blbinky smeje se,kdyz se mu nevo nelibi da tez najevo,kdyz znizim z dohledu ted jde ke dverim a place.Co se tyka reci,tak po ockovani 1 hexy mi prestal zvatlat,pak zacal po 2 mesicich opet zvatlat,takze jedeme bababa,dadada,dedede,tatata,bada,vaba atd a obcas kdyz teda me vidi tak rika mamama..paci paci umi,papa taky,varila myšička kasicku tez ale udela jen kdyz se mu chce.Co se tyka treba návštěv taky nema problem,je vcelku kontaktni,takze se smeje kdyz se na nej nekdo usmeje,necha se pochovat atd..Ale porad si me hlida.Na fotce ukaze kde je mama a kde je tata a kde je bracha taky uz se nam povedlo..Na jmeno reaguje tez z 90 ti procent,pokud neni nejak zaneprázdněn ..Na starsiho je spise jako lepidlo :-) porad by s nim chtel byt nejak v kontaktu ale kdyz ma starsi špatnou naladu tak se mu to nelibi,samozrejme tahanice o hracky jsou u nas bezna vec.Co ma starsi musi mit i mladsi.Kdyz neni po jeho je tez problem a vyjádří svuj nesouhlas.Co s tyka zvirat,mame dva psi takze s tim problem taky neni..Porad jim zkoumá usi,zuby,oci :-)
Prijde mi jako zvídavé ditko.Posila auticka po zemi,vse musi zmacknou a vyzkouset co to dela a umi.Kdyz mu neco nejde tak se vzteka.A dalsi vec co mne trapi,je to,ze sve jidlo musi mit rozmixovane,kousky nesnese,ale pecivo a mnamky co se mu da do ruky sni bez problemu.
Nevim zda jsem vse popsala srozumitelné ale zajimal by mne Vas nazor zda mam popripade vyhledat i nejakeho odborníka a nebo zda pockat.Vim ze se dela screening ale jen by mne zajimal Vas nazor na dane veci.
Dekuji moc za odpoved.S pozdravem Monika

Dobrý den, pouze podle popisu chování vašeho synka a bez možnosti chlapce vidět, vám nemohu zodpovědně odpovědět na dotaz ohledně jeho vývoje. Vývoj syna by podle některých popisovaných projevů mohl být nerovnoměrný. Píšete ale, že se starším synem chodíte na nějaká odborná vyšetření, je v řešení možnost poruchy autistického spektra. Pokud vám jde o vyloučení obdobných potíží u mladšího chlapce, pak bych vám doporučila dohodnut si konzultace u odborníků, kam chodíte se starším synem, což bych považovala za nejrychlejší řešení. Potom samozřejmě probíhá screening, který pravdivě vyplňte. Zdravím Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 07:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce