Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Monika: Kombinované kojení a krmení z láhve LOVI je opravdu možné

Seznámení s testovanými produkty LOVI

Dobrý den maminky, 

i na mne se usmálo štěstí s testováním ohřívače LOVI a lahvičky Botanic. Před měsícem se nám narodil syn Matyášek a jeho sestra Leontýnka má z brášky velkou radost. Testování bylo v těchto dnech trochu náročnější, ale jsem za něj strašně moc ráda.

Inzerce

Design LOVI dudlíků nemají chybu

Značku LOVI známe už od narození Leontýnky, která milovala LOVI dudlíky. No a já také, jejich designy nemají chybu. 

LOVI odsávačka mateřského mléka mi pomohla nastartovat kojení

Před měsícem jsem se v porodnici v Ostravě také setkala s LOVI odsávačkou mateřského mléka – pomohla mi nastartovat kojení a za to jsem velmi ráda. Malou jsem kojila až do 2 let a se synem to chci zkusit také. Na druhou stranu bych chtěla mít i čas pro sebe, takže jsem se nastavila tak, že zkusíme kombinované kojení. Z porodnice jsem dostala domů i lahvičku LOVI :-). A doma pak na nás čekalo překvapení v podobě balíčku z BABYONLINE. Moc děkujeme za možnost testovat!

Bílý design ohřívače krásně sedne do naší kuchyně

Ohřívač LOVI má moc pěkný design, je minimalistický a moderní. Nemám potřebu ho po použití schovávat někde do skříňky, má na kuchyňské lince své stálé místo! :-)

Instrukce jsou přehledné a jednoduché

V používání ohřívače jsem začátečník, pro dceru jsem žádný neměla. Proto mne překvapilo, jak jednoduché je používání a kolik funkcí nabízí. Líbí se mi i přiložená nádobka na vodu, protože ji nemusím nijak složitě odměřovat. 

Inzerce

Vyvařování s LOVI je rychlé a jednoduché

Jako první funkci jsem vyzkoušela vyvařování láhve a savičky. Je to opravdu rychlé a „bez práce“. Stačí nalít vodu, vložit obráceně láhev a spustit. Vzhledem k tomu, že zatím kombinujeme kojení s krmením z láhve jen částečně, tak mi tento způsob vyvařování vyhovuje. A protože hodně cestujeme, tak to bude parádní, a hlavně skladný pomocník. 

Rozmrazování domácích přesnídávek již s ohřívačem není problém

Další skvělá funkce je rozmrazování. Protože máme babičku se zahrádkou, můj mrazák je plný domácích ovocných přesnídávek. Samozřejmě při dvou dětech dost často zapomenu balení vytáhnout, a když se dcera zeptá: „Kdy bude svačinka?“, tak se zhrozím, že je ovoce ve formě nanuku :-). 

Inzerce

S ohřívačem už to ale není problém :-). V tuto chvíli je pro mne funkce rozmrazování k nezaplacení. S mikrovlnou troubou kamarád nejsem a kastrůlky s vodou už jsou tedy minulostí!

Kojení a krmení z láhve – není problém 

Měla jsem trochu obavu, jak to bude s kojením, když začneme krmit i s pomocí láhve. Hledala jsem informace, na co si dát pozor a že je velmi důležitý výběr savičky. Z porodnice jsem si přivezla menší láhev LOVI s menší savičkou, než je na testované láhvi. Proto jsem začala s ní. Skvělé je to, že Matyášek to nemá s láhví jednoduché, musí aktivně sát a namáhat se jako při kojení. Mléko nevytéká samovolně. Savičku mu musím dát do pusinky jako při kojení tak, aby ji měl dobře opřenou o spodní část. 

Můžu nabídnout to nejlepší a zároveň mít čas sama na sebe

Sát začal bez problémů :-) a s kojením nemáme problém. Jsem za to moc ráda, můžu nabídnout to nejlepší, ale také mít čas na sebe, když se postará tatínek nebo babičky.

Snad nám vydrží kojení co nejdéle. Na druhou stranu nemám obavu ani z toho, když budeme muset dokrmit UM. Ohřívač má funkci udržení teploty, tak bude voda připravená a UM se do něj v noci jen pak přimíchá.

Výrobky LOVI mi ušetří čas, který můžu věnovat dětem

Celkově jsem s výrobky LOVI moc spokojená. Ušetří mi čas, který můžu věnovat oběma dětem. Do budoucna ohřívač určitě skvěle využiji i v rámci zavádění příkrmů. LOVI myslí na maminky a miminka a já jsem ráda, že kombinované kojení a krmení z láhve je opravdu možné. 

Maminka Monika s Matyáškem a Leontýnkou

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Monika: Kombinované kojení a krmení z láhve LOVI je opravdu možné - diskuze

Poradna

Pupík

| Zuzana96 | 28.10.2020, 11:49

Dobrý den, synovi po odpadnuti pupíku jsem objevila v pupíku takový vyrustek nejde to vidět jen kdyz ten pupík jakoby ohrnu byla jsem s tim u lékaře protože mu z toho tekl žlutý mazek moc tomu nevěnoval pozorností a napsal jen framykoin mast tyden jsem mazala a nic se nezlepšilo. A nechce se mi v tehle situaci jit do nemocnice na dětskou chirurgii tak se obracim na vás.

Dobrý den. Malý výrůstek je granulom, potírejte dále Framykoinem, trvá delší dobu, než se zahojí. Na chirurgii nemusíte chodit.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 29.10.2020, 08:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce