Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Monika: Kombinované kojení a krmení z láhve LOVI je opravdu možné

Seznámení s testovanými produkty LOVI

Dobrý den maminky, 

i na mne se usmálo štěstí s testováním ohřívače LOVI a lahvičky Botanic. Před měsícem se nám narodil syn Matyášek a jeho sestra Leontýnka má z brášky velkou radost. Testování bylo v těchto dnech trochu náročnější, ale jsem za něj strašně moc ráda.

Inzerce

Design LOVI dudlíků nemají chybu

Značku LOVI známe už od narození Leontýnky, která milovala LOVI dudlíky. No a já také, jejich designy nemají chybu. 

LOVI odsávačka mateřského mléka mi pomohla nastartovat kojení

Před měsícem jsem se v porodnici v Ostravě také setkala s LOVI odsávačkou mateřského mléka – pomohla mi nastartovat kojení a za to jsem velmi ráda. Malou jsem kojila až do 2 let a se synem to chci zkusit také. Na druhou stranu bych chtěla mít i čas pro sebe, takže jsem se nastavila tak, že zkusíme kombinované kojení. Z porodnice jsem dostala domů i lahvičku LOVI :-). A doma pak na nás čekalo překvapení v podobě balíčku z BABYONLINE. Moc děkujeme za možnost testovat!

Inzerce

Bílý design ohřívače krásně sedne do naší kuchyně

Ohřívač LOVI má moc pěkný design, je minimalistický a moderní. Nemám potřebu ho po použití schovávat někde do skříňky, má na kuchyňské lince své stálé místo! :-)

Instrukce jsou přehledné a jednoduché

V používání ohřívače jsem začátečník, pro dceru jsem žádný neměla. Proto mne překvapilo, jak jednoduché je používání a kolik funkcí nabízí. Líbí se mi i přiložená nádobka na vodu, protože ji nemusím nijak složitě odměřovat. 

Inzerce

Vyvařování s LOVI je rychlé a jednoduché

Jako první funkci jsem vyzkoušela vyvařování láhve a savičky. Je to opravdu rychlé a „bez práce“. Stačí nalít vodu, vložit obráceně láhev a spustit. Vzhledem k tomu, že zatím kombinujeme kojení s krmením z láhve jen částečně, tak mi tento způsob vyvařování vyhovuje. A protože hodně cestujeme, tak to bude parádní, a hlavně skladný pomocník. 

Rozmrazování domácích přesnídávek již s ohřívačem není problém

Další skvělá funkce je rozmrazování. Protože máme babičku se zahrádkou, můj mrazák je plný domácích ovocných přesnídávek. Samozřejmě při dvou dětech dost často zapomenu balení vytáhnout, a když se dcera zeptá: „Kdy bude svačinka?“, tak se zhrozím, že je ovoce ve formě nanuku :-). 

Inzerce

S ohřívačem už to ale není problém :-). V tuto chvíli je pro mne funkce rozmrazování k nezaplacení. S mikrovlnou troubou kamarád nejsem a kastrůlky s vodou už jsou tedy minulostí!

Kojení a krmení z láhve – není problém 

Měla jsem trochu obavu, jak to bude s kojením, když začneme krmit i s pomocí láhve. Hledala jsem informace, na co si dát pozor a že je velmi důležitý výběr savičky. Z porodnice jsem si přivezla menší láhev LOVI s menší savičkou, než je na testované láhvi. Proto jsem začala s ní. Skvělé je to, že Matyášek to nemá s láhví jednoduché, musí aktivně sát a namáhat se jako při kojení. Mléko nevytéká samovolně. Savičku mu musím dát do pusinky jako při kojení tak, aby ji měl dobře opřenou o spodní část. 

Můžu nabídnout to nejlepší a zároveň mít čas sama na sebe

Sát začal bez problémů :-) a s kojením nemáme problém. Jsem za to moc ráda, můžu nabídnout to nejlepší, ale také mít čas na sebe, když se postará tatínek nebo babičky.

Snad nám vydrží kojení co nejdéle. Na druhou stranu nemám obavu ani z toho, když budeme muset dokrmit UM. Ohřívač má funkci udržení teploty, tak bude voda připravená a UM se do něj v noci jen pak přimíchá.

Výrobky LOVI mi ušetří čas, který můžu věnovat dětem

Celkově jsem s výrobky LOVI moc spokojená. Ušetří mi čas, který můžu věnovat oběma dětem. Do budoucna ohřívač určitě skvěle využiji i v rámci zavádění příkrmů. LOVI myslí na maminky a miminka a já jsem ráda, že kombinované kojení a krmení z láhve je opravdu možné. 

Maminka Monika s Matyáškem a Leontýnkou

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Monika: Kombinované kojení a krmení z láhve LOVI je opravdu možné - diskuze

Poradna

Problém s menštruáciou

| Janka610 | 26.01.2021, 13:34

Dobrý deň s priateľom sme suložily no praskol nám prezervativ ale priateľ našťastie neejakuloval no pre istotu som vzala tabletu po (escapelle) moja menštruácia prebiehala normálne prišla o týždeň no trvala 8-9 dni coz je pre mna trochu dlhšie ako obvykle plus moja menstruacia je nepresná stále príde v iný deň no a tu je bod mojho problému pretože teraz mi mešká už 5 den coz je 50 dni od poslednej menštruácie vyvolané tou tabletou escapelle s priateľom sme sulozili len pár krát od mojej poslednej menštruácie a vždy s prezervatívom aj keď raz nám znova praskol ( asi vymeníme značku ) no priateľ tiež neejakuloval hneď ako prezervativ praskol si ho vymenil a pokračovali sme ďalej od vtedy sme už nesulozili lenže menštruácia mi mešká už 5den bežne ju mám po 20 až 40 dňoch teraz je to už nejaký 50 deň prosím vás kde je problém môžem byt tehotná ? Alebo to spôsobila ta tabletka alebo kde je problém
Poraďte mi prosím som už v koncoch návšteva gynekológa je nereálna keďže je covid

Dobrý den, obecně návštěva gynekologa v "období covid" možná je, informujte se u Vašeho gynekologa, zda a jak ordinuje. Tyto léky mohou velmi výrazně ovlivnit další menstruační cykly, protože obsahují vysokou dávku hormonů.
Vaše menstruace může být tímto ovlivněna, těhotenství však touto korespondenční cestou vyloučit nelze. Proveďte si těhotenský test z moči případně nejdříve cca týden od očekávaného termínu menstruace, dříve by výsledek nemusel být přesný. Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 26.01.2021, 16:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce