Inzerce
Inzerce
Inzerce

3. narozeniny internetového dítěte Baby on line

Milé dámy, vážení pánové, milé holky Bolky,

přesně před třemi lety, 1. ledna 2007 bylo přivedeno na svět tehdy malé internetové děťátko, Bolátko.

A jako každé výročí se na počátku ledna sluší ohlédnout za rokem minulým.

Inzerce

Kdo si ještě vzpomíná, ví, že BOL v počátcích obsahovalo pouze část Co na to odborník a diskuzní klub. Postupně nabývalo na „výšce i objemu“, odborníka doplnil komunitní Pestrý svět maminek, na sklonku roku 2008 vydavatelská činnost pro děti. A v září 2009 byl BOLu „ušit“ nový design. Pro ty, kteří začátky nepamatují, vkládám malou ukázku.

Inzerce

Baby on line v době spuštění 1. 1. 2007


Inzerce

Baby on line po spuštění komunitní části Pestrý svět maminek v červnu 2007

Ovšem tím nejšťastnějším byl pro BOL okamžik, kdy jste na něj zavítaly Vy, milé čtenářky a přispěvatelky, i Vy, milí čtenáři a přispěvatelé. Tímto jste BOLu vdechli život. Z tohoto hlediska byl pro BOL minulý rok rokem nejvydařenějším, neboť jej navštívilo přes jeden milión unikátních návštěvníků. Tedy 1/10 populace České republiky.

Inzerce

Přiznávám, že jsem tímto číslem příjemně překvapená. Nevěřila bych, že v dnešní povrchní, uspěchané době, ve které se nejvíce daří produktům „nafouknutých bublin“, zprávám typu jedna paní povídala, že v této době si Vaši přízeň získá médium, ve kterém je vše, jak říká můj manžel, až přehnaně profesionální a propracované. Zvlášť velkou radost člověku působí, když vidí, že stejně přistupujete k BOLu i Vy, snažíte se jej co možná nejvíce vylepšit, ať již svými hodnotnými příspěvky nebo náměty zasílanými na naši adresu.

Těší nás, s jakou láskou a péčí k Baby on line přistupujete, naplňuje mě radostí, když vidím, že se BOL stává místem setkání lidí, ač jistě v mnohém odlišných, přesto nacházejících na Baby on line slovy pana prezidenta „společnou řeč, vzájemný respekt a porozumění“.

Jsem šťastná, že i já jsem na BOL našla osobnosti, které sdílejí stejné životní hodnoty. Osobnosti, které neplní stránky bulvárních médií, naštěstí :-), ale svým každodenním osobním  přístupem k životu jsou vzorem nejen pro své děti, své okolí, ale i pro nás, kteří máme tu čest se s nimi scházet právě na Baby on line.

Netušila jsem, že realizací svého nápadu na mateřské dovolené si splním tolik snů najednou. Našla jsem smysluplnou práci, která mě naplňuje, stejně pro společnou věc nadšené lidi jako jsem sama, skvělé další rodiče, kteří dokážou svou nelehkou rodičovskou roli vzít tu vážně, tu s humorem.

Také jsem pochopila, že nestačí pouze snít. Za realizací každého snu stojí spousta nadšení a chtění, práce a energie. A hlavně spousta skvělých lidí kolem Vás, se kterými se můžete radovat z úspěchů, nebo Vás naopak podrží, když důvod k radosti zrovna není.

Chtěla bych využít této příležitosti a poděkovat všem, kteří s námi zůstali v dobrém i zlém. Velice si Vás vážím a přeji, ať se Vám v roce 2010 splní alespoň jedno z Vašich přání a snů. Ať máte dostatek energie k jeho naplnění a stále skvělé lidi kolem sebe.

Budete-li k tomu potřebovat naši pouhou přítomnost nebo pomoc, bude-li to v našich silách, rádi Vám pomůžeme.

Máte-li čím, naplňte číše a připijme si společně na ten nejúžasnější rok 2010.

Na zdraví a společně realizované nápady!

Vaše

Jana Martincová
 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

3. narozeniny BOL - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • moc gratuluji a přeji ještě hodně dalších článkú, maminek a nových miminek.     
  pem   | 14.01.2010 12:38:47
  Reagovat | URL příspěvku
 • Opožděně, ale přece
  ...se přidáváme do řady gratulantů... a přejeme se Štěpámnou do dalších let stejné úspěchy a mnoho šťastných a zdravých členek a miminek... 
  kporizova   | 14.01.2010 08:08:08
  Reagovat | URL příspěvku
 • Gratulace
  Gratuluji k narozeninám a chtěla bych Vám poděkovat za krásné články a příspěvky,které mi vždy pomohly,když jsem si nevěděla rady 
  ježice   | 05.01.2010 16:09:01
  Reagovat | URL příspěvku
 • Gratulace od Stáni
  Moc, moc gratuluji. Letí to jak voda. Moc vám děkuji a přeji tak ještě 100 let.             
  Stáňa   | 05.01.2010 13:48:00
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Kožní

| Wendyzacka | 04.06.2021, 21:16

Dobrý den scháním kožního lékaře pro radu. Na kožní jdu až v pondělí a potřebovala bych poradit Je mi 24 let a na vnitřní straně stehen na obou nohách se mi udelaly takové hnědé fleky a nevím co to je.
Děkuji za odpověď

Vážená paní,
 
s kožními problémy je potřeba zajít k lékaři přímo. Je tedy dobře, že jste se objednala.
 
Přeji krásný víkend,
Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 07.06.2021, 20:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×