Inzerce
Inzerce
Inzerce

17. výročí založení Babyonline

1. 1. 2024 oslaví portál Babyonline své 17. narozeniny.

IQ zvyšující knížky Pro chytré hlavičky na prvním místě

Máme za sebou velmi akční rok spojený se vstupem na sociální sítě, a to zejména profilem Pro chytré hlavičky na Instagramu, kde přinášíme každý týden citáty lékařky Jany Martincové (ty se staly velmi oblíbenými, jsou simultánně vydávány i zde na BOL), edukační videa, jak vést děti před vstupem do školy a další inspiraci pro rodiče. Také pokračujeme v novém ročníku Předškolní přípravy 2023/24 na Facebooku.

Inzerce

Knížky Pro chytré hlavičky, zejména předškolní příprava, se dostaly ve známost v souvislosti se završením příběhu Jany a jejího syna, kterému kvalitní vzdělávání v prvních 6 letech nejen zvýšilo IQ na hranici geniality, ale hlavně eliminovalo příznaky ADHD.

Možná přijde i nový BOL

Inzerce

Portál Babyonline, kterým činnost našeho vydavatelství začala, stále prodělává udržovací fázi, kdy pracujeme na nové podobě, ale rychlost prací i přes smluvní ošetření nemůžeme úplně ovlivnit. Ale nepřestáváme věřit a doufáme, že příští PF, 18. narozeniny budou v novém designu :-).

Přání do nového roku

Inzerce

Přejeme všem čtenářkám a čtenářům Babyonline skvělý nový rok plný vzájemných úsměvů, komunikace mimo sítě a kvalitní pastvy pro vaše nitro.

S úctou a nehynoucím nadšením

Inzerce

tým Babyonline s Janou Martincovou

Autor: Redakce Babyonline
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: Redakce Babyonline
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

17. výročí založení Babyonline - diskuze

Poradna

Kožní

| Wendyzacka | 04.06.2021, 21:16

Dobrý den scháním kožního lékaře pro radu. Na kožní jdu až v pondělí a potřebovala bych poradit Je mi 24 let a na vnitřní straně stehen na obou nohách se mi udelaly takové hnědé fleky a nevím co to je.
Děkuji za odpověď

Vážená paní,
 
s kožními problémy je potřeba zajít k lékaři přímo. Je tedy dobře, že jste se objednala.
 
Přeji krásný víkend,
Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 07.06.2021, 20:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×