Inzerce
Inzerce
Inzerce

Dobrý den, dámy a pánové, Ahoj, holky Bolky,

právě dnes 1. 1. 2009 kolem 22. hodiny je čas pozvednout číši a připít na úspěšně dovršený druhý rok našeho batolete Baby on line.

Kdože za tu dobu na BoL zavítal na návštěvu?

Za první dva roky BOL navštívilo téměř milión unikátních návštěvníků, z nichž se 17 a půl tisíc na BoL zaregistrovalo.
2 milióny návštěv k nám zavítalo z celkem 143 zemí, po České republice další místa zaujímají Slovensko, Velká Británie, Německo, USA, Rakousko, Irsko, Itálie, Francie, Holandsko, Norsko, Belgie, Švýcarsko, Španělsko, Švédsko, Finsko, Kanada, Polsko a další.

Co se u nás událo v loňském roce?

Vyjmenovávat všechny činnosti a nově založené oddíly by bylo mírně nudné. Pojďme se místo toho podívat, jak to vypadá s loni vyjádřenými přáními https://www.babyonline.cz/o-baby-on-line/narozeniny.
1.    Prvním z nich bylo, aby se na BOL scházeli aktivní rodiče. Ti, kteří nejsou pasivní částí společnosti, ale naopak si rádi věci organizují sami, včetně těchto stránek. Naše srazy, neustále vzrůstající počet odvážně zakládaných vizitek, mnohdy neuvěřitelné aktivity, které svým dětem organizujete a píšete nám o nich v blozích a fotogaleriích, výrobky, které pro děti nebo s nimi vytváříte, to všechno nejen mne, ale doufám, že i Vás naplňuje nadšením, s jak tvořivými osobnostmi máme tu čest se zde setkávat.
2.    Druhým bylo přání, abyste se s BOL cítili každý den jako hvězdy. Jak víte, BOL je kromě odborně garantované části zaměřen i lifestylově. Ale asi jste si všimli, že v něm na rozdíl od jiných takovýchto webů nenajdete žádné články, rozhovory s tzv. celebritami. Celebritami, které mnohdy ještě neobdrží těhotenskou průkazku a už jsou prezentovány jako následováníhodné vzorné matky. Proč? Proč i druhým rokem tvrdošíjně odolávám těmto tlakům ze všech stran? Protože našimi celebritami jste Vy, milé přispěvatelky, návštěvnice, čtenářky. Vy, které se každým dnem stáváte hvězdami BOL. A jako důkaz, že na BoL nás více než smyšlené a marketingově upravené story jiných zajímají právě ty Vaše - nesmyšlené, ale skutečné, někdy až neuvěřitelně životem psané příběhy - představuji právě dnes novou rubriku BoL: Příběhy z BOL. S prvním z nich se budete moci seznámit již v první půli ledna. Uvítáme, když nám budete zasílat náměty na další příběhy.
3.    A dalším přáním byl přínos portálu v podobě kvalitních odborných informací na jedné straně a na druhé vloženou zkušeností ostatních maminek. I nadále budeme dbát o 100% odbornou garanci části „Co na to odborník“. Klinická témata jsou psána skutečně těmi, kteří praktikují či desítky let praktikovali v příslušném oboru. I v tomto roce Vám budeme přinášet aktuální informace a fotoreportáže z Vašich porodnic. Právě sem, ale i do jiných částí stránek můžete vložit své hodnocení, zkušenosti a rady ostatním maminkám.

Asi jste si všimli, že rozsah aktivit, který dnes čítá BoL, již nemůže zvládnout pouze 1 tvůrce se 2 programátory. Náš tým se rozrostl, opět s jednou zajímavostí. Všichni, resp. všechny, co do týmu BOL přibyly od doby vzniku, pocházejí z řad jeho čtenářek. Jsou to holky Bolky, které Vám dnes připravují jak odborné texty (tj. odborníci z řad čtenářek, příp. jsou texty komentovány odborníkem), tak společenská témata nebo v diskuzi pomáhají nalézt příslušnou kapitolu k Vašim dotazům. Za součást týmu považuji i ty, které Vám denně zcela nezištně odepisují k Vašim dotazům v diskuzi, naše „Top 10“ přispěvatelky. Těm jsme si letos dovolili alespoň symbolicky poděkovat zasláním naší první interaktivní vzdělávací publikace pro děti: Říkačky pro chytré hlavičky.
K našim spolupracovníkům již neodmyslitelně patří i Ti, co zajišťují bezchybný běh portálu a technickou podporu BoL.

Všem patří velký dík.

Děkuji za odvahu nás kontaktovat a setrvat s námi jak v nadšené práci, tak někdy ve značném pracovním stresu.

Víte, BoL není příliš skromné dítě, naopak na svůj provoz potřebuje denně hodně „potravy“. Proto velice děkujeme sponzorům a dalším přispěvatelům za jejich štědrost v minulém roce.

Inzerce

Předposlední dík patří mým dětem, které jsou mi obrovskou inspirací ve všem konání a také „testery“ před zveřejněním jakéhokoliv projektu pro děti z dílny BoL. A úplně závěrem posílám dík svému manželovi, který každým dnem soužití se mnou prokazuje, že je opravdu silnou osobností. Je mně jak velkou oporou, tak i inspirátorem a současně velkým kritikem každého mého počinu. Je až neuvěřitelné, že spolu letošní počátek jara oslavíme 10. výročí svatby a plnoletost našeho vztahu.
Vztahu, který stejně jako moje práce zažíval nejen nádherná období, ale i čas, kdy nám nebylo nejlépe. Vždy a u všeho platilo, že záleželo právě na nás, zda období nepřízně ustojíme nebo jim dokonce předejdeme.

V návaznosti na předchozí slova Vám přeji, ať je pro Vás ten příští rok krásně strávený doma i v práci, ať Vás Vaše konání v osobním i pracovním životě naplňuje radostí a pocitem štěstí. Nejdůležitější, co Vám přeji, je pevné zdraví. To ostatní již záleží pouze a jen na Vás samotných. Pamatujte, že pokud si něco přejete a jste ochotni pro to obětovat, co je zapotřebí, pak toho dosáhnete.

Inzerce

Nechť Vaši mysl ovládají pouze pozitivní emoce. Ty, které vedou ke spokojenosti a úspěchu. Odhoďte hněv a lamentování a obohaťte sebe, své děti i společnost svým vlastním každodenním životním příkladem.

Osud svůj i svých dětí máte ve svých rukou.  Ať s ním v roce 2009 naložíte co nejlépe.

To Vám ze srdce přeje
Jana Martincová

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. narozeniny BOL - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
 • gratuluji k narozkám
  Gratulujeme k narozeninám a přejeme vše nej do dalších let. Můžu říct že tu máte plno článků a tipů co jsou fakt zajimavé a člověk se tu dozví tolik věcí. Jsem spokojená s vašimi stránkami, jen tak dál... 
  Malecka   | 13.05.2009 22:35:33
  Reagovat | URL příspěvku
 • Taky moc gratuluji a přeji mnoho nej nej do dalších let.Moc se mi tu líbí a vždycky načerpám spoustu informací a ráda někomu poradím.Cítím se s vámi holky jako doma, jen tak dál...   
  soni   | 13.01.2009 21:28:03
  Reagovat | URL příspěvku
 • gratulace
  Milý BOL je dobře že jsi a zůstaň pořád tak dobrý jak jsi            
  V§K   | 05.01.2009 12:19:02
  Reagovat | URL příspěvku
 • Preji aby vsechna predsevzeti dosla sveho cile ba svuj cil prekrocila a aby se stale rodily nove a nove bezvadne napady. BOL je pro me vsemu otevrena a informovana pritelkyne, na kterou se muzu obratit jakykoli den i hodinu a muzu se spolehnout na jeji odborne informace. Je to opravdu kamoska do pohody i ta se kterou se clovek zasmeje. Dekuji   
  janney   | 04.01.2009 23:44:26 | Reakcí: 1, poslední: 04.01.2009 23:45:05
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
 • Krásné narozeniny!!!!!!!!
  Milé batolátko BoLátko vše nej nej k tvým 2. narozeninám a jen ať je to tady pořát tak super jako doposud            
  Mamince zakladatelce přeji ať úžasné nápady, které má nikdy nevyčerpá a samozřejmě děkuji za tyto super stránky, kde se schází jedna velká rodina, která se zde dělí o své starosti, radosti, ale i zkušenosti    
  Ještě jednou veliký dík Jani za tyto stránky          
  Zuzi   | 02.01.2009 20:25:58
  Reagovat | URL příspěvku
 • Jsem ráda,že jsem si jednoho dne zapnula pořad Sama doma.....právě tam jsem se od tebe Jani dozvěděla o těchto úžasných stránkách.
  Vždycky tu najdu co potřebuji a hlavně je tu bezva parta.
  Přeju Bolíčkovi ještě spoustu let,nejen kvůli sobě,ale také kvůli maminkám a budoucím maminkám,aby tu našly odpoveď na vše co je zajímá,mohly se podělit se svým trápením a příjemně strávily chvilinku,kterou si pro sebe ukradnou....
  Děkuji,že jsi.       
  petersim2   | 02.01.2009 20:02:05 | Reakcí: 3, poslední: 02.01.2009 22:13:52
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Kožní

| Wendyzacka | 04.06.2021, 21:16

Dobrý den scháním kožního lékaře pro radu. Na kožní jdu až v pondělí a potřebovala bych poradit Je mi 24 let a na vnitřní straně stehen na obou nohách se mi udelaly takové hnědé fleky a nevím co to je.
Děkuji za odpověď

Vážená paní,
 
s kožními problémy je potřeba zajít k lékaři přímo. Je tedy dobře, že jste se objednala.
 
Přeji krásný víkend,
Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 07.06.2021, 20:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×