Small shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Seriál Hubneme s BOL slaví další úspěchy. Účastnice Blanka dosáhla svého cíle a rozhodla se dále na sobě pracovat bez dohledu dalších čtenářů BOLu. Jsme rádi, že je se sebou Blanka spokojená. Poprosili jsme ji o zhodnocení její účasti v programu Hubneme s BOL.

Co pro tebe znamenala účast v Hubeneme s BOL?

Tento projekt a jeho zveřejnění  pro mě byl velkou motivací a hlavně závazkem se sebou něco udělat! Myslím si, že se podařilo. Jsem teď se svou postavou moc spokojená. Pokud má váha půjde ještě trochu dolů, zlobit se nebudu. Cíleně už však nehubnu, to znamená, že sice jedu dále ve stejném duchu, ale už si nevážím každé jídlo a občas, cca 2x týdně, si i nějakou tu sladkost dám.


Díky hubnoucímu týmu jsem se naučila normálně jíst. Zbavila jsem se závislosti na sladkém (za to jsem moc vděčná) a hlavně začala jsem pít v dostatečném množství vodu. Prostě se celkově cítím lépe a doufám, že si tohle vyvážené a pravidelné stravování osvojím natolik, abych už nikdy neměla potřebu cíleně shazovat nadbytečná kila!!

Tímto moc děkuji celému hubnoucímu týmu za jeho rady a podporu. Ráda jsem se zúčastnila!!!

A Vám milé BOLky také moc děkuji!!!  Bez Vašeho dohledu a držení palců bych to určitě nedala.:-)

Milá Blanko,

blahopřeji k dosažení Vašeho cíle.

Hned od začátku jsem měla pocit, že Vy máte šanci vytrvat a k cíli úspěšně  dojít….Kila jsou dole. Cíl je před Vámi  - zdravě žít a života si užít.

Mně osobně jste udělala obrovskou radost a potvrdila mi, že když se chce, tak to jde. Vůle je velká čarodějka.

Přeji Vám hodně štěstí a účast v Hubneme s BOL berte jako začátek…

Jana Eliášová
 

Milá Blanko, vedla sis velice dobře, přejeme Ti, aby jsi byla i nadále spokojená a stejně úspěšně dosáhla i dalších cílů, které si stanovíš.

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Small zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/small

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Small shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce