banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

taky ti závidím výsledky u zubaře...já tam moc ráda nechodím... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
taky ti závidím výsledky u zubaře...já tam moc ráda nechodím :( a brzo budu muset. Chrastecká zahrada je fakt skvělá, padla na mě nostalgie, nebot já se tam vdávala a fotila.Jééé to už je dávno
fakt v Chrasti?maji to tam moc krasne udrzovane,libi se mi ty stromy,cisto a kdyz je krasne pocasi stoji to fakt za to
@Andrea81 jj já i moje segra. Líbí se mi i ten sál, kde oddávají...skoro jak na zámku a my dokonce měli tenkráte štěstí v podobě odpuštění 1000,- poplatku za mimoregionální svatbu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40