banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Stolice - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky jakou mají vaše miminka stolici,mají takovou krásně žlutou a kašovitou? Tobiášek ji měl tak před týdnem a teď jí má zase spíše takovou vodnatou,s trochou hlenu,zelenou nebo zelenožlutou.Už jsem mu v noci dala i příkrm a vypil 30ml a byl hodně spokojený,a teď mi taky pořád poplakával tak jsem ho nakojila a dala jsem mu příkrm i teď a vypil 25ml,a spokojeně si spinká.Bříškem ho určitě nebolelo,to by se kroutil jak paragraf.No ve čtvrtek půjdu na převážení a domluvit se s doktorkou že mu asi mé mm nestačí.
Tak my taky máme spíš míchaný vajíčka. Jen v noci či k ránu, jak moc nekojíme, tak má občas stolici trošku nazelenalou, ale to je jen takový nádech.
@Terouš Ahoj, když náš prcek měl v měsíci takovou stolici, jakou popisuješ Ty, naordinoval mu Probiotický kapky BioGaia. Srovnala se mu střevní miklofróra a bylo dobře.
ahojky, u nás jsou většinou žlutohnědé míchané vajíčka, do zelena už jsme taky měli, ale neřešila jsem to, malá baští a je spokojená
Zuzi, Julinka má spíš takový ty míchaný vajíčka, někdy řidší a vodnatější, někdy hustší. Jeden den se stalo, že měla celý den zelenou stolici, jako by snědla špenát, tak jsem se lekla a volala doktorovi... prý jestli kojenec prospívá, má chuť k jídlu a netrápí se, tak je vše v pořádku. Zelená stolice je způsobena změnami střevní mikroflóry a není to nic zvláštního. Tak snad to bude dobrý i u Tobíška
jeden den taky prďolka měla zelenou, hnědozelenou stolici, ale brala jsem antibiotika
Adam měl takový ty míchaný žlutý vajíčka jen párkrát. Většinou měl takovou spíš do hněda, někdy hodně řídkou, ale s kouskama. Hlen tam občas byl. Občas byla i do zelena. Ono je to různé. Já mu začala dávat ty probio kapky a upravilo se to, ale žlutý vejce měl fakt málokdy. Přibíral, vyloženě průjem to nebyl (to až když ho začali zlobit ty zuby), tak jsem to nijak neřešila. Uvidíš, co vy.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40