Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování výrobku Biopron KIDS+ jsem se zapojila se svým 16ti měsíčním synem. 

Již v porodnici mi byly doporučeny kapičky Biopron

Probiotika mu dávám dodnes. Již jsme zkoušeli i kapičky Baby+ a dokonce nám byl doporučen i Biopron forte - tabletky jsem vždy vysypala na lžičku s mlékem. Kromě toho užíváme vitamín D3.

Inzerce

I sama jsem produkt Biopron užívala hlavně u antibiotik.

Proč jsem se chtěla do testování přihlásit?

Zajímalo mě, jak bude tato novinka od Biopronu fungovat.

Inzerce

Biopron = podpora imunitního systému dítěte

Mé dítě netrpí žádnými zažívacími potížemi, ale chtěla jsem vyzkoušet přípravek z důvodu podpory imunitního systému dítěte. Co mohu k tomu dodat je to, že v tomto chřipkovém období asi i díky právě užívání Biopronu Kids+ (jelikož obsahuje i vitamín C), neměl žádné nachlazení ani jiné problémy. 

Díky Biopronu se nám zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Dále také možná i kvůli užívání přípravku se mu zahustila stolice a došlo k pravidelnému vyprázdnění.

Inzerce

Jak syn snášel probiotika od Biopronu?

Syn přípravek snášel velice dobře, až tedy na jeho chuť – po vysypání z tobolky je prášek velmi kyselý, ale to se dalo zvládnout následným zapitím produktu.

Podávání Biopron Kids+

Biopron Kids+ jsou tobolky plněné práškem s aktivní látkou. Jelikož mému synovi je 16 měsíců, vždy jsem tobolku otevřela a obsah vysypala na lžičku. Ze začátku jsem k tomu přidávala pár kapek umělého mléka či čaje. Později jsem již jen vysypala na lžičku a nechala ho to snít s následným zapitím či zajedením jídla.

Inzerce

Se všemi výrobky Biopron jsem spokojená 

Se značkou Biopron mám zkušenosti již od narození malého. Vyzkoušeli jsme i Biopron forte a Baby bifi+. Se všemi výrobky jsem byla spokojená a budu v nich pokračovat i nadále.

Z mého pohledu bych Biopron KIDS+ určitě doporučila ostatním maminkám k vyzkoušení

Jedinou poznámku, co bych k tomu z mého pohledu měla, zda by nešlo vymyslet výrobek v jiné formě – například ve formě želé bonbónů k rozkousání či něco podobného. Sice to není nic pracného vzít tobolku, vysypat na lžičku a dítě to nechat sníst, ale kolikrát se mi i stalo, že jsem nechtěně trochu obsahu vysypala mimo lžičku či podobně. Což mi přijde škoda. 

Maminka Soňa

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce