Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování výrobku Biopron KIDS+ jsem se zapojila se svým 16ti měsíčním synem. 

Již v porodnici mi byly doporučeny kapičky Biopron

Probiotika mu dávám dodnes. Již jsme zkoušeli i kapičky Baby+ a dokonce nám byl doporučen i Biopron forte - tabletky jsem vždy vysypala na lžičku s mlékem. Kromě toho užíváme vitamín D3.

I sama jsem produkt Biopron užívala hlavně u antibiotik.

Proč jsem se chtěla do testování přihlásit?

Zajímalo mě, jak bude tato novinka od Biopronu fungovat.

Biopron = podpora imunitního systému dítěte

Mé dítě netrpí žádnými zažívacími potížemi, ale chtěla jsem vyzkoušet přípravek z důvodu podpory imunitního systému dítěte. Co mohu k tomu dodat je to, že v tomto chřipkovém období asi i díky právě užívání Biopronu Kids+ (jelikož obsahuje i vitamín C), neměl žádné nachlazení ani jiné problémy. 

Díky Biopronu se nám zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Dále také možná i kvůli užívání přípravku se mu zahustila stolice a došlo k pravidelnému vyprázdnění.

Inzerce

Jak syn snášel probiotika od Biopronu?

Syn přípravek snášel velice dobře, až tedy na jeho chuť – po vysypání z tobolky je prášek velmi kyselý, ale to se dalo zvládnout následným zapitím produktu.

Podávání Biopron Kids+

Biopron Kids+ jsou tobolky plněné práškem s aktivní látkou. Jelikož mému synovi je 16 měsíců, vždy jsem tobolku otevřela a obsah vysypala na lžičku. Ze začátku jsem k tomu přidávala pár kapek umělého mléka či čaje. Později jsem již jen vysypala na lžičku a nechala ho to snít s následným zapitím či zajedením jídla.

Inzerce

Se všemi výrobky Biopron jsem spokojená 

Se značkou Biopron mám zkušenosti již od narození malého. Vyzkoušeli jsme i Biopron forte a Baby bifi+. Se všemi výrobky jsem byla spokojená a budu v nich pokračovat i nadále.

Z mého pohledu bych Biopron KIDS+ určitě doporučila ostatním maminkám k vyzkoušení

Jedinou poznámku, co bych k tomu z mého pohledu měla, zda by nešlo vymyslet výrobek v jiné formě – například ve formě želé bonbónů k rozkousání či něco podobného. Sice to není nic pracného vzít tobolku, vysypat na lžičku a dítě to nechat sníst, ale kolikrát se mi i stalo, že jsem nechtěně trochu obsahu vysypala mimo lžičku či podobně. Což mi přijde škoda. 

Maminka Soňa

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce