Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování výrobku Biopron KIDS+ jsem se zapojila se svým 16ti měsíčním synem. 

Již v porodnici mi byly doporučeny kapičky Biopron

Probiotika mu dávám dodnes. Již jsme zkoušeli i kapičky Baby+ a dokonce nám byl doporučen i Biopron forte - tabletky jsem vždy vysypala na lžičku s mlékem. Kromě toho užíváme vitamín D3.

Inzerce

I sama jsem produkt Biopron užívala hlavně u antibiotik.

Proč jsem se chtěla do testování přihlásit?

Zajímalo mě, jak bude tato novinka od Biopronu fungovat.

Inzerce

Biopron = podpora imunitního systému dítěte

Mé dítě netrpí žádnými zažívacími potížemi, ale chtěla jsem vyzkoušet přípravek z důvodu podpory imunitního systému dítěte. Co mohu k tomu dodat je to, že v tomto chřipkovém období asi i díky právě užívání Biopronu Kids+ (jelikož obsahuje i vitamín C), neměl žádné nachlazení ani jiné problémy. 

Díky Biopronu se nám zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování

Dále také možná i kvůli užívání přípravku se mu zahustila stolice a došlo k pravidelnému vyprázdnění.

Inzerce

Jak syn snášel probiotika od Biopronu?

Syn přípravek snášel velice dobře, až tedy na jeho chuť – po vysypání z tobolky je prášek velmi kyselý, ale to se dalo zvládnout následným zapitím produktu.

Podávání Biopron Kids+

Biopron Kids+ jsou tobolky plněné práškem s aktivní látkou. Jelikož mému synovi je 16 měsíců, vždy jsem tobolku otevřela a obsah vysypala na lžičku. Ze začátku jsem k tomu přidávala pár kapek umělého mléka či čaje. Později jsem již jen vysypala na lžičku a nechala ho to snít s následným zapitím či zajedením jídla.

Inzerce

Se všemi výrobky Biopron jsem spokojená 

Se značkou Biopron mám zkušenosti již od narození malého. Vyzkoušeli jsme i Biopron forte a Baby bifi+. Se všemi výrobky jsem byla spokojená a budu v nich pokračovat i nadále.

Z mého pohledu bych Biopron KIDS+ určitě doporučila ostatním maminkám k vyzkoušení

Jedinou poznámku, co bych k tomu z mého pohledu měla, zda by nešlo vymyslet výrobek v jiné formě – například ve formě želé bonbónů k rozkousání či něco podobného. Sice to není nic pracného vzít tobolku, vysypat na lžičku a dítě to nechat sníst, ale kolikrát se mi i stalo, že jsem nechtěně trochu obsahu vysypala mimo lžičku či podobně. Což mi přijde škoda. 

Maminka Soňa

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Soňa: Díky Biopronu se synovi zlepšila stolice a došlo k pravidelnému vyprazdňování - diskuze

Poradna

Zoubky a bolesti bříška

| Kristyna52 | 27.03.2020, 09:48

Dobrý den paní doktorko, mám holčičku 7,5 měsíce, na UM, příkrmy má už od 5.měsíce. Malá zatím nemá žádný zoubek. V posledním měsíci začala být více protivná a v posledním týdnu je to hrozné. Přes den když jde spát hrozně pláče, už ani v kočárku mi nechce spát. Často se když je na zádíčkách se propíná a když usne tak má kolikrát i takové záškuby. Minulý týden měla i průjem ale ten už přešel opět do tuhé stolice. Má ale kolikrát problém s větry, jako kdyby jí to moc nešlo ven. Teploty nemá. Najeli jsme na Nutrilon 2 a začala mi po mléku (i v noci někdy) trochu ublinkávat. Jinak příkrmy bez problému. Chci se zeptat, mám toto připisovat k růstu zoubků, nebo to může být něco jiného? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Problémy bych více přisuzovala větrům, přidejte lactobacil a Espumisan.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 27.03.2020, 09:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce