Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika: Člověk je jen tak zdravý, nakolik je zdravé jeho střevo

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

krátce předtím, než jsem nás přihlásila do testování, jsem se porozhlížela, jak synovi posílit imunitu, a mimo jiné jsem narazila právě na probiotika Biopron Kids+, takže jsem s přihlášením dlouho neváhala. S Matyáškem jsme byli vybráni, abychom vyzkoušeli tato probiotika (Biopron Kids+), která jsou vhodná pro děti od 1 roka (Maťa má v době testování 16 měsíců). 

Produkty Biopron používáme již o narození kvůli bolestem bříška

Biopron produkty znám poměrně dlouho, již od narození Matyáška jsme používali Biopron Laktobacily BabyBifi+ (kapsle). Když jsem se rozhodovala, která probiotika synovi koupím, abych mu ulevila od bolesti bříška, zdály se mi Biopron kapsle nejlepší především obsahem bifidobakterií. 

Inzerce

Nedám na Biopron dopustit, doporučila nám je i lékařka

Poté nám paní doktorka poradila Biopron Baby+ (kapky), a při průjmu, antibiotikách a moučnivce dokonce Biopron FORTE. Jednou jsem vyzkoušela jiná probiotika (levnější variantu), a bolesti bříška se vrátily, od té doby nedám na Biopron dopustit a byla jsem moc ráda, když jsme byli vybráni na testování Biopron Kids+.

Člověk je jen tak zdravý, nakolik je zdravé jeho střevo

Probiotika jsme testovali 3 týdny, a musím říct, že i když byla nasazena spíše preventivně, výsledky jsou viditelné. Věřím tomu, že člověk je jen tak zdravý, nakolik je zdravé jeho střevo, takže je pro mě doplňování probiotik prvotním způsobem podpory imunity. Vedle potřebného vitamínu D (Vigantol) dávám pouze probiotika, a Maťa stále zůstává jako rybička, zatímco venku řádila chřipková epidemie, a to jsme se nevyhýbali dětským kolektivům (cvičení pro rodiče s dětmi, dětské herny). Navíc se během testování Maťovi bez dalších zásahů spravil prasklý koutek.

Inzerce

Když ho nic netrápí, může klidně spát :)

Inzerce

Probiotika Biopron KIDS+ obsahují vitamín C

Vzhledem k tomu, že probiotika obsahují také vitamín C, je obsah poměrně kyselý, takže je Maťa nechtěl polykat rozmíchané pouze ve lžičce vody, nebo přesnídávky (jako doposud probiotika jedl). Musela jsem tedy obsah kapsle rozmíchat v polévce, a potom už problém nebyl. :)

Inzerce

Biopron je skvělá volba, doporučujeme!

Za nás je Biopron Kids+ skvělá volba a budeme pokračovat v podávání ještě alespoň do jara. A rozhodně je doporučíme všem známým! :)

Maminka Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Maminka Veronika: Člověk je jen tak zdravý, nakolik je zdravé jeho střevo - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce