Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Katka: Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

značku Biopron už nějakou chvíli známe. 

Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny

Mladší syn (nyní 11 týdnů) měl totiž problémy s kolikou a od kamarádky jsem slyšela právě na Biopron Baby+ jen samou chválu. Hned, co jsme ho tedy začali používat, byly vidět obrovské změny. Syn má pravidelnou stolici a už se tolik netrápí. 

Ocenila jsem, že se dá tobolka otevřít a prášek vysypat do jogurtu

Jakmile tedy nastala možnost testování Biopron Kids +, neváhala jsem a zapojila se.

Mám totiž doma ještě 4 a půl letého chlapečka Daniela, který každou zimu bojuje s nemocemi. Asi jako každé dítě, které chodí do školky (maminky určitě potvrdí). Hned, co jsem balíček obdržela, jsem věděla, že prášek (tobolku) jako takový mi malý do pusy nevezme. Ale v tom je právě skvělé, že se dá tobolka otevřít a prášek se dá vysypat třeba do jogurtu (ten mi jí Daneček každé ráno). V jogurtu malý nic nepoznal a tak jsme začali s testováním. 

Inzerce

Syn se díky Biopronu uzdravil za 4 dny

Bohužel hned druhý den začal mít syn kašel (imunita je zrádná). Ale kupodivu jsme nemuseli použít nic jiného než sirup StopKašel od Dr.Weise a pokračovali jsme v Biopronu. Malý byl za 3-4 dny najednou zdravý. Což se nikdy nestalo. Takže za mě úžasné. 

Syn chodí nadále do školky bez rýmy a kašle

Od té doby malý chodí vesele do školky dál. Je bez rýmy, bez kašle a na rozdíl od ostatních  dětí už nemusí ve školce vynechat jediný den. 

Inzerce

Doporučuji Biopron pro dítě jakéhokoliv věku

Jsem s výrobkem tedy nadmíru spokojena jak u mladšího tak u staršího syna a všem maminkám velice doporučuji koupit Biopron pro dítě jakéhokoliv věku. 

Na noc užíváme ještě Marťánky a Rakytník

Jako poznámku doplním, že syn užívá na noc ještě gumové vitamíny Marťánci a Rakytník od Hlíváčka (každopádně tyto vitamíny bere už dlouhodobě a nikdy neměli tak velký úspěch, co se zdraví týče, spíš je to takový každovečerní rituál). 

Zdraví maminka Káťa a synové Davídek a Daneček 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Katka: Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce