Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Katka: Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

značku Biopron už nějakou chvíli známe. 

Inzerce

Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny

Mladší syn (nyní 11 týdnů) měl totiž problémy s kolikou a od kamarádky jsem slyšela právě na Biopron Baby+ jen samou chválu. Hned, co jsme ho tedy začali používat, byly vidět obrovské změny. Syn má pravidelnou stolici a už se tolik netrápí. 

Ocenila jsem, že se dá tobolka otevřít a prášek vysypat do jogurtu

Jakmile tedy nastala možnost testování Biopron Kids +, neváhala jsem a zapojila se.

Inzerce

Mám totiž doma ještě 4 a půl letého chlapečka Daniela, který každou zimu bojuje s nemocemi. Asi jako každé dítě, které chodí do školky (maminky určitě potvrdí). Hned, co jsem balíček obdržela, jsem věděla, že prášek (tobolku) jako takový mi malý do pusy nevezme. Ale v tom je právě skvělé, že se dá tobolka otevřít a prášek se dá vysypat třeba do jogurtu (ten mi jí Daneček každé ráno). V jogurtu malý nic nepoznal a tak jsme začali s testováním. 

Inzerce

Syn se díky Biopronu uzdravil za 4 dny

Bohužel hned druhý den začal mít syn kašel (imunita je zrádná). Ale kupodivu jsme nemuseli použít nic jiného než sirup StopKašel od Dr.Weise a pokračovali jsme v Biopronu. Malý byl za 3-4 dny najednou zdravý. Což se nikdy nestalo. Takže za mě úžasné. 

Syn chodí nadále do školky bez rýmy a kašle

Od té doby malý chodí vesele do školky dál. Je bez rýmy, bez kašle a na rozdíl od ostatních  dětí už nemusí ve školce vynechat jediný den. 

Inzerce

Doporučuji Biopron pro dítě jakéhokoliv věku

Jsem s výrobkem tedy nadmíru spokojena jak u mladšího tak u staršího syna a všem maminkám velice doporučuji koupit Biopron pro dítě jakéhokoliv věku. 

Na noc užíváme ještě Marťánky a Rakytník

Jako poznámku doplním, že syn užívá na noc ještě gumové vitamíny Marťánci a Rakytník od Hlíváčka (každopádně tyto vitamíny bere už dlouhodobě a nikdy neměli tak velký úspěch, co se zdraví týče, spíš je to takový každovečerní rituál). 

Zdraví maminka Káťa a synové Davídek a Daneček 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Katka: Po nasazení Biopronu byly ihned vidět obrovské změny - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce