Inzerce
Inzerce
Inzerce

Stolice

Dobrý den, ráda bych se zeptala, mám 2 měsíčního chlapečka a máme problémy s kaděním. Kojila jsem pouze 1,5 měsíce + příkrm Nutrilon už od porodnice. Po dvou týdnech mu začalo bolet bříško, tak jsme dávali Sab Simplex, Infacol a teď máme Espumizan po kterém mu začaly prdíky, ale nejde mu kadit. Stále tlačí až je chudinka rudý, ale nic nevytlačí.  Pan doktor mu dal Duphalac, že by se měl rozkadit, ale nic. Už ho berem 2 týden každý den 5 ml, ale nic. Musíme potom pomoct trubičkou, a nebo teploměrem, pak to jde. Nerada bych ho na to zvykala. Je to normální, že už takhle malé mimčo má projímadla? Nyní máme antikolikový Nutrilon. Poradíte něco jiného, nebo je vše v pořádku?

Odpověď

Zácpa může být způsobena i tím, že dítěti nevyhovuje značka mléka - ve Vašem případě Nutrilon, zkuste vyměnit značku mléka - Beba, Sunar. Pokud Duphalac nezabral, vysaďte jej. K umělé výživě doporučuji přidávat ještě další tekutiny - kojenecký čaj, nebo jen kojeneckou vodu. Bílkovina umělé výživy je koncentrovanější a může způsobovat zácpu. Přidejte probiotika - Infacol, Biogaia.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Stolice - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
Inzerce
×