banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

přivýdělek k rodičovské - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Také jsem začala na mateřské hledat přivýdělek na doma a mnoha napáleních jse konečně narazila na spolehlivou firmu. Zabýváme se bylinkami a já sama jsem moc spokojená.První měsíc jsem si vzdělala 2000kč, což bylo dobré, nyní po půl roce mám příjem kolem 8000kč a to jsem doma a pracuji jen přes počítač.Přeji všem hezký den
Dobrý den,jestli se tedy mohu přidat do debaty, poslední dobou hodně na soc. sítích fičí hromada věcí. Podívejte se na tiktok pod různými hashtagy třeba madebymyself, imselling apod. a najdete hromadu inspirace. Já takhle našel například tuftování. Ve zkratce tvořím ručně dělané koberce. Koberec cca za 4 hodiny hotový a obrat 3-4 tisíce (náklady do 600 kč). Kdyby Vás to zaujalo mají to nějácí češi zde do dne jsem to měl doma https://www.tufty.eu/cs/. Pořádně mrkněte na videa, podívejte se jak věci fungují a třeba Vás to chytne. Je to celkem díra dělá to fakt zlomek lidí a výrobky z toho jsou vyníkající. Kdyby cokoliv klidně i napište na mail.
To by bylo fajn.Prosím o více informací.Děkuji
Ahoj, mohla by si poskytnout více informací?Předem děkuji
Ahojky, taky už dlouho sháním práci na doma, tak bych byla moc vděčná za bližší info. Každá korunka je dobrá. Díky
@84pk ju hod info nebo odkaz kazda znas ti budem vdecna :-) penizky se hodi
Mě by taky zajímalo kde se dá tak dobře vydělat
kde se dá taková práce sehnat? předem dík za odpověď
Jůůů,to je dobrej job,kde jsi k němu přišla??? A zrovna bylinky,ty já tak miluju Taky už delší dobu něco scháním,ale furt nic
ty jo tak to je moc hezký taky by se mi to hodilo každá kačka dobrá

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40