banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

perníková chaloupka - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
budete někdo dělat perníkovou chaloupku??? Já jo, poprvé vloni, a nebudu se chlubit jaká jsem šikovná - manža mi kupuje v Ikea krabičku s upečenýma stěnama, já je jen podle návodu slepím Ale zdobení si užívám!!! Jen mi dělá problémy to lepení - má se dělat ze zkaramelizovaného cukru, jenže on mi strašně rychle tuhnul a pálil se. Tak nevím, čím by se to dalo ještě lepit...? Nevíte?
v pondělním magazínu ONA DNES (příloha MF DNES) vyjde podrobnej návod na chaloupku ...
já lepím normálně hustou bílkovou nebo cukrovou polevou a drží to. Nevím, jestli to letos budu s tím mým malým drakem stíhat, ale upéct bych ji chtěla. loni se mi konečně podařila chaloupka a ne barabizna jako dva roky před tím:-)
@káče když barabiznu dobře nazdobíš, tak určitě vypadá jako z pohádky, co? Tak já zkusím letos lepit pořádně hustou bílkovou polevou. A jak dlouho to pak může schnout a držet? Abych to všechno polepila v jeden večer...nebo nejdýl do druhého dne, ne za týden!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40