banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nutelova dieta - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
zapasim tyden s rymou a kaslem,bacilem ciziho ditka,tudiz na me velmi agresivnim...a nemam chut k jidlu,cely tyden jim nutelu,mandarinky a 3 kousky bileho chleba s nivou a ementalem a kapari...kazdy den..a ejhle mam 1,5 kg dole a v pase o 3 cm mene a tudiz jsem se akorat nacpala do zimnich kalhot vel.36asi budu praktikovat po dobu mrazu,at z nich zase nevyrostu
já nutellu nerada
nutelovou dietu bych taky mohla
To bych se poblila z takové kombinace.
@Honafa jejda,to prece nejis spolu..ale prubezne pres den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40