banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Já jsem cvičila fakt poctivě tak 3-4x týdně,někdy každý den.... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já jsem cvičila fakt poctivě tak 3-4x týdně,někdy každý den.Měla jsem DVD se cvičením pro těhotné,hlavně na míčích a něco jsem si stáhla z netu.Ke konci jsem pak chodila ještě na cvičení,které bylo součástí předporodního kurzu (na ten jsem ale chodila jinde),ale přesto,že cvičitelka (jak jsem pak zjistila,byla to PA z nemocnice a já ji tam pak potkala před operací asi půl roku po porodu)byla příjemná,její cvičení bylo strašlivě nudné a hlavně se pořád cvičilo na hudbu Enyi,kterou z duše nenávidím

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici