banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fnuk fnuk - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nechala jsem pro rodice nakreslit sebe a manzela pod stromecek a jeste my nedosel. Jsem se tesila jak jim ho dam a v sobotu tezkoroznasi postu,achjo:-(
Péťo..u nás byla pošťačka i dneska, tak ještě nevěš hlavu
Péťo dojdi si tam ,na občanku ti to dají,nebo se zeptej na MMB paní,kdy to poslala,to by byla škoda
@veru-beru Ted jsem prisla z posty,mela jsem ve schrance oznameni ze mam na poste zasilku.Nechapu to jsem porad doma a nikdo tady nezvonil.No hlavne ze portret mam.Ma sice zmackane rohy,ale to se snad v ramu ztrati.Vsem hezke svatky.
@petula.z Jo Péťo,jak jsem se dozvěděla,tak pošťačky toho mají mnoho a není jejich povinnost nosit zásilky s sebou,nejsem prý ve městě sama...Balíky se vozí autem,ale doporučené zásilky ne.Taky se mi stalo,že jsem čekala na doporučenou zásilku s oblečením od maminek z MMB a pořád nic,až jsem se šla na poštu zeptat,tak jí našli,že tam už týden leží a pak mi začali do schránky chodit upomínky,prostě cirkus...2x jsem si stěžovala u vedoucího,až nám doručovatelku vyměnil a je to bez potíží.Člověk se nesmí dát,já si hájím svá práva všude!!!(Manžel také např,napsal do autorizovaného servisu aut,že nebyl spokojený a další servis s ním osobně šel ředitel a vše bylo na 1*) nesmíme zapomínat,že to jsou SLUŽBY a tak by to mělo také vypadat.Já bych si to v práci nedovolila,vždy jsem jednala nejlépe jak dokážu a proto bych to očekávala od ostatních také.
@petula.z
@veru-beru No Veru psala jsem pani,ze mi neprisel a jestli by mi nemohla poslat podaci cislo.Pres internet se da zjistit kde ta zasilka je a pani na me pekne sere.Ale stavim se primo na poste a poptam se jetli tam neni.
No, možná ti to ještě přijde. Moje mamka totiž na poště dělá a teď tam mají takový frmol, že jdou roznášet i v sobotu...
@p.e.t.r.a Fakt? No to by bylos super. Dekuji a hezky svatky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici