banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Darek pro 13.leteho kluka - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
takovej hlavni darek uz mam lyzarskou bundu a kalhoty je to objednane tak snad to bude dobry:-)ale chtela bych jeste nejakou drobnost a nevim co:-(poradite?treba jake penezenky nosi vase deti kolem puberty?on by chtel uz klasickou panskou a to se mi moc nelibi:-(
já bych mu ji klidně koupila, když si ji přeje, ať má radost. A co nějakou knihu nebo encyklopedii - to u nás vždy vyvolává velké nadšení u všech 3 dětí
@Humpolec tak jsem mu tu dospelackou penezenku koupila je kozena a za dobrou cenu tak snad se bude libit:-)a kosmetickej balicek nesmi chybet ma vic vonavek nez tata:-)ma hodne teticek a kdyz mu kazda nejakou koupi tak voni celej rok a pokazde jinak:-)))))
Taky bych mu klidne koupila dospelackou, kdyz mu to udela radost
A tak když chce dospělou, tak mu kup dospělou, Tobě to může být v podstatě fuk, a on se asi cítí už jako dospělej.
Tak mu kup nejakou v takovych tech skate obchodech. Jsou latkove i kozene a jsou barevne a pro kluky echt cool Byvaji i s kovovyma retizkama, aby mohli frajerit.
Gabka dostala několikrát a vždycky jí ztratila,potvora.A co tak nějakou dospěláckou kosmetiku.Ted letí to AXE.Holky pubertačky ted čichají ke klukum jestli pěkně voní.
Vojta vloni zabavil taťkovi jeho dospěláckou koženou, má i spoustu "okýnek" na karty, prostě chtěl dospěláckou! A je spokojený, akorát by bral už novou. Je mu 14

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici