banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Brigádka dopadla úspěšně - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Myslím,že se zaběhnu.Je to skoro stejná příprava jako u hamburgrů,ale tedˇse jedná o pekárnu.Zmrazené polotovary se dají do pece-rozkynout.Poté se mokrýma rukama rozplácne na požadovaný tvar např.pizza.Dále se to připraví dle druhů.Pizza namaže salsou,posype kořením,přidá se budˇsalám,šunka,na to plátky sýra,dále budˇananas,žampiony,či niva.Hotové se dává péct.Pak se připravují různé obložené housky,či rohlíky.Baví mě to.Takovou práci mám ráda.Zatím je to brigádka,takže časově jsem byla ráno od 5.30 do 10h.Zítra také.Zatím se zaběhnu v pečení a přípravě,poté vepředu na prodejně u mé oblíbené kasyZ Lukym si myslim problém nebude,pokud bude vyrovnaný,bude dodržovat spánek,léky atd.bude vše v pořádku.Tak holky,myslete na mě.Já budu taky a hlavně nebudu myslet doma na kraviny a přijdu zase mezi lidi.
A Jani kde to je??V tom kauflandu u toho Bäckera??Nebo jak se to píše??Nebo mi něco uniklo???
to je super,moc ti to přeju ať to vyjde a jsi spokojená,držím palečky
Tak to je super, že se ti tam líbí. Držím palečky, ať to funguje.
jani, přeju ať i nádále s eti tam líbí a pěkně se zaběhni.
Jani,držím palce.
tak ať se tam zajedeš,držím palečky.
To by mě taky bavilo.tak držím palečky at to vyjde a líbí se ti tam.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40