banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

auto Chuck - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
myslíte, že to zaujme skoro 3-letýho kluka? Má rád auta a auto se zvukem krom jednoho neměl. Já jen jestli to není spíš pro menší klučiny..
aleje tak napulhodiny denne
,a,e ho asi 7 mesicu a porad si s nimoab hraji
Mě to auto taky nějak nenadchlo a ani Kubíka. On si s ním hrál na výstavě hraček, ale nevydržel to ani pět minut. Já si myslím, že ve třech letech spíš ocení nějaký funkční auto - třeba hasiče s vysunovacím žebříkem nebo jeřáb apod.
Já ho chtěla pro Adama, má 1 rok, ale když jsem ho viděla naživo, tak mě za ty peníze zase tak neohromil.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40