banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

2.narozeniny - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
maji za 2mesice a ja porad nevimcojimkoupit....parada, snad naneco prijdeme at se timneumlati nechtene aat si s timhraji alespon tretinu casu co s oblibenejmahrackamated
Zdá se mi, že čím více jsou hračkárny narvané hračkama, tím větší problém máme. Taky se přikláním ke knížkám.. a co třeba nějaké to lego pro malé prcky? Nebo nějaká vychytaná hračka do vany.
Renča bude mít 2 v lednu a k vánocům dostane kuchyňku s příslušenstvím, vím, že s tím si určitě vyhraje, pořád něco míchá a vaří, to by se jim mohlo líbit oběma nebo Ottíkovi ponk s nářadím, teda jestli ho zajímají takové věci
a co boby nebo lyže
@Stáňa za 5 let co tu bydlim byl snih 1x...a je tu rovina
@Liberte aha to by bylo fakt blbé
Jaru u nás nejvíc zabodoval traktor a pak staré hračky po Martinovi.A pak spousta knížek s obrázky zvířat.
@Ady.S no naknizky to vidimtake,traktor zabavi elli,ale nevim co ottikovi..asi nove a vetsi kuzelky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
5 hlasů

77 %
24 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 31 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40