Inzerce
Inzerce
Inzerce

Předškolák Rostík v červnu

Červen se u nás náramně vydařil, počasí vhodné pro jednu akci za druhou, i když byl začátek trošku chladnější.

Předškolák Rosťa

Jako všude jsme 1. června oslavili DEN DĚTÍ

Rostík se účastnil prvních rybářských závodů, které pořádali v rámci Dětského dne místní rybáři na rybníku „Kačeňák“. Protože je to hodnej brácha, půjčil jeden prut i Tobískovi a ráno v 6 hodin už byli nastoupeni u rybníka.
Předškolák Rosťa
Děti si mohly nechat jeden kus ušlechtilé ryby…bohužel se Rostíkovi ten den nedařilo, bylo poměrně chladno a kolem rybníka pobíhalo a jásalo příliš mnoho dětí.
Předškolák Rosťa

I ve školce byl měsíc plný akce
Zoo

Předškolák Rosťa
Začalo to dlouho očekávanou návštěvou Zoo v Hodoníně, i když děti jely v bundičkách vybaveny pláštěnkou a gumáčkama, tak si zvířátka užily…největším zážitkem ovšem zůstal chleba se sekanou, co obědvaly na parkovišti u autobusu.

Dětský den s policií

Školku navštívila paní policistka z Břeclavi. Zaparkovala služební vůz na zahradě školky a nechala malé uličníky „řídit“. Ukázala jim, co je náplní její práce, jak se zneškodní záškodník, nasadila pouta a odvážlivci si mohli potěžkat zbraň. Někteří vyzkoušeli, jak těžká je neprůstřelná vesta. A všichni si sejmuli otisky prstů (ta barva prý strašně smrdí :-))
Hned po návštěvě paní policistky šli kluci výjimečně domů už po obědě, protože nás čekal prodloužený víkend na chalupě s přáteli a jejich dětmi.

Expedice Apalucha

Předškolák Rosťa
Vyjeli jsme v sestavě 12 dospělých a 10 dětí, z nichž byl Rostík nejstarší. Čekala nás hromada zábavy, spousta výletů. Rostík překonal sám sebe, a svůj strach z výšek, když statečně absolvoval dvě jízdy na lanovce. Ušli jsme za ty 4 dny neskutečných kilometrů. Snědli tuny špekáčků a vymysleli nejneskutečnější zábavičky.
Předškolák Rosťa

Barevný týden

Následoval ve školce hned po návratu z mini dovolené. Každý den se nesl v duchu jiné barvičky. A ve školce to vypadalo v barevném mraveništi…
Žluté pondělí, oranžové úterý, červená středa, zelený čtvrtek a modrý pátek. Na každý den byla naplánovaná jiná zábava a vždy nějaká soutěž. Opravdu byl v červnu spíš předprázdninový režim, žádné povinnosti jen spousta legrace.
Předškolák Rosťa

Loučení s předškoláky

Předškolák Rosťa
Byl to den plný zkoušek. Všechny úkoly se plnily s aktovkou na zádech - prolézání, běh mezi kužely, chůze po lavičce… předškoláci se strašně snažili a menší děti zastávali funkci báječného obecenstva a fandili, co jim plíce stačily. A Rostíka čekalo za odměnu první „vysvědčení“.
Předškolák Rosťa

Nocování předškoláků

Další dobrodrůžo, v pátek se předškoláci zapomněli vrátit domů… místo toho šli na procházku k rybníku a místnímu JZD. K večeři si opekli buřtíky na zahradě. A šli na skoro noční průzkum do lesa…do pelíšků se dostali až v půl jedenácté.
Předškolák Rosťa

Moje povinnosti

…já měla vlastně jen jednu, poslední schůzku pro rodiče. Tam jsme zjistili, co vše budeme potřebovat a jak si paní třídní učitelka představuje začátek školního roku.

Jak vidíte na nějakou přípravu už jsme se vykvákli. Nějak nebyl čas na zodpovědné věci.
Rostíka čeká ještě červenec ve školce, ale už teď odpočítává dny do začátku školního roku…když ho tak poslouchám, tak o žádné prázdniny moc nestojí…už by chtěl vidět pracovní sešity a učebnice…
Hraní začíná být strašná nuda a už by se něco učil…snad mu to hubeňourovi vydrží ;-)
Předškolák Rosťa

Inzerce

Zpracovala Naďa Barochová.

Inzerce

PŘEDŠKOLÁKOVY TÝDENÍČKY

představení předškolní přípravy

Předškolákovy týdeníčky jsou první komplexní přípravou dítěte nejen pro školu, ale i pro život. Obsahuje 4 sešity pro 40 týdenní přípravu: Jízda tužkou je věnována grafomotorice, Hlavičkové úkoly dítě rozvíjí mentálně, Praktik pro život se věnuje světu kolem nás, praktickým situacím, se kterými se dítě v životě setká, Pohybovky zdokonalí pohybovou zdatnost dítěte. Nechybí ani motivační prvek – 160 nálepek, které si dítě za splněné úkoly lepí do kosmické mapy. S Předškolákovými týdeníčky pracují i v Centru nadání v Praze – viz recenze pedagožky.

Ucelená řada vzdělávacích knížek Babyonline pro děti 0-7 let s videi.

Inzerce

Po dětské literatuře jsme se zaměřili na 2 důležitá období v životě ženy: těhotenství – kniha Zdravé těhotenství a po 40 – kniha Žena po 40 – sebevědomá a v kondici.

www.prochytrehlavicky.cz

Inzerce

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rosťa - červen - diskuze

  • Ty školkové akce jsou super.Věřím, že se to dětem moc líbilo.
    Přeju vám krásné prázdniny a Rostíkovi ať rychle utečou  .
    tygřímáma   | 03.07.2013 08:03:24
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×