Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Měsíčkového kojeneckého setu Weleda 6 a 8měsíčními miminky

Naše 3 maminky s dětmi do 8 měsíců otestovaly po dobu 1 měsíce Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda v hodnotě 800 Kč a nyní se s vámi o své zkušenosti rády podělí!

Které maminky s dětmi Měsíčkový kojenecký set testovaly?

Hodnocení po 14ti dnech testování

Barbora s Julií (6 měsíců)

Milé čtenářky,

z testování produktů pro miminka od Weledy mám velikou radost. 

Moje zkušenosti s Weledou

Sama už jsem měla možnost některé výrobky Weleda dříve vyzkoušet, a proto jsem ráda, že můžu dopřát přírodní péči i své holčičce. Zatím jsme moc kosmetických výrobků u Julinky nepoužívali. Jsem toho názoru, že všeho s mírou a to malé tělíčko zatím tolik péče nepotřebuje (alespoň Julinka ne). 

Inzerce

Praktická uzavíratelná dóza

Výrobky byly zaslány v praktické uzavíratelné dóze, tudíž se na ně nepráší a můžu je mít po ruce na přebalovacím stole. Julince se moc líbila i látková plena s logem Weleda, která byla součástí balení (většina našich plen je prostě bílá) a těch není nikdy dost. 

Po aplikaci krému neměla Julinka žádné opruzeniny

Jediný výrobek, který už jsme zkoušeli, byl krém na opruzeniny. Jednalo se pouze o testr, takže nevydržel moc dlouho. Nyní jsme měli možnost ho používat každý den a to se opravdu vyplatí. Malá neměla skoro vůbec opruzený zadeček a krém se hezky vstřebal a nezanechal bílé stopy na kůži. Vyhovuje mi konzistence, není příliš tuhý a dobře se roztírá. 

Inzerce

Po kojenecké koupeli je pokožka hebká a vláčná

Můj nejoblíbenější a nejpoužívanější výrobek je kojenecká koupel. Snadno se rozpouští ve vodě, není příliš aromatická, neštípe do očiček a krásně uklidňuje. Pokožka miminka je pak hebká a vláčná. 

Po koupeli masáž s měsíčkovým olejem

Po koupeli se mi osvědčila babymasáž s měsíčkovým olejem, která malou vždy skoro uspí. Olej se příjemně roztírá, aniž by zanechal stopy na oblečení. 

Inzerce

Díky oleji na masáž bříška má dcera pravidelnou stolici

Malá netrpí na bolesti bříška, ale přesto jsme olejíček na bříško vyzkoušeli. Má díky němu pravidelnou stolici a nemusí tolik tlačit. Takže i prevence se opravdu vyplácí. 

Přírodní produkty od Weledy jsou u nás na prvním místě

Tyto výrobky určitě doporučuji každé mamince. Mají velmi příjemnou vůni a není zapotřebí používat veliké množství. Pár kapek oleje nebo přísady do koupele opravdu stačí. Jedinou nevýhodou je cena balíčku, ale pokud chceme miminku dopřát přírodní produkty a ne chemický koktejl tak jsou od nyní u nás produkty od Weledy na prvním místě. 

Inzerce

S pozdravem

Barbora a Julinka 

Lucie s Jakubem (6 měsíců)

Milé maminky,

ráda bych redakci srdečně poděkovala za možnost otestovat kosmetické výrobky od Weledy.  Hned jak mi balíček přišel, s radostí jsem ho běžela otevřít.

Balení Měsíčkové kojenecké péče od Weledy obsahuje:

Měsíčkový kojenecký krém 75 ml  

Okamžitě jsem si přečetla popis na krému. Účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí. Výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny. To se nám hrozně hodí! Plenková oblast je opravdu hodně citlivá. Malé děti mají skoro pořád zabalené zadečky v plenkách a mohou často trpět opruzeninami. I my jsme s nimi několikrát bojovali. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku. 

Krém je vhodný již od prvního dne narození a jsou vhodné pro děti s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem

Použití: Po šetrném očištění zadečku naneste krém v dostatečném množství na místa vystavená působení stolice, zejména do oblasti kožních záhybů, případně na již vzniklé opruzeniny. Ano, to je přesně náš případ! Tohle jsem už zažila! Škoda, že mě Weleda nenapadla dřív. Vyhojit už vzniklou opruzeninu nám kolikrát trvalo dost dlouhou dobu. Třeba by mu Weleda pomohla hned. Krém je možné použít od prvního dne po narození. Tahle informace je pro mě také nesmírně cenná. Vždy hledám výrobky pro malá miminka a věkové určení tam prostě není napsané. Takže si ani ten konkrétní výrobek nekoupím, protože se  bojím, že ho nemohu použít na malé miminko. Nerada bych mu nějakou špatnou kosmetikou ublížila. Dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem. Další pro mě důležitá informace! Já sama totiž mám atopický ekzém, moje první dcera bohužel také po mně ekzém zdědila a dle naší dětské lékařky je i velká pravděpodobnost ekzému u syna. Už teď má dost suchou pokožku. Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE. Toto označení mi nic neříká. Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu). To považuji za další plus, proč používat právě Weledu. 

Uvítala bych český popis na krabičkách produktu

Mínus vidím v tom, že jsem zvyklá u mnoha výrobků vyhazovat krabičky. Pokud bych tady krabičku vyhodila, tak mi na tubě krému chybí popis v češtině. Už bych si později nemohla přečíst výhody krému a další informace. Když tyto výrobky směřují na Český trh, uvítala bych hlavní popisky v češtině. V krabičce je ještě přiložený letáček, ale opět ani řádek česky. Takže si tady mohu prohlédnout pouze obrázky. 

S Měsíčkovým kojeneckým krémem již bez opruzenin 

Vůně Měsíčkového kojeneckého krému proti opruzeninám je pro mě nejintenzivnější v porovnání s ostatními testovanými výrobky. Vůně mě překvapila, když je bez parfemace, musím přiznat, že je atypická. Ovšem už po několika dnech používání jsem si na ni zvykla a těšila jsem se, až vezmu tubu do ruky a namažu své miminko. Kůži má po používání jemnou, naprosto bez opruzenin. Před začátkem testování syn žádnou opruzeninu neměl, pokožka byla v pořádku a ani se žádná nová neobjevila. 

Měsíčková kojenecká koupel 200 ml  

Jemná nepěnivá koupelová přísada má šetrné čistící a jemné pěsticí účinky. Přípravek posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky. 

Koupel je dermatologicky testována a neobsahuje parfemaci ani barviva

Použití: Přidáváme do již napuštěné koupele množství, které odpovídá 2-3 lehkým stisknutím obalu a promícháme. To se mi líbí! Jednoduché a jasné vysvětlení, kolik toho mám do vaničky dát. Vhodné od prvního dne života, i pro starší děti s citlivou pokožkou. Opět, jak jsem již psala u prvního přípravku. Je tu napsané věkové určení, tedy bych se nebála používat již pro novorozeně. Dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem. Super! Také tento výrobek je pro děti s atopickou pokožkou. Přípravek je nostitelem certifikátu NATRUE. Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu). Weleda v souladu s člověkem a přírodou. Opět jsem velice spokojená, když bych si tyto všechny informace přečetla v obchodě, tak si Měsíčkovou kojeneckou koupel koupím. 

S Měsíčkovou kojeneckou koupelí se na koupání těšíme, vůně je okouzlující 

Měsíčková kojenecká koupel je naprosto úžasná. Rozhodně bych jí doporučila každému rodiči. Na koupání se hrozně těšíme! Ta její vůně, když se dá do vaničky, je naprosto okouzlující. To se ani nedá popsat, musí se to zažít. :o) Sama zbožňuji koupání ve vaně. Je to relax. Ovšem tato Měsíčková kojenecká koupel působí i relaxačně na mě, když koupu své miminko. Musí to být i hrozně příjemné koupání pro ty malé děti. Myslela jsem si, že všechny Měsíčkové výrobky od Weledy budou vonět stejně, ale každý má jinou vůni. Tato koupel mi je nejpříjemnější. Někdy si i jen tak chodím k lahvičce přičichnout. Je prostě senzační.

Měsíčkový kojenecký olej 200 ml 

Určeno pro každodenní použití po koupeli, jemné čistění pod plenkami i pro masáže kojenců. Vhodný od prvního dne života. Obsahuje pouze čisté rostlinné oleje příbuzné tukům lidské pokožky. Měsíček lékařský v BIO kvalitě má zklidňující a hojivé účinky. Zase již na základě těchto informací bych si olej v obchodě vybrala. 

Po koupeli či umytí naneste malé množství oleje zahřátého v dlani na ještě vlhkou pokožku. Opět je zde dobrá snášenlivost u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem. Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu).  

Měsíčkový kojenecký olej se krásně roztírá a vstřebává

Líbí se mi, že se má olejíček dávat na ještě vlhkou pokožku. Opravdu ho stačí malé množství. Výborná rada je i předem ohřát v dlaních, aby se při mazání cítilo miminko dobře, a olej ho pak nestudí. Miminko jde velice snadno namazat. Krásně se roztírá. Není to jako některé jiné krémy, které jdou špatně rozetřít, miminko je celé bílé a ještě otrávené, křičí, že to trvá dlouho. Olejíček se i perfektně vstřebává. Toho jsem se nejvíce bála, že budu mít v ruce po koupání kluzké miminko. Opak je pravdou. Olej se vstřebává krásně a ani mi nepřišlo, že by bylo nějak mastné oblečení. Rozhodně olejíček usnadní všem maminkám práci po koupání. Miminko je rychle namazané, během chvilky ani nestihne křičet a hned se může strojit do věcí na spinkání. Pokožka není vysušená a na dotek je velice příjemná.  Po relaxační Měsíčkové koupeli je Měsíčkový olej úžasná volba. 

Olej na masáž bříška kojence 50 ml 

Pro uvolnění napjatého bříška, pro citlivou pokožku. Jemná směs olejů určená na uvolňující masáž bříška. Obsažené přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu se tradičně používají při trávicích potížích. Jemná masáž bříška dítěte pomáhá při kolikách a nadýmání.

Masáž pomáhá při nadýmání bříška

Při potížích aplikujeme jednou až několikrát denně, lze použít i preventivně. Trochu oleje zahřejeme v dlaních a ve směru hodinových ručiček vtíráme kolem pupíku. Doporučujeme masáž formou spirály, která končí u levého stehna dítěte. Tento způsob nejvíce pomáhá při nadýmání bříška. Líbí se mi popsaný popis použití.

Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva ani látky na bázi minerálních olejů. 

Tady mi opět jako u Měsíčkového kojeneckého krému na opruzeniny chybí v případě vyhození krabičky popis v češtině přímo na lahvičce. Kdybych krabičku vyhodila a po čase hledala, kde mám ten olejíček na bolavé bříško, tak budu mít víc práce ještě s překladem etikety. Také je zde v krabičce přiložený letáček, ale ani jedno slovo v češtině. Je to škoda, když tyto produkty směřují i na Český trh.

Olej na masáž bříška používáme preventivně, syn lépe spinká

Olej na masáž bříška nádherně voní! Jako první jsem cítila krásnou vůni majoránky. Poté se dohromady smísí další vůně. Tento výrobek jsem dosud neznala a vůně je mi také velice příjemná jako Měsíčková kojenecká koupel. Olejíček používáme preventivně, protože v době testování zatím nepozoruji u mého dítěte žádné bolesti bříška. Synovi je ovšem masáž velice příjemná, směje se. Dokonce bych řekla, že i lépe spinká, když provedeme masáž před uspáváním. Olejíčku stačí opravdu malé množství, takže dlouho vydrží. Olej na masáž bříška se také krásně vstřebává, stejně jako Měsíčkový kojenecký olej. Po masáži je pokožka na bříšku krásně promaštěná, ovšem nijak kluzká. 

Výrobky Weleda jsou jedny z nejlepších na trhu

Weledu znám a zkušenost mám pouze s Měsíčkovou kojeneckou koupelí. Používala jsem ji při narození prvního dítěte. Tento výrobek jsem si šla koupit hned po propuštění z porodnice na základě doporučení sestřičky v porodnici, která nás učila koupat miminka. Neměla jsem s péčí o novorozence žádné zkušenosti, proto jsem vítala každou radu. S výrobkem jsem byla maximálně spokojená. Rozhodně výrobky značky Weleda vnímám jako jedny z nejlepších na trhu. 

S pozdravem

Lucie 

Vyjádření Weledy:

Mutace produktu v češtině je velmi drahá záležitost a na centrále by české clustery produktů vyráběli pouze pokud bychom dosahovali násobně vyšších obratů produktů. Měsíčková kojenecká koupel parfemovaná je, stejně jako Měsíčkový kojenecký krém a Olej na masáž bříška kojence - všechny tyto produkty parfemované jsou, ale přírodně. Zcela bez parfemace je pouze Měsíčkový kojenecký olej. 

Adriana s Honzíkem (8 měsíců)

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o výsledky testování kosmetiky Weleda po 14 dnech. 

Weleda – certifikovaná přírodní kosmetika

Kosmetiku Weleda znám a mám ji moc ráda, protože se jedná o certifikovanou přírodní kosmetiku. Mám zkušenosti jak s dětskými sprchovými gely pro děti, zubní pastou, tak i kosmetikou pro mě - sprchové gely, krémy na obličej, těhotenská péče apod.

Kojeneckou péči od Weledy jsem vyzkoušela poprvé

Avšak kojeneckou kosmetiku zkouším poprvé a jsem nadšená. Miminko nekoupu denně a upřednostňuji mytí vodou, péče do koupele je tedy ideální, je to mytí o 2 „šplíchy“ lepší vodou. Skoro nepění, ale je jemně mazlavá, pokožka je po umytí hladká. 

Masáž bříška je příjemným rituálem před spaním

Po použití oleje je pokožka heboučká a voňavá. Olej od Weledy se krásně nanáší a je spíše hustší. Můj synek Honzík nikdy nijak zvlášť na prdíky netrpěl, přesto si po masáži krásně hoví. Masáž bříška je příjemný rituál před spaním. :)

S krémem proti opruzeninám od Weledy je zadeček, jak má být

A co se týče krému proti opruzeninám, přiznám se, že jej používám zřídka. Látkuji a krém na zadeček většinou není potřeba. Občas po pročůrané noci má syn lehce začervenalou pokožku. Stačí nanést slabou vrstvu krému a zadeček je opět takový, jaký má být.

Tuba nám výdrží tedy hodně hodně dlouho. 

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda

Přírodní péče, nevtíravá vůně, stačí malé množství, pokožka je hebká, bez podráždění. 

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

Možná jen trochu vyšší cena. 

S testováním jsem velmi spokojena

S používání produktů měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem velmi spokojena a doporučila bych ji ostatním.

Adriana 

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Hodnocení po 3 týdnech testování

Barbora s Julií (6 měsíců)

Milé maminky, 

měsíc utekl jak voda a já mohu shrnout testování produktů měsíčkové péče od Weledy. 

Masážní olejíček zklidňuje při usínání

S produkty jsem opravdu moc spokojená. Mají krásně jemnou vůni, příjemně se roztírají a nezanechávají na dětské pokožce mastný film. Každodenní používání masážního olejíčku pomohl Julince ke zklidnění při usínání, když ji začaly růst zoubky. 

Top produkt je u mě měsíčková koupel

Jako top produkt pro mě zůstává měsíčková koupel. Hebká pokožka vydrží i následující celý den, jako bych ji namazala ráno olejíčkem. 

Dobrá investice - balení vydrží opravdu dlouho

A to nejúžasnější je, že stačí opravdu pár kapek, tudíž vydrží opravdu dlouho. Po měsíci používání nám zbývá ještě více než polovina balení, tudíž se i finančně vyplatí. Taková investice je k nezaplacení. 

Děkuji a těším se na další spolupráci,

Barbora a Julinka

Lucie s Jakubem (6 měsíců)

Naše celkové hodnocení po ukončení testování výrobků Weleda:

Na prvním místě musím rozhodně říci, že bych Měsíčkovou kojeneckou péči od Weledy rozhodně doporučila všem rodičům a to i rodičům, kteří se zatím těší na příchod svého miminka. Když si tyto přípravky pořídí, tak už dle mého názoru kosmetiku pro miminko nemusí řešit a mohou se věnovat třeba přemýšlení o jménu svého děťátka. Budou vědět, že jejich miminku tato péče neublíží a bude ho hýčkat. 

Můj syn si na tuto novou kosmetiku velice rychle zvykl. Vždy mi přišel spokojený a nádherně provoněný. Pleť má krásnou, bez jakékoli vyrážky. Pleť není nijak vysušená. V plenkové oblasti nejsou žádné opruzeniny. Kolikrát používám na umytí miminka i vlhčené ubrousky po kterých se mi dříve někdy stalo, že byl syn opruzený. Když jsem teď používala Měsíčkový kojenecký krém, tak je zadeček miminka naprosto v pořádku. Rychle jsem si zvykla i na výraznou vůni tohoto krému na opruzeniny. Stačilo k miminku přičichnout a rychle jsem zjistila, jestli je miminko čisté, hezky voňavé nebo pokakané. Po oleji na masáž bříška byl také vždy spokojený. Masáž se mu líbila. Měsíčková kojenecká koupel je po celém dni opravdový relax, navození klidu a uvolnění pro miminko a i pro rodiče, který koupe. Opravdu krásně voní a uklidňuje. Poté namazání Měsíčkovým kojeneckým olejem a miminko může jít v klidu spinkat. Tedy za nás naprostá spokojenost a poděkování Vám za tak úžasnou péči. 

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda 

Dle mého názoru jsou již všechny hlavní benefity kojenecké péče Weleda popsány na samotném balení výrobků. Již jsem je v horní části deníčku zmiňovala. Např. výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny, krém je možné použít od prvního dne po narození, dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem, neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu) atd. Plus k těmto benefitům přidávám jako další velikou přednost kojeneckých přípravků Weleda - doporučení od již spokojených rodičů, pracovníků ve zdravotnictví atd. 

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

Mínus vidím v tom, že jsem zvyklá u mnoha výrobků vyhazovat krabičky. Pokud bych tady krabičku vyhodila, tak mi na tubě krému chybí popis v češtině. Už bych si později nemohla přečíst výhody krému a další informace. Když tyto výrobky směřují na Český trh, uvítala bych hlavní popisky v češtině. V krabičce je ještě přiložený letáček, ale opět ani řádek česky. Takže si tady mohu prohlédnout pouze obrázky. Žádné jiné nevýhody jsem nenašla.

Maminka Lucka

Adriana s Honzíkem (8 měsíců)

Ahoj,

se svým synkem Honzíkem máme za sebou měsíční testování s kojeneckou péčí Weleda. Celková spokojenost je veliká. Synka koupu zhruba každé 2 dny a pokožku má heboučkou nejen po koupeli, ale i další dny.

Weleda nezklamala a perfektně nám sedla

Weleda opět nezklamala a perfektně sedla jak Jendovi, tak starší sestřičce, která se testování nemohla nezúčastnit. Péče do koupele skvěle myje, pokožka je malinko provoněná a hebká. Olej má hustší konzistenci, takže neteče, ale skvěle se roztírá a vstřebává. Celý set kosmetiky jemně přírodně voní a součástí byla i látková plena s Weleda motivem a dóza, kterou lze využít třeba na pohankové či kukuřičné křupky.

Chci si dokoupit mýdla a sprchové gely od Weledy

Oba oleje i mast na zadeček vydrží opravdu dlouho, a jakmile nám dojde i péče do koupele, dokoupím si další. Oběma dětem však dokoupím i mýdla či sprchové gely. Přece jen dcerka produkty ráda střídá, a pokud se synek pokaká, myju mu zadeček vodou a mýdlem, stejně tak mýdlo děti potřebují na mytí rukou. :-)

Ostatním maminkám doporučuji Měsíčkový kojenecký set. Vyzkoušeno s 9 měsíčním chlapečkem a předškolačkou. 

Čekáte miminko a jste rozhodnutá používat kosmetiku? 

S přírodní kosmetikou Weleda opravdu vedle nešlápnete. Stejně tak, pokud vašemu miminku nesedí stávající kosmetika nebo ho trápí opruzeniny či prdíky.

Adriana 

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování 6 a 8měsíčních miminek - diskuze

Poradna

Žádná menstruace

| Ma2da | 28.02.2021, 10:37

Dobrý den, už přes rok se s manželem snažíme o miminko.. paní doktorka mi doporučila doplněk stravy Drmek a známá zase přípravek pro páry fertility blend.. od začátku února užíváme (obojí)..no a poslední menstruace byla 19.1. a další měla přijít 20.2. ale do dnes nepřišla..sex byl samozřejmě mezi tím několikrát.. těhotenské testy stále negativní. Nikdy se mi nestalo, abych měla přes týden zpoždění, proto to přikláním k užívání těch doplňků na podporu otěhotnění. Je to možné? Mám přestat užívat? Děkuji za radu, Magda

Dobrý den, tyto preparáty na podporu otěhotnění jsou určitě vhodné, v užívání můžete pokračovat. Zopakujte si ještě jednou během týdne těhotenský test a pokud se menstruace nedostaví, vyhledejte Vašeho gynekologa (test může být falešně negativní). Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 28.02.2021, 17:03
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce