Testování Měsíčkového kojeneckého setu Weleda měsíčními miminky

Naše 3 maminky s dětmi do 1 měsíce otestovaly po dobu 1 měsíce Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda v hodnotě 800 Kč a nyní se s vámi o své zkušenosti rády podělí!

Které maminky s dětmi Měsíčkový kojenecký set testovaly?

Hodnocení po 14ti dnech testování

Bára s Jeronýmem (17 dní)

Milé maminky,

zkušenost s produkty Weleda jsem měla poprvé v porodnici, kde mi sestra Jeronýmka koupala. Používala kojeneckou koupel od Weledy a po té ho namazala kojeneckým olejem. 

Přípravky Weleda používají i v porodnici

Už v porodnici se mi přípravky od Weledy líbily a chtěla jsem si je domů pořídit také, protože jsem věřila, že budou kvalitní, když je mají v porodnici. 

Foto 1 a 2: Přípravy na koupel. (Jeronýmek pláče, ale ne proto, že by se mu péče od Weledy nelíbila, jen to mamince všechno trvá :-))

Foto 3-5: Koupel s Weledou

Z důvodu předčasného porodu jsme doma neměli kosmetiku připravenou

Porod byl nečekaně dřív, doma jsem ještě kosmetiku pro malého neměla připravenou a tak jsem byla velmi ráda, že nás porota pro testování Weledy vybrala. Už v prvních dnech mi malý trpěl na bříško, takže jsem se velmi těšila na olej pro masáž bříška.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny je nejlepší v roztírání

Krémy na opruzeniny jsem vyzkoušela celkem 3 - Bepanthen, Rybilku a Weledu. Bepanthen jako vzoreček v porodnici, který se dá použít i na bradavky, což je jeho výhoda. Weleda krém je bezkonkurenčně nejlepší v roztírání, je jakoby klouzavý a hezky se rozetře i v záhybech, nemusí se tolik tlačit. Nevýhoda oproti Bepanthenu je, že je uzávěr šroubovací. Více by mi vyhovoval uzávěr cvakací, který otevřu a zavřu palcem jedné ruky.

Foto 6-8: Mažeme Weledou

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda

Weleda = Přírodní kosmetika, má příjemnou vůni, krém se skvěle roztírá, snadnost použití kojenecké koupele, která vodu zabarví a lehce ovoní, kojenecký olej má perfektně vymyšlený dávkovač a nevyteče, krásně se roztírá.

Foto 9 a 10: Hotovo.

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

Vyšší cena, u krému šroubovací víčko, u kojenecké koupele nechává lehce film na těle, jakoby se zcela nerozpustí (viz foto 4 - na mé ruce).

Z používání měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem po 14dnech testování spokojena, vůně produktů je velmi příjemná a doporučila bych tyto produkty i dalším rodičům.

Bára

Denisa s Viktorkou (1 měsíc)

Milé maminky,

na úvod bych chtěla ještě jednou moc poděkovat, že jsem byla vybraná k otestování kosmetiky Weleda, moc nás to potěšilo.

V těhotenství jsem používala od Weledy pěstící olej na strie

S kosmetikou od Weledy jsem měla už zkušenosti - používala jsem od ní pěstící olej na strie během těhotenství a byla jsem s ním tak moc spokojená, že jsem se rozhodla i pro koupi kosmetiky pro naše miminko. 

Měsíčkový kojenecký krém krásně voní a zadeček je vždy krásně hladký

Od narození jsme tedy používaly Měsíčkový kojenecký krém – ten si nemohu vynachválit! Nejenom že krásně volí, ale Viktorka za celou dobu neměla žádnou opruzeninu a zadeček vždy krásně hladký! Určitě bych do jiného krému nešla, jsme s ním víc než spokojené.

Dárková sada od Weledy a masážní olejíček

Přišel nám od Weledy balíček, ve kterém byla krásná dárková sada od Weledy a plus zvlášť masážní olejíček na bříška novorozence. 

Tato dárková sada by potěšila jakoukoliv maminku

Weleda to má opravdu skvěle promyšlené, do balíčku dali jen ty nejvíce potřebné věci, které se můžou používat od narození a jako dárek je v balíčku i plena. Opravdu krásné, myslím si, že by toto potěšilo jakoukoliv maminku.

Tak přejdeme k samotným produktům.

Masážní olejíček na bříško Viktorce velmi ulevil

Nejdříve jsme otestovaly Masážní olejíček na bříško od Weledy, protože Viktorka od narození opravdu hodně trpí na prdíky, tak jsme za tento olejíček byly moc rády. Olejíček jsem nanesla na dlaň a pomocí tření dlaní zahřála a nanesla na bříško, potom masážními pohyby dle videí z Youtube, masírovala bříško. Olejíček krásně voní, opravdu krásně a bylo i vidět, že se Viktorce začalo ulevovat a vážně se dokázala i lépe vyprdět. Masáž bříška bez olejíčku moc dobře nejde, takže určitě mohu olejíček doporučit! Navíc vám vydrží hrozně dlouho, protože je krásně roztíratelný a stačí velice malá kapka.

Měsíčkový kojenecký olej je zázrak

Další na řadě je Měsíčkový kojenecký olej Weleda. Tak tomu já říkám zázrak. Tento olej je dokonalý, krásně voní, vydrží dlouho a především je úžasný pro děti s velice suchou a citlivou kůží. My jím Viktorku natíráme po každém koupání, je lepší, když není úplně osušená a olejíčkem ji naolejujeme úplně všude - především v záhybech. Vážně ho mohu ze srdce doporučit, protože my jsme trpěly hlavně na suchou kůžičku a díky němu jsme celý den krásně hladký a kůžička vypadá stále vlhká.

Díky Měsíčkové kojenecké koupeli je dítě ve vodě více spokojené a uklidněné

Dále je tu Měsíčková kojenecká koupel Weleda. Tak to je další skvělý produkt. Tuto koupel používala i porodnice, ve které jsem rodila, takže jsem s ní měla zkušenost také hned od narození a určitě doporučuji koupit! Opět krásně voní, miminko díky ní je ve vodě více spokojené, uklidněné a pokožku má krásně hladkou a můžete jim i omývat obličej, miminko to neštípe, je to další zázrak od Weledy!

Koupili jsme již druhé balení Měsíčkového kojeneckého krému

A poslední produkt, který se nachází v balíčku, je, jak jsme již zmiňovala ze začátku, Měsíčkový kojenecký krém od Weledy, který mohu také jenom doporučit, my už máme druhý balení a rozhodně v něm budeme pokračovat.

Kosmetika Weleda předčila veškerá moje očekávání a je to nejlepší přírodní kosmetika

Takže abych to shrnula. Můj celkový dojem na dětskou kosmetiku od Weledy je takový, že předčila moje veškerá očekávání a já osobně mohu říct, že lepší přírodní kosmetiku neznám! 

Ze srdce kosmetiku Weleda všem doporučuji

Všem svým známým, kamarádkám a nastávajícím maminkám ji ze srdce doporučuji a určitě s její koupí nešlápnou vedle. Nejvíce jsem asi spokojená s krémem na opruzeniny, protože opravdu za ty dva měsíce života Viktorky jsme se nesetkaly s jedinou opruzeninou. Na Weledě se mi líbí především to, že je 100% přírodní, netestovaná na zvířatech, krásně voní, je velice účinná a její produkty ač jsou trošku dražší, vydrží dlouho.

Nenašla jsem žádnou nevýhodu této kosmetiky.

Děkuji,

Denisa

Eva s Emou (1 měsíc)

Seznámení s Měsíčkovým kojeneckým setem od Weledy

Na produktech Weleda se mi líbí, že jsou to německé výrobky s přírodním složením. Měsíček lékařský v BIO kvalitě znám a mám s ním zkušenosti.

O kosmetice Weleda jsem již v minulosti slyšela, nicméně vyzkoušela jsem ji až díky testování na Babyonline a již nyní vím, že ji budeme používat i nadále. 

Měsíčkový kojenecký olej vyřešil problém s olupováním pokožky hlavy

Měsíčkový kojenecký olej je bez parfemace, stačí i malé množství a pokožku olej krásně promastí a hydratuje, zároveň se ale dobře vstřebává. Olej nyní používáme po každé koupeli, na obličej někdy i během dne. Dcera měla problém s olupováním pokožku hlavy, již po pár dnech pravidelného používání byl problém vyřešen.

Pokožka po kojenecké koupeli je hydratovaná

Měsíčková kojenecká koupel je velice příjemná, má jemnou vůni a krémovou konzistenci. Přidáváme malé množství do každé koupele. Pokožka je po koupeli hydratovaná a velmi jemně promaštěná.

Olej na masáž bříška má příjemnou bylinkovou vůni a používáme jej jako prevenci

Olej na masáž bříška kojence má velmi příjemnou bylinkovou vůni díky přírodním éterickým olejům. Používáme po koupeli jako prevenci a když nastanou potíže, masírujeme olejem několikrát denně. 

Díky Měsíčkovému kojeneckému krému nemáme problém s opruzeninami

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny používáme při každém přebalení, dcera nejspíš díky tomu problém s opruzeninami zatím neměla. Krém je opravdu příjemný a vůně měsíčku lékařského je jemná, má také dobrou konzistenci a roztíratelnost.

Spokojenost a doporučení

S používáním produktu Měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučila dalším rodičům.

Výhody a nevýhody kojenecké péče od Weledy

Jako hlavní benefity vidím přírodní složení, jemnou nevtíravou vůni bylin, výbornou snášenlivost i u citlivé pokožky u novorozenců. Nevýhody jsem žádné neshledala.

Eva

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Testování měsíčních miminek - diskuze

Poradna

Epilepsia u dieťaťa

| N.S. | dnes, 09:21

Dobrý vecer, chcela by som počuť nazor a radu aj niekoho iného ako je naša Pani neurologicka. Syn má 19 mesiacov, od cca 10 mesiacov sa sem tam zapozera. Najčastejšie sa to deje pri vyberaní z autosedačky, sem tam pri vyberani z kocika a keď sme na návšteve u babky (sedí na sedačke, na posteli), doma je to naozaj velmi zriedkavo. Syn vacsinou sedi a hrá sa zrazu sa ostane pozerať niekam do priestoru trvá to cca 10 sekund, ked ho oslovim menom, zmurkne a o chvilu to prejde, niekedy to však trva dlhsie a nereaguje ani na oslovenie až keď mu položím prst na nos alebo ho pohladkam ale to je tak 1 z 10 razov. Pri zapozerani neprevraca očami, nepada, nepusta hracky z ruky, po zapozerani niejen uplakany, unaveny alebo nervozny, pokracuje dalej kde prestal. Nikdy aj pri vysokej horucke nemal ziadne kŕče, záchvaty ani nic podovne. Boli sme 2x na EEG, z toho ani raz mu ho nenamerali keďže maly plakal a hybal sa... Pani doktorka to nemohla z toho vycitat pretože tam bolo vela pohybov. Povedala že to môže byť epilepsia a predpisala mu sirup Convulex a že sa uvidí či mu pomoze a či nie. Môže mu iba na zaklade toho čo poviem predpísať taketo lieky? Nechcem ho zbytočne krmit takýmito liekmi keď to nemá potvrdene, nechcem mu ublížiť. Samozrejme ak sa epi potvrdi nevidím v Tom problém. Prosim Vas co mam robiť? Dávať mu ich? Nedávať? Žiadať opätovne eeg? Až ked sa potvrdí epi tam, tak vtedy zacat s liečbou? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Určitě nasaďte Convulex, i když nelze hodnotit EEG, stavy zahledění patří anamnesticky do epilepsie dětského věku a neléčené nohou znamenat zhoršení stavu.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 10:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce