Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Měsíčkového kojeneckého setu Weleda měsíčními miminky

Naše 3 maminky s dětmi do 1 měsíce otestovaly po dobu 1 měsíce Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda v hodnotě 800 Kč a nyní se s vámi o své zkušenosti rády podělí!

Které maminky s dětmi Měsíčkový kojenecký set testovaly?

Hodnocení po 14ti dnech testování

Bára s Jeronýmem (17 dní)

Milé maminky,

zkušenost s produkty Weleda jsem měla poprvé v porodnici, kde mi sestra Jeronýmka koupala. Používala kojeneckou koupel od Weledy a po té ho namazala kojeneckým olejem. 

Přípravky Weleda používají i v porodnici

Už v porodnici se mi přípravky od Weledy líbily a chtěla jsem si je domů pořídit také, protože jsem věřila, že budou kvalitní, když je mají v porodnici. 

Inzerce

Foto 1 a 2: Přípravy na koupel. (Jeronýmek pláče, ale ne proto, že by se mu péče od Weledy nelíbila, jen to mamince všechno trvá :-))

Foto 3-5: Koupel s Weledou

Inzerce

Z důvodu předčasného porodu jsme doma neměli kosmetiku připravenou

Porod byl nečekaně dřív, doma jsem ještě kosmetiku pro malého neměla připravenou a tak jsem byla velmi ráda, že nás porota pro testování Weledy vybrala. Už v prvních dnech mi malý trpěl na bříško, takže jsem se velmi těšila na olej pro masáž bříška.

Inzerce

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny je nejlepší v roztírání

Krémy na opruzeniny jsem vyzkoušela celkem 3 - Bepanthen, Rybilku a Weledu. Bepanthen jako vzoreček v porodnici, který se dá použít i na bradavky, což je jeho výhoda. Weleda krém je bezkonkurenčně nejlepší v roztírání, je jakoby klouzavý a hezky se rozetře i v záhybech, nemusí se tolik tlačit. Nevýhoda oproti Bepanthenu je, že je uzávěr šroubovací. Více by mi vyhovoval uzávěr cvakací, který otevřu a zavřu palcem jedné ruky.

Foto 6-8: Mažeme Weledou

Inzerce

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda

Weleda = Přírodní kosmetika, má příjemnou vůni, krém se skvěle roztírá, snadnost použití kojenecké koupele, která vodu zabarví a lehce ovoní, kojenecký olej má perfektně vymyšlený dávkovač a nevyteče, krásně se roztírá.

Foto 9 a 10: Hotovo.

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

Vyšší cena, u krému šroubovací víčko, u kojenecké koupele nechává lehce film na těle, jakoby se zcela nerozpustí (viz foto 4 - na mé ruce).

Z používání měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem po 14dnech testování spokojena, vůně produktů je velmi příjemná a doporučila bych tyto produkty i dalším rodičům.

Bára

Denisa s Viktorkou (1 měsíc)

Milé maminky,

na úvod bych chtěla ještě jednou moc poděkovat, že jsem byla vybraná k otestování kosmetiky Weleda, moc nás to potěšilo.

V těhotenství jsem používala od Weledy pěstící olej na strie

S kosmetikou od Weledy jsem měla už zkušenosti - používala jsem od ní pěstící olej na strie během těhotenství a byla jsem s ním tak moc spokojená, že jsem se rozhodla i pro koupi kosmetiky pro naše miminko. 

Měsíčkový kojenecký krém krásně voní a zadeček je vždy krásně hladký

Od narození jsme tedy používaly Měsíčkový kojenecký krém – ten si nemohu vynachválit! Nejenom že krásně volí, ale Viktorka za celou dobu neměla žádnou opruzeninu a zadeček vždy krásně hladký! Určitě bych do jiného krému nešla, jsme s ním víc než spokojené.

Dárková sada od Weledy a masážní olejíček

Přišel nám od Weledy balíček, ve kterém byla krásná dárková sada od Weledy a plus zvlášť masážní olejíček na bříška novorozence. 

Tato dárková sada by potěšila jakoukoliv maminku

Weleda to má opravdu skvěle promyšlené, do balíčku dali jen ty nejvíce potřebné věci, které se můžou používat od narození a jako dárek je v balíčku i plena. Opravdu krásné, myslím si, že by toto potěšilo jakoukoliv maminku.

Tak přejdeme k samotným produktům.

Masážní olejíček na bříško Viktorce velmi ulevil

Nejdříve jsme otestovaly Masážní olejíček na bříško od Weledy, protože Viktorka od narození opravdu hodně trpí na prdíky, tak jsme za tento olejíček byly moc rády. Olejíček jsem nanesla na dlaň a pomocí tření dlaní zahřála a nanesla na bříško, potom masážními pohyby dle videí z Youtube, masírovala bříško. Olejíček krásně voní, opravdu krásně a bylo i vidět, že se Viktorce začalo ulevovat a vážně se dokázala i lépe vyprdět. Masáž bříška bez olejíčku moc dobře nejde, takže určitě mohu olejíček doporučit! Navíc vám vydrží hrozně dlouho, protože je krásně roztíratelný a stačí velice malá kapka.

Měsíčkový kojenecký olej je zázrak

Další na řadě je Měsíčkový kojenecký olej Weleda. Tak tomu já říkám zázrak. Tento olej je dokonalý, krásně voní, vydrží dlouho a především je úžasný pro děti s velice suchou a citlivou kůží. My jím Viktorku natíráme po každém koupání, je lepší, když není úplně osušená a olejíčkem ji naolejujeme úplně všude - především v záhybech. Vážně ho mohu ze srdce doporučit, protože my jsme trpěly hlavně na suchou kůžičku a díky němu jsme celý den krásně hladký a kůžička vypadá stále vlhká.

Díky Měsíčkové kojenecké koupeli je dítě ve vodě více spokojené a uklidněné

Dále je tu Měsíčková kojenecká koupel Weleda. Tak to je další skvělý produkt. Tuto koupel používala i porodnice, ve které jsem rodila, takže jsem s ní měla zkušenost také hned od narození a určitě doporučuji koupit! Opět krásně voní, miminko díky ní je ve vodě více spokojené, uklidněné a pokožku má krásně hladkou a můžete jim i omývat obličej, miminko to neštípe, je to další zázrak od Weledy!

Koupili jsme již druhé balení Měsíčkového kojeneckého krému

A poslední produkt, který se nachází v balíčku, je, jak jsme již zmiňovala ze začátku, Měsíčkový kojenecký krém od Weledy, který mohu také jenom doporučit, my už máme druhý balení a rozhodně v něm budeme pokračovat.

Kosmetika Weleda předčila veškerá moje očekávání a je to nejlepší přírodní kosmetika

Takže abych to shrnula. Můj celkový dojem na dětskou kosmetiku od Weledy je takový, že předčila moje veškerá očekávání a já osobně mohu říct, že lepší přírodní kosmetiku neznám! 

Ze srdce kosmetiku Weleda všem doporučuji

Všem svým známým, kamarádkám a nastávajícím maminkám ji ze srdce doporučuji a určitě s její koupí nešlápnou vedle. Nejvíce jsem asi spokojená s krémem na opruzeniny, protože opravdu za ty dva měsíce života Viktorky jsme se nesetkaly s jedinou opruzeninou. Na Weledě se mi líbí především to, že je 100% přírodní, netestovaná na zvířatech, krásně voní, je velice účinná a její produkty ač jsou trošku dražší, vydrží dlouho.

Nenašla jsem žádnou nevýhodu této kosmetiky.

Děkuji,

Denisa

Eva s Emou (1 měsíc)

Seznámení s Měsíčkovým kojeneckým setem od Weledy

Na produktech Weleda se mi líbí, že jsou to německé výrobky s přírodním složením. Měsíček lékařský v BIO kvalitě znám a mám s ním zkušenosti.

O kosmetice Weleda jsem již v minulosti slyšela, nicméně vyzkoušela jsem ji až díky testování na Babyonline a již nyní vím, že ji budeme používat i nadále. 

Měsíčkový kojenecký olej vyřešil problém s olupováním pokožky hlavy

Měsíčkový kojenecký olej je bez parfemace, stačí i malé množství a pokožku olej krásně promastí a hydratuje, zároveň se ale dobře vstřebává. Olej nyní používáme po každé koupeli, na obličej někdy i během dne. Dcera měla problém s olupováním pokožku hlavy, již po pár dnech pravidelného používání byl problém vyřešen.

Pokožka po kojenecké koupeli je hydratovaná

Měsíčková kojenecká koupel je velice příjemná, má jemnou vůni a krémovou konzistenci. Přidáváme malé množství do každé koupele. Pokožka je po koupeli hydratovaná a velmi jemně promaštěná.

Olej na masáž bříška má příjemnou bylinkovou vůni a používáme jej jako prevenci

Olej na masáž bříška kojence má velmi příjemnou bylinkovou vůni díky přírodním éterickým olejům. Používáme po koupeli jako prevenci a když nastanou potíže, masírujeme olejem několikrát denně. 

Díky Měsíčkovému kojeneckému krému nemáme problém s opruzeninami

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny používáme při každém přebalení, dcera nejspíš díky tomu problém s opruzeninami zatím neměla. Krém je opravdu příjemný a vůně měsíčku lékařského je jemná, má také dobrou konzistenci a roztíratelnost.

Spokojenost a doporučení

S používáním produktu Měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučila dalším rodičům.

Výhody a nevýhody kojenecké péče od Weledy

Jako hlavní benefity vidím přírodní složení, jemnou nevtíravou vůni bylin, výbornou snášenlivost i u citlivé pokožky u novorozenců. Nevýhody jsem žádné neshledala.

Eva

Hodnocení po 3 týdnech testování

Bára s Jeronýmem (17 dní)

Dobrý den,

testování od Weledy se nám velmi líbilo a jsem vděčná, že jsem tímto způsobem mohla vyzkoušet kompletní Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda.

V užívání přípravků Weleda budu pokračovat

Určitě budu pokračovat v používání těchto přípravků nadále a rozhodně kojenecký olej a krém od Weledy za jiný už nevyměním. Krém mi vyhovuje nejvíce ze všech krémů, které jsem vyzkoušela. 

Uvažuji o koupi přípravků pro sebe

Jelikož jsem se značkou Weleda velmi spokojena, uvažuji o koupi přípravků i pro sebe.

Celkový dojem z používání produktů měsíčkové kojenecké péče Weleda

Jsem velmi spokojena, produkty mají krásnou vůni a snadné používání.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

S tímto produktem jsem nadmíru spokojená. Jeroným měl za začátku sice jen výjimečně opruzeniny či začervenání, ale sem tam se něco objevilo. Od té doby, co testujeme a používáme jen krém od Weledy, nic takového se neobjevuje.

Vůně produktů měsíčkové péče Weleda pro miminka

Vůně produktů je velmi příjemná.

Hlavní benefity a nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

Příjemná vůně, snadné používání, super krém. Nevýhody neshledávám.

Péči od Weledy bych doporučila všem maminkám. Je úžasná, příjemná, voňavá a pokožka po ní je krásná. Jak zadeček bez opruzenin, tak krásně promaštěné tělíčko olejíčkem. 

Jsem velmi spokojena.

Děkujeme

Barbora a Jeroným

Denisa s Viktorkou (1 měsíc)

Milé maminky,

jak jsem již zmiňovala v prvním deníčku, měla jsem tu možnost otestovat dětskou kosmetiku od značky Weleda. 

Moje nadšení se rozhodně nezměnilo

Moje nadšení, které pro tuto kosmetiku bylo po krátkém užívání, se rozhodně nezměnilo i po delším užívání. Já a i moje dvouměsíční dcerka kosmetiku milujeme a jsme s ní tak spokojeni, že rozhodně budeme kupovat nadále.

Weleda je kvalitní kosmetika ideální pro miminka

Čas, po který jsem kosmetiku testovala, mě utvrdil v tom, že je to velice kvalitní kosmetika a pro miminka ideální. Nikdy jsme po žádném krému či olejíčku od Weledy neměly žádné opruzeniny, vyrážku apod.

Žádné opruzeniny, masírování, krásná vůně a uklidňující účinek

Zamilovaly jsme si hlavně kojenecký měsíčkový krém, který moc ráda doporučím dál - používáme od narození a opravdu nikdy jsme neměly jedinou opruzeninu. Dále je naší srdcovkou měsíčkový kojenecký olejíček. Skvělý pomocník pro krásné promasírování celého tělíčka. My jsme trpěly po narození velmi suchou kůžičkou, díky tomuto olejíčku jsme problém zažehnaly. Dalším skvělým produktem je měsíčková kojenecká koupel. Moje dcera ji zbožňuje! Nejenom že krásně voní, ale uklidňuje ji a bezvadně hydratuje.

K Weledě se budeme stále vracet a měnit ji nebudeme

Abych to shrnula. Jsme moc rádi, že jsme mohly tuto kosmetiku vyzkoušet, určitě se k ní budeme stále vracet a měnit rozhodně nebudeme! Ráda bych ji ze srdce doporučila všem.

Děkuji a přeji hezký den

Denisa

Eva s Emou (1 měsíc)

Přírodní kosmetiku Weleda mohu doporučit naprosto všem maminkám, které ještě tento zázrak nevyzkoušely. Je vhodná pro děti od narození. Pokožka je díky ní vyživená a hydratovaná a zároveň jemně provoňená příjemnou vůni bylin. 

Eva
 

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Testování měsíčních miminek - diskuze

Poradna

Vyvoj 14 ti mesicniho syna

| Cucollino | 29.03.2020, 11:38

Dobry den,memu mladšímu synovi za tyden bude 14 mesicu..Mam par obav zda je u nej vse v poradku co se tyka vyvoje.
Mam jeste starsiho syna,u toho resime otazku autismu ci VD,jeste nema stanovenou diagnozu a je mu 4,5 roku..
Co se tyka mladsiho,tak ten se narodil od 14 dni drive,co se tyka motorickeho vyvoje,je zrejmne vse tak jak ma byt,leze po čtyřech,sedi,obchází nabytek,za ruku jde ale nema odvahu se pustit a jit sam.Vsude tedy vyleze na gauc,postel,schody uplne bez problemu uz od 11 ti mesicu..
Spis co me trapi je to zda je to ostatni v poradku..Kdyz mu treba ukazu 5 zvířátek v radě a zeptam se kde je krava,prase,kocka,pes atd tak bez váhání bud schodi nebo vezme do ruky.Kdyz se ho zeptam aniz by je videl tak je videt ze hleda,ale jakmile vidi neco jineho tak si jde proste po svem :-) Kdyz mu reknu dej,bud se zacne rozcilovat ze mi to neda,nebo to po me hodi a parkrat tedy mi to dal do ruky.Ale nejake prines,ukaz to zatim jinak ne..kostky kdyz postavim komín schazuje ale nepostavi.Za to kazde smitko na zemi sebere..Zacina tedy pouzivat na vse ukazovacek autickem jezdi i tim ukazovackem,ale ucelne k ukazovani ho jeste nepouziva,to taky nevim zda je v normlne nebo ne.Co se tyka ocniho kontaktu tak ten je v poradku,je mazlivej,kdyz delam blbinky smeje se,kdyz se mu nevo nelibi da tez najevo,kdyz znizim z dohledu ted jde ke dverim a place.Co se tyka reci,tak po ockovani 1 hexy mi prestal zvatlat,pak zacal po 2 mesicich opet zvatlat,takze jedeme bababa,dadada,dedede,tatata,bada,vaba atd a obcas kdyz teda me vidi tak rika mamama..paci paci umi,papa taky,varila myšička kasicku tez ale udela jen kdyz se mu chce.Co se tyka treba návštěv taky nema problem,je vcelku kontaktni,takze se smeje kdyz se na nej nekdo usmeje,necha se pochovat atd..Ale porad si me hlida.Na fotce ukaze kde je mama a kde je tata a kde je bracha taky uz se nam povedlo..Na jmeno reaguje tez z 90 ti procent,pokud neni nejak zaneprázdněn ..Na starsiho je spise jako lepidlo :-) porad by s nim chtel byt nejak v kontaktu ale kdyz ma starsi špatnou naladu tak se mu to nelibi,samozrejme tahanice o hracky jsou u nas bezna vec.Co ma starsi musi mit i mladsi.Kdyz neni po jeho je tez problem a vyjádří svuj nesouhlas.Co s tyka zvirat,mame dva psi takze s tim problem taky neni..Porad jim zkoumá usi,zuby,oci :-)
Prijde mi jako zvídavé ditko.Posila auticka po zemi,vse musi zmacknou a vyzkouset co to dela a umi.Kdyz mu neco nejde tak se vzteka.A dalsi vec co mne trapi,je to,ze sve jidlo musi mit rozmixovane,kousky nesnese,ale pecivo a mnamky co se mu da do ruky sni bez problemu.
Nevim zda jsem vse popsala srozumitelné ale zajimal by mne Vas nazor zda mam popripade vyhledat i nejakeho odborníka a nebo zda pockat.Vim ze se dela screening ale jen by mne zajimal Vas nazor na dane veci.
Dekuji moc za odpoved.S pozdravem Monika

Dobrý den, pouze podle popisu chování vašeho synka a bez možnosti chlapce vidět, vám nemohu zodpovědně odpovědět na dotaz ohledně jeho vývoje. Vývoj syna by podle některých popisovaných projevů mohl být nerovnoměrný. Píšete ale, že se starším synem chodíte na nějaká odborná vyšetření, je v řešení možnost poruchy autistického spektra. Pokud vám jde o vyloučení obdobných potíží u mladšího chlapce, pak bych vám doporučila dohodnut si konzultace u odborníků, kam chodíte se starším synem, což bych považovala za nejrychlejší řešení. Potom samozřejmě probíhá screening, který pravdivě vyplňte. Zdravím Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 31.03.2020, 07:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce