Testování Měsíčkového kojeneckého setu Weleda 4 a 5měsíčními miminky

Naše 3 maminky s dětmi do 5 měsíců otestovaly po dobu 1 měsíce Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda v hodnotě 800 Kč a nyní se s vámi o své zkušenosti rády podělí!

Které maminky s dětmi Měsíčkový kojenecký set testovaly?

Hodnocení po 14ti dnech testování

Jana s Ondřejem (4 měsíce)

Dobrý den,

ráda bych se podělila o naše zkušenosti s testováním balíčku Weleda. Obsahem balíčku byl Měsíčkový kojenecký krém 75 ml a Měsíčková kojenecká koupel 200 ml, Měsíčkový kojenecký olej 200 ml a Olej na masáž bříška kojence 50 ml, jako dárek jsme dále dostali bavlněnou plenku a vzorek opalovacího dětského krému. 

Celý tento set od Weledy budu testovat se synem Ondřejem, kterému jsou 4. měsíce.

Kojeneckou koupel Weleda používáme již od jara a jsme moc spokojení

Se značkou Weleda jsem se setkala už před pár měsíci, kdy jsme po narození syna v dubnu 2018 dostali od švagrové kojeneckou koupel Weleda, kterou jsme ihned začali používat. Syn měl již po první koupeli krásně vláčnou pokožku, koupel příjemně voní, příliš nepění, dají se s ní oplachovat i vlásky, proto jsem se těšila na testování dalších produktů.

Hodnocení Měsíčkové kojenecké péče po 14ti dnech

Balíček od Weledy jsme otevřeli a začali s testováním. Všechny produkty od Weledy velmi příjemně voní, vůně je ale zároveň jemná a nevtíravá. Produkty mají příjemný design, dobře se manipuluje s uzávěry. 

S kojeneckou koupelí je kůže krásně hebká

S koupelí jsme i nadále spokojeni, kůže je po koupeli krásně heboučká, přípravek se hezky oplachuje, neulpívá na kůži, ve vodě se pěkně rozpustí. Vanička je sice po koupeli trochu mastná, ale není potřeba ji nějak speciálně čistit, stačí dobře vypláchnout.

Kojenecký olej příjemně voní, ale trochu barví

Trošku zklamaná jsem z kojeneckého oleje Weleda. Opět příjemně voní, zanechává hebkou kůži, ale jeho problémem podle mě je, že barví. Je přirozeně žlutě zbarvený a i po zaschnutí se nám stávalo, že zůstávaly žlutavé stopy na oblečení, což je zrovna u syna, který se nerad převléká, trochu problém.

Při masáži bříška s olejem na bříško se synovi ulevilo

Olej na bříško Weleda naproti tomu skoro vůbec nebarví. Při masáži bříška jsme se oba pobavili, synovi se i ulevilo, trpí občas na prdíky. Při masáži olej zteplá, což je příjemné pro miminko i pro vás a navíc pak máte taky promaštěné ruce, což je fajn.

Kojenecký krém se dobře nanáší a nedrolí se

Kojenecký krém Weleda jsme používali při přebalování, dobře se nanáší, nedrolí se. Při otevření je na vršku trošku oleje, ale to ničemu nevadí. 

Zatím tedy úplná spokojenost, až na olej, který barví. Značku Weleda bych určitě doporučila ostatním rodičům.

Jana

Kateřina s Emou (5 měsíců)

Milé maminky,

netrpělivě jsme s pětiměsíční Emičkou očekávali balíček s produkty na testování od Weledy. Hned v den, kdy balíček dorazil a já ho s dětmi rozbalila, tak jsme veškeré produkty vyzkoušeli.  

První dojmy byly nadšení a spojenost!

Abych to vzala popořadě.

Z kojenecké koupele Weleda jsem unešená

Z kojenecké koupele od Weledy jsem byla unešená, vůně se linula snad celým panelákem. Vůni bych přirovnala k citrónové trávě. Bohužel jsem musela následující týden koupel vypustit, protože dcerka začíná s příkrmy a osypala se mi. Musela jsem zjistit příčinu, a proto se nám testování koupele o pár dnů posunulo. Nicméně když jsme se ke koupeli vrátili, její pokožka již zůstala klidná. 

Olej na masáž bříška ulevil od večerních kolik

Další z produktů byl Olej na tělíčko a na masáž bříška. Olej Weleda nijak vůní nevyniká, ale to je mi sympatické, protože děti voní sami o sobě.  Olej na masáž bříška voní po bylinkách a dcerce evidentně ulevil od večerních kolik. Masíruji podle návodu u olejíčku a vypadá to, že je to výborný postup. 

Krém na opruzeniny je mastný a udělá filtr

A konečně také krém na opruzeniny se nám osvědčil. Konzistencí je hodně mastný a udělá filtr. Stačí jej velmi malé množství a miminka jsou v bezpečí. 

Weleda má na kosmetiku opravdu patent!

Po prvních pár dnech musím uznat, že Weleda má na dětskou kosmetiku opravdu patent a výrobky jsou více než bezpečné.  

S Weledou je to má první větší zkušenost, ale zdaleka ne poslední. Už se těším, až vyzkoušíme i další produkty. 

Rozhodně bych doporučila produkty měsíčkové péče Weleda i ostatním rodičům.

Katka

Martina s Bětkou (5 měsíců)

Dobrý den,

První setkání s Weledou proběhlo už v porodnici

s produkty od Weledy jsem se setkala už v porodnici při prvním koupání miminka, kde nám je sestřička doporučovala pro jejich složení a dobrou snášenlivost. Já už jsem měla samozřejmě většinu kosmetiky nakoupené (převážně od firmy Sebamed), a tak jsem do začátku testování vyzkoušela pouze měsíčkový kojenecký olej, který jsem dokoupila, a se kterým jsem byla velmi spokojená. Ocenila jsem, že je neparfemovaný. 

Zajímavý obal produktů, který příjemně padne do ruky

Produkty (kojenecká koupel a kojenecký olej Weleda) mají zajímavý obal, který příjemně padne do ruky. 

Nejvíce mě překvapila měsíčková kojenecká koupel

Ze všech produktů od Weledy, co testuji, mě nejvíce příjemně překvapila měsíčková kojenecká koupel. Tato koupel zanechává na pokožce miminka film, který je znát a pokožka je jemnější. V létě při velmi teplých dnech (a že jich nebylo málo) mi pediatrička doporučila nemazat dcerku olejíčkem, protože pokožka nedýchá, ať raději používám tělové mléko. Kdybych měla měsíčkovou kojeneckou koupel, tak bych používala určitě pouze tu a dalším mlékem bych už nemazala. Pouze bych ji vytkla výraznější vůni.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

S Měsíčkovým kojeneckým krémem na opruzeniny jsem velmi spokojena. Vůně produktů měsíčkové péče Weleda pro miminka je spíše příjemná.

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda

- snadná dostupnost v drogeriích a lékárnách

- přírodní složení, nezpůsobuje na pokožce nežádoucí reakci

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

- u měsíčkové koupele výraznější vůně

S testování produktů Weleda jsem velmi spokojena a všem bych ji doporučila. 

Děkuji vám za možnost výrobky Weleda testovat.

Hezký den,

Martina

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování 4 a 5měsíčních miminek - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní inženýrko, ráda bych se zeptala na téma rodičovského příspěvku. Pracovala jsem od r. 2016 v Rakousku po ukončení studií, v ČR jsem doposud nepracovala. V lednu 2018 jsem nastoupila na mateřskou v Rakousku z důvodu rizikového těhotenství, porod se odehrál následně v červnu 2018, řešíme momentálně místní rodičovský příspěvek, přičemž již nemám pracovní smlouvu, nadále jsem zde ale i pojištěna.

Zřejmě se ale budeme přesouvat zpátky do ČR, přičemž partner bude dojíždět za prací do Rakouska (taktéž dosud v ČR nepracoval). Měla bych prosím v případě přesunu bydliště zpět do ČR nárok na RP v ČR, když jsem v ČR dosud nepracovala a neplatila žádné pojištění?

Děkuji předem za odpověď
S přáním pěkného dne
K.

Dobrý den, 

pro nárok na rodičovský příspěvek v ČR je důležitý trvalý pobyt v ČR a především skutečné bydliště, a to nejen Vás jako žadatele, ale všech společně posuzovaných osoby (tedy i dítěte a otce dítěte). Bydlištěm se rozumí zejména, kde se osoba dlouhodobě zdržuje, pracuje, žije s rodinou apod. Jestliže partner bude nadále pracovat v Rakousku, úřad práce od Vás bude navíc k žádosti vyžadovat formulář Doplňující údaje o společně posuzovaných osobách pro účely vyplácení dávek v rámci EU a k němu další dokumenty vyjmenované na konci tohoto formuláře. Na základě předložených dokumentů rozhodne, která země by měla být primárně odpovědná za výplatu dávek. ÚP může také od rakouských úřadů požadovat potvrzení, zda na dávky v Rakousku máte nebo nemáte nárok. Pokud byste rodičovský příspěvek v Rakousku pobírala, bude vyžadovat potvrzení v jaké výši byl čerpán. Pro více informací se můžete obrátit na call centrum úřadu práce.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.10.2018, 16:04
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce