Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Měsíčkového kojeneckého setu Weleda 4 a 5měsíčními miminky

Naše 3 maminky s dětmi do 5 měsíců otestovaly po dobu 1 měsíce Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda v hodnotě 800 Kč a nyní se s vámi o své zkušenosti rády podělí!

Které maminky s dětmi Měsíčkový kojenecký set testovaly?

Hodnocení po 14ti dnech testování

Jana s Ondřejem (4 měsíce)

Dobrý den,

ráda bych se podělila o naše zkušenosti s testováním balíčku Weleda. Obsahem balíčku byl Měsíčkový kojenecký krém 75 ml a Měsíčková kojenecká koupel 200 ml, Měsíčkový kojenecký olej 200 ml a Olej na masáž bříška kojence 50 ml, jako dárek jsme dále dostali bavlněnou plenku a vzorek opalovacího dětského krému. 

Celý tento set od Weledy budu testovat se synem Ondřejem, kterému jsou 4. měsíce.

Kojeneckou koupel Weleda používáme již od jara a jsme moc spokojení

Se značkou Weleda jsem se setkala už před pár měsíci, kdy jsme po narození syna v dubnu 2018 dostali od švagrové kojeneckou koupel Weleda, kterou jsme ihned začali používat. Syn měl již po první koupeli krásně vláčnou pokožku, koupel příjemně voní, příliš nepění, dají se s ní oplachovat i vlásky, proto jsem se těšila na testování dalších produktů.

Hodnocení Měsíčkové kojenecké péče po 14ti dnech

Balíček od Weledy jsme otevřeli a začali s testováním. Všechny produkty od Weledy velmi příjemně voní, vůně je ale zároveň jemná a nevtíravá. Produkty mají příjemný design, dobře se manipuluje s uzávěry. 

S kojeneckou koupelí je kůže krásně hebká

S koupelí jsme i nadále spokojeni, kůže je po koupeli krásně heboučká, přípravek se hezky oplachuje, neulpívá na kůži, ve vodě se pěkně rozpustí. Vanička je sice po koupeli trochu mastná, ale není potřeba ji nějak speciálně čistit, stačí dobře vypláchnout.

Kojenecký olej příjemně voní, ale trochu barví

Trošku zklamaná jsem z kojeneckého oleje Weleda. Opět příjemně voní, zanechává hebkou kůži, ale jeho problémem podle mě je, že barví. Je přirozeně žlutě zbarvený a i po zaschnutí se nám stávalo, že zůstávaly žlutavé stopy na oblečení, což je zrovna u syna, který se nerad převléká, trochu problém.

Inzerce

Při masáži bříška s olejem na bříško se synovi ulevilo

Olej na bříško Weleda naproti tomu skoro vůbec nebarví. Při masáži bříška jsme se oba pobavili, synovi se i ulevilo, trpí občas na prdíky. Při masáži olej zteplá, což je příjemné pro miminko i pro vás a navíc pak máte taky promaštěné ruce, což je fajn.

Kojenecký krém se dobře nanáší a nedrolí se

Kojenecký krém Weleda jsme používali při přebalování, dobře se nanáší, nedrolí se. Při otevření je na vršku trošku oleje, ale to ničemu nevadí. 

Inzerce

Zatím tedy úplná spokojenost, až na olej, který barví. Značku Weleda bych určitě doporučila ostatním rodičům.

Jana

Kateřina s Emou (5 měsíců)

Milé maminky,

netrpělivě jsme s pětiměsíční Emičkou očekávali balíček s produkty na testování od Weledy. Hned v den, kdy balíček dorazil a já ho s dětmi rozbalila, tak jsme veškeré produkty vyzkoušeli.  

První dojmy byly nadšení a spojenost!

Abych to vzala popořadě.

Z kojenecké koupele Weleda jsem unešená

Z kojenecké koupele od Weledy jsem byla unešená, vůně se linula snad celým panelákem. Vůni bych přirovnala k citrónové trávě. Bohužel jsem musela následující týden koupel vypustit, protože dcerka začíná s příkrmy a osypala se mi. Musela jsem zjistit příčinu, a proto se nám testování koupele o pár dnů posunulo. Nicméně když jsme se ke koupeli vrátili, její pokožka již zůstala klidná. 

Olej na masáž bříška ulevil od večerních kolik

Další z produktů byl Olej na tělíčko a na masáž bříška. Olej Weleda nijak vůní nevyniká, ale to je mi sympatické, protože děti voní sami o sobě.  Olej na masáž bříška voní po bylinkách a dcerce evidentně ulevil od večerních kolik. Masíruji podle návodu u olejíčku a vypadá to, že je to výborný postup. 

Krém na opruzeniny je mastný a udělá filtr

A konečně také krém na opruzeniny se nám osvědčil. Konzistencí je hodně mastný a udělá filtr. Stačí jej velmi malé množství a miminka jsou v bezpečí. 

Weleda má na kosmetiku opravdu patent!

Po prvních pár dnech musím uznat, že Weleda má na dětskou kosmetiku opravdu patent a výrobky jsou více než bezpečné.  

S Weledou je to má první větší zkušenost, ale zdaleka ne poslední. Už se těším, až vyzkoušíme i další produkty. 

Rozhodně bych doporučila produkty měsíčkové péče Weleda i ostatním rodičům.

Katka

Martina s Bětkou (5 měsíců)

Dobrý den,

První setkání s Weledou proběhlo už v porodnici

s produkty od Weledy jsem se setkala už v porodnici při prvním koupání miminka, kde nám je sestřička doporučovala pro jejich složení a dobrou snášenlivost. Já už jsem měla samozřejmě většinu kosmetiky nakoupené (převážně od firmy Sebamed), a tak jsem do začátku testování vyzkoušela pouze měsíčkový kojenecký olej, který jsem dokoupila, a se kterým jsem byla velmi spokojená. Ocenila jsem, že je neparfemovaný. 

Zajímavý obal produktů, který příjemně padne do ruky

Produkty (kojenecká koupel a kojenecký olej Weleda) mají zajímavý obal, který příjemně padne do ruky. 

Nejvíce mě překvapila měsíčková kojenecká koupel

Ze všech produktů od Weledy, co testuji, mě nejvíce příjemně překvapila měsíčková kojenecká koupel. Tato koupel zanechává na pokožce miminka film, který je znát a pokožka je jemnější. V létě při velmi teplých dnech (a že jich nebylo málo) mi pediatrička doporučila nemazat dcerku olejíčkem, protože pokožka nedýchá, ať raději používám tělové mléko. Kdybych měla měsíčkovou kojeneckou koupel, tak bych používala určitě pouze tu a dalším mlékem bych už nemazala. Pouze bych ji vytkla výraznější vůni.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

S Měsíčkovým kojeneckým krémem na opruzeniny jsem velmi spokojena. Vůně produktů měsíčkové péče Weleda pro miminka je spíše příjemná.

Hlavní benefity měsíčkové kojenecké péče Weleda

- snadná dostupnost v drogeriích a lékárnách

- přírodní složení, nezpůsobuje na pokožce nežádoucí reakci

Nevýhody měsíčkové kojenecké péče Weleda

- u měsíčkové koupele výraznější vůně

S testování produktů Weleda jsem velmi spokojena a všem bych ji doporučila. 

Děkuji vám za možnost výrobky Weleda testovat.

Hezký den,

Martina

Hodnocení po 3týdnech testování

Jana s Ondřejem (4 měsíce)

Ahoj,

po měsíci testování i nadále trvá spokojenost s produkty Weleda.

Měsíčkový olej od Weledy má úžasný efekt na seboreu

Měsíčkový olej jsme teda věnovali kamarádce, která ho používá na vlásky chodící dcery, protože její dcera trpí dětskou seboreou, kamarádka ji kůži hlavy ráno natře, večer šupinky vyčeše a dceři vlásky umyje. Tím, že olej používá na vlásky, nevadí ji ani, že barví, čepici její dcera stejně nesnese. :) A efekt na seboreu je úžasný. 

Syn je bez opruzenin, koupel zanechává hebkou kůži a olej na bříško plní svůj účel

Zbytek produktů od Weledy používáme my, po krému je syn bez opruzenin, koupel je stále úžasná, krásně voní a zanechává hebkou kůži. Plenku používáme na klasický provoz - utírání pusy, zbytků jídla na obličeji a rukách atd., maminky určitě znají. :)) Olej na bříško plní svůj účel, viz foto. 

Děkujeme za možnost testovat produkty Weleda, stálo to za to, můžu je jen doporučit!

Jana

Kateřina s Emou (5 měsíců)

Dobrý den,  

zasílám závěrečné hodnocení měsíčkové řady od Weledy. 

Úvodem bych ráda poděkovala za možnost vyzkoušet si měsíčkovou řadu od Weledy. Pro mě a mé děti to byla čest a nová zkušenost. 

Produkty od Weledy dětem vyloženě sedly

Děti mám dvě a to Honzíka, který bude v lednu slavit dva roky a půl roční Emmičku. Oběma dvěma výrobky Weleda vyloženě sedly a jejich citlivé pokožky si brzy na takový pečující komfort zvykly.

Abych to vzala popořadě. 

Večerní rituál s Weledou

Náš večerní rituál byl díky Weledy pořádně výživný. Děti se naložily do pečující koupele, u které jsem nejvíce ocenila nepěnivost a vůni.  Koupel sama o sobě je perfektní pro relaxaci, a s manželem jsme se předbíhali, kdo se po dětech v lázni okoupe. 

Po koupeli probíhala každý večer masáž kojeneckým olejem a zároveň masáž bříška.  To obě děti neskutečně zbožňují a užívaly si ji. 

Díky krému Weleda jsme bez opruzenin

Na závěr jsem zadečky ošetřila ochranným krémem, který za mne dokonale doplňuje celou měsíčkovou řadu a ve který jsem získala největší důvěru. Celý měsíc bez sebemenších opruzenin mi byl důkazem.

Měsíčkovou řadu od Weledy doporučuji 

Rozhodně bych všem rodičům, kteří si potrpí na přírodní kosmetiku pro své děti, doporučila měsíčkovou řadu od Weledy.  

Ještě jednou děkuji za seznámení s touto úžasnou kosmetikou.

maminka Katka

Martina s Bětkou (5 měsíců)

Dobrý den,

po měsíčním testování hodnotím produkty Weleda jasnou jedničkou. Produkty mají skvělé složení a vlastnosti. 

Krém na opruzeniny od Weledy je jednoznačně nejlepší

Z dosud vyzkoušených krémů na opruzeniny je krém od Weledy jednoznačně nejlepší. Po večerní měsíčkové koupeli a měsíčkovém olejíčku je pokožka krásně vláčná a vyživená. 

Olej na masáž bříška bych doporučila pořídit všem nastávajícím maminkám

Olej na masáž bříška kojence jsme používali preventivně, protože Bětuška už je ve věku, kdy ji koliky tolik netrápí. Určitě bych ho ale doporučila pořídit nastávajícím maminkám do výbavičky, protože novorozenecké koliky trápí nejedno miminko a nás bohužel také neminuly. 

My u Weledy už zůstaneme

Produkty od Weledy bych určitě doporučila všem maminkám. My u Weledy už zůstaneme :-)

S přáním hezkého dne

Martina a Bětuška

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování 4 a 5měsíčních miminek - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce