Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Tereza se synem Danielem testují Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Milé maminky,

ráda bych redakci a Weledě moc poděkovala za to, že mě a syna vybrali k testování kosmetických výrobků od Weledy. Balení obsahovalo následující produkty: Měsíčkový kojenecký olej, Měsíčková kojenecká koupel, Měsíčkový kojenecký krém, olej na masáž bříška kojence a Měsíčkový ochranný balzám.

Weledu jsem používala už v těhotenství a jsem ráda, že ji mohu dopřát i svému synovi

Se synem Danielem (8 měsíců) máme za sebou měsíční testování a celková spokojenost je opravdu veliká. Už během těhotenství jsem používala olej od této značky a byla jsem velice spokojená, a proto jsem ráda, že mohu přírodní kosmetiku dopřát i svému synovi.

Měsíčková kojenecká koupel se krásně rozpustí a neštípe v očích

Jen co se mi balíček s kosmetikou dostal do ruky, byl den koupání. Syna koupu každý druhý den a ihned po použití Měsíčkové kojenecké koupele bylo vidět, že jeho pokožka je krásně hebká. Do koupele jsem použila jedno malé zmáčknutí lahvičky. Ve vodě se emulze krásně rozpustí, ale přitom nepění, což vidím jako velké pozitivum. Skvělé je i to, že koupel neštípe v očích, syn ve vodě rád cáká a nijak ho tedy neomezuje voda v očích. Oči syna nijak nečervenají ani jakkoli jinak negativně nereagují.

Měsíčkový kojenecký olej dítě krásně uklidní a připraví na spánek

Po koupeli jsem aplikovala Měsíčkový kojenecký olej na celé tělíčko, který Danielka krásně uklidnil a připravil na spánek. Olej se krásně roztírá, ihned se vstřebává a nezanechává mastné fleky na pyžamku. Navíc i já mám po jeho použití jemnější ruce.

Díky krému od Weledy jsme neměli žádné opruzeniny ani jiné nežádoucí reakce

Velké díky patří krému proti opruzeninám. Tento výrobek jsem již měla možnost vyzkoušet dříve, ale jednalo se pouze o tester a tak tubička nevydržela příliš dlouho. Nyní jsem mohla krém používat v dlouhodobějším horizontu a opravdu jsem s ním spokojená. Syn neměl vůbec žádné opruzeniny či jakékoli nežádoucí reakce na těle. Krém se krásně roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce. Tento produkt používám nejen doma, ale pořídila jsem si jednu tubičku i do kabelky na cestování pro každý případ.

Ochranný balzám vás ochrání při každé procházce

V tomto sychravém počasí jsem před každou procházkou venku mazala synovi obličej a ručičky ochranným balzámem. Jako všechny kojenecké krémy a oleje se i tento krásně roztíral a co se týče množství, tak opravu stačí jen maličko na celý obličej a ručičky. Syn navíc nemá rád rukavice na ručičkách, venku je tedy „odkázaný“ na deku, fusak a právě tento krém. I v chladných podmínkách k žádným komplikacím nedocházelo.

Inzerce

Syn se díky masírování olejíčkem krásně zklidnil

Syna už nějaký čas prdíky netrápí, tak nemohu přesně popsat účinek oleje na masáž bříška, ale i tak jsem ho používala. Syn se při masírování olejíčkem krásně zklidnil a připravil na odpolední spánek.

Velkým benefitem je BIO kvalita, kosmetika neobsahuje barviva ani parfemaci

Všechny tyto produkty z Měsíčkové kojenecké péče určitě doporučuji každé mamince a každému miminku. Mají příjemnou vůni, a jelikož není potřeba používat veliké množství oleje nebo krému, vydrží vám opravdu dlouho. Velkým benefitem této kosmetiky určitě je její BIO kvalita a také že neobsahuje žádný chemický koktejl, barviva nebo přidanou parfemaci.

Inzerce

Ohledně užívání Weledy nemám žádné nedostatky nebo výtky

Nevýhodu u tohoto testovacího balíčku jsem našla jen jednu a to jsou chybějící popisky v českém jazyce. Pravděpodobně jako mnoho jiných maminek jsem zvyklá vyhazovat krabičky a bez nich bych si pak nemohla zvonu přečíst účel, ke kterému přesně je konkrétní produkt určen. Pokud, jak tedy pevně věřím, jsou tyto výrobky tedy určeny mimo jiné i pro český trh, tak bych uvítala český návod na použití přímo na produktech. Ani jedna věta česky není v letáčku, který je přiložený v krabičkách balení. Z negativ je to ale upřímně vše, co mne po testování kosmetiky Weleda napadá, nepřicházím tedy s žádnými nedostatky či výtkami ohledně jejího užívání.

Maminka Tereza a Daniel

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Tereza testuje Měsíčkovou péči od Weledy - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce