Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Nikola se synem Sebastienem testují Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Ahoj maminky, :) 

jako první bych ráda poděkovala portálu Babyonline za možnost testovat produkty od značky Weleda. Udělalo nám to neskutečnou radost a jsem moc ráda, že jsem se k těmto produktům dostala. 

S Weledou jsem neměla žádné zkušenosti

Dříve jsem totiž s touto značkou neměla žádné zkušenosti. Určitě si některé produkty koupím i po testování, až nám dojdou. Pro balíček jsem na poštu utíkala, co mi nohy stačily. Balíček byl velice bohatý, obsahoval 5 výrobků. Konkrétně šlo o Měsíčkový kojenecký krém, Měsíčkovou kojeneckou koupel, Měsíčkový kojenecký olej, Olej na masáž bříška kojence a Měsíčkový ochranný balzám. Výrobky jsme testovali s naším tříměsíčním Sebíčkem. Obsah balíčku je vidět na fotografii. Sebík se teda zrovna moc netváří, ale věřte, že z toho měl stejnou radost jako já. 

Inzerce

Pokračovat budeme určitě s krémem na opruzeniny a oleji na bolesti bříška

Musím říct, že jsem opravdu byla příjemně překvapená. Všechny produkty se mi velice líbily, jediný problém jsem měla s vůní Měsíčkové kojenecké koupele, na mě byla moc výrazná. Použili jsme ji za dobu testování jen třikrát, poté jsme se vrátili ke koupacímu olejíčku, který jsme používali od narození. Co si ale určitě pořídím ještě jednou, až mi toto dojde, je krém na opruzeniny a olejíček na bolení bříška. Měsíčkový kojenecký balzám jsme nepoužili, Sebíkovi se udělala před testováním vyrážka na tvářičce a měli jsme tedy krém od paní doktorky. Nechtěla jsem ho více dráždit. 

Díky krému od Weledy zůstal zadeček bez opruzenin

Krém na opruzeniny byl za nás opravdu číslo jedna. Velice mě nadchl. Od narození jsme vyzkoušeli dva krémy a neměli jsme tedy problém ani s jedním, ale tento se krásně roztírá, příjemně voní a zadeček zůstal bez opruzenin i přes to, že náš Sebík má jednu plenku celou noc. Jediné co bych vytkla, tak balení krému. Špatně se šroubovalo víčko jednou rukou. V tomto si myslím, že jiné konkurence mají lépe vyřešené balení výrobků a snazší otevírání/zavírání. Rozhodně to ale není důvod, abych si už krém znovu nekoupila. Fotky čistého zadečku – bez opruzenin a poté namazaný Weledou.

Inzerce

Naše noci byli po aplikaci Weleda olejíčku mnohem klidnější

Hned po krému na opruzeniny nám udělal velkou radost a sedl nám olejíček na bříško. Od mala nás naštěstí (ťukám) koliky netrápily, ale poslední měsíc nás bříško po nocích trošku zlobilo a Sebík se kvůli bolestem bříška budil. Olejíčkem jsme vždycky večer bříško preventivně namasírovali, přiložili polštářek s hroznovými jádry a naše noci byly mnohem klidnější. Každý večer v 7 hodin vykoupeme, potom namasírujeme bříško, nahřejeme polštářek a jak je vidět, Sebíček je spokojený a nic mu nechybí. Olejíčku stačí nanést tak málo, že si myslím, že ho budeme mít velice dlouho. Určitě si ho ale koupím znovu. Olejíček na masírování, který jsme si koupili sami, nestál bohužel za nic a byl pro mě velkým zklamáním.

Co se týká vůně, výrobky mi voněly příjemně, kromě kojenecké koupele, ale o tom jsem se již zmiňovala. :) 

Inzerce

Hlavní výhodou je péče přírodními produkty, které vydrží

Hlavní výhody péče - stačí pár kapiček, snadno se roztírají, balení vydrží dlouho, jde o přírodní produkty, hebká pokožka.

Nevýhody - vůně Měsíčkové koupele mi přijde dost výrazná, špatný obal na krém na opruzeniny. Výrobky jsou možná dražší, ale vzhledem k tomu že jde o kvalitní výrobky, je přijatelná. 

Inzerce

Do Weledy se určitě vyplatí investovat

Výrobky bych určitě doporučila i ostatním rodičům, za mě palec nahoru. I když je pořizovací cena ne příliš nízká, balení vydrží na delší dobu a hlavně jde o přírodní kosmetiku, takže se určitě vyplatí investovat.   

Moc ještě jednou děkujeme a doufáme, že ještě budeme mít příležitost nějaké produkty otestovat. :)

Nikola a Sebík :)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Nikola testuje Měsíčkovou péči od Weledy - diskuze

Poradna

Lepek

| Marcela72 | 23.02.2021, 10:38

Dobrý den,
chci se zeptat od kdy zavádět do kojenecké stravy lepek a jak postupovat.
Děkuji Dočkalová

Dobrý den, lepek lze zařadit dítěti od 4. měsíce věku v podobě kaše, nebo sušenky - piškotu do ovocného příkrmu.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 23.02.2021, 14:27
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce