Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Magda s dcerou Maruškou testují Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Milí čtenáři Babyonline,

s kosmetikou Weleda jsem měla bohaté zkušenosti já sama, a tak když se nám mělo narodit miminko, a rozhodovala jsem se, jakou kosmetiku mu vyberu, sáhla jsem mimo jiné také právě po Weledě. Znala jsem Měsíčkovou kojeneckou koupel a Měsíčkový kojenecký olej a bylo pro mne příjemným překvapením, když jsem v testovacím balíčku objevila i produkty, které jsem doposud neznala – Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny, Měsíčkový ochranný balzám a Olej na masáž bříška kojence. Jakmile jsem balíček od Weledy obdržela, na nic jsem nečekala a hned ten den začala testovat. 

Nyní bych se s vámi ráda podělila o zkušenosti s jednotlivými výrobky.

Inzerce

Měsíčková kojenecká koupel svým účinkem naprosto splňuje naše požadavky

Už v porodnici nám bylo doporučeno, abychom Marušku nekoupali každý den, že bohatě stačí jednou až dvakrát týdně, aby se ji nevysušovala pokožka. Zpočátku jsme to skutečně dodržovali, ale když jsme zjistili, že ji koupání nesmírně baví, nechtěli jsme ji o tuto aktivitu ochuzovat. Proto jsme hledali způsob, jak zabránit vysychání pokožky a zároveň jí dopřát každodenní, nebo alespoň obdenní koupel. Sáhli jsme po Měsíčkové kojenecké koupeli a dobře jsme udělali. Má příjemnou, spíše neutrální vůni, dobře se s ní manipuluje a svým účinkem naprosto splňuje naše požadavky.

Po vykoupání je pokožka krásně vláčná a hebká. Jen po ní zůstávají trochu mastné vlásky, ale s tím se v případě olejové koupele musí počítat, neberu to tedy jako výtku. Ani při dlouhodobém každodenním koupání jsme nezaznamenali suchou kůži, což přisuzuji právě koupeli od Weledy. 

Inzerce

U Měsíčkového kojeneckého oleje oceňuji pojistku, aby olej nevytekl

Po každém koupání jsem zvyklá namazat Maruščinu pokožku olejíčkem. Celý měsíc jsme používali Měsíčkový kojenecký olej v kombinaci s Měsíčkovou kojeneckou koupelí a výsledky byly skutečně výborné.

Inzerce

Olej příjemně, neagresivně voní, skvěle se roztírá a nezanechává mastné stopy na oblečení. Pokožka zůstává ještě dlouho krásně hebká, a to zejména při použití v kombinaci s koupelí. Velmi oceňuji pojistku, díky níž se lahvička musí zmáčknout, aby olej vytekl. Často se nám totiž stává, že Maruška na přebalovacím pultu do lahvičky kopne, ta se převrhne, vše se ale obejde bez mastných nehod.

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny se nám osvědčil, pokožka je ve výborném stavu

S Měsíčkovým kojeneckým krémem na opruzeniny od Weledy jsem neměla zkušenost a musím říct, že mě upřímně nadchl. Často se nám stávalo, že při dlouhodobém používání jedné značky se opruzeniny začaly objevovat, v tomto případě se nám ale i měsíční užívání osvědčilo a pokožka v namáhaných partiích je ve výborném stavu. Samozřejmě krém používám při každém přebalování. Krém má příjemnou konzistenci, dobře se roztírá a krásně voní. Navíc oceňuji, že není v plastovém obalu. 

Inzerce

Měsíčkový ochranný balzám pleť v nepříznivých podmínkách skutečně chrání

Testovací balíček naštěstí dorazil v době, kdy byla ještě dost zima, foukalo, takže došlo i na tento produkt. Doposud jsem neměla s žádným výrobkem tohoto typu zkušenost, ale musím říct, že jsem si velmi rychle zvykla. Krém se velmi příjemně roztírá, což je důležité, protože miminka bývají dost netrpělivá a aplikace čehokoli v oblasti obličeje jim nebývá příjemná. Krém hezky voní a mám pocit, že pleť v nepříznivých podmínkách skutečně chrání. 

Olej od Weledy nám díky masírování ulevil od nepříjemného bolení bříška 

Jelikož Maruška od narození na bolesti bříška netrpěla, s výrobky tohoto typu jsem neměla žádnou zkušenost. V době, kdy nám ale dorazil testovací balíček, jsme zrovna začaly s příkrmy, a spolu s nimi se objevilo i toto nepříjemné bolení. Na nic jsme tedy nečekaly a začaly s masírováním, a mě samotnou překvapilo, jak olejíček funguje. Má velmi příjemnou vůni, která je sama o sobě velmi uklidňující. Oceňuji taky aplikaci pomocí kapek, protože jich skutečně na malé bříško stačí jen pár. Olej se krásně vstřebává a masírování s ním je moc příjemné. Co je nejdůležitější – skutečně se nám potvrdilo, že pomáhá. 

Z vlastní zkušenosti můžu produkty měsíčkové péče Weleda pro děti vřele doporučit

Můžu s čistým svědomím říct, že žádný z výše uvedených výrobků nás nezklamal, všechny příjemně, ale neagresivně voní, což je v případě miminek důležité. Vůně je přirozená, nemám z ní pocit žádných umělých zápachů. Dětská pokožka není podrážděná, zůstává příjemně vláčná a i na pohled i na omak působí zdravě. Dá se skutečně používat denně, což také u jiných přípravků nebývá samozřejmostí. Z vlastní zkušenosti můžu produkty měsíčkové péče Weleda pro děti vřele doporučit, sama mám v plánu je používat dál.

Maminka Magda

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce