Inzerce
Inzerce
Inzerce

Tatínek Milan se synem Šimonem testují Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Milé Babyonline, 

mnohokrát děkujeme s manželkou za to, že jsme se mohli stát součástí krásného testování kvalitní kosmetiky pro naše miminko. 

Chceme pro naše miminko to nejlepší, díky za Weledu!

Se značkou Weleda jsme doposud neměli žádné zkušenosti a lákalo nás ji otestovat. Pro syna jsme do nynějška používali kosmetiku z obchodních řetězců. Do doby, než jsme vyzkoušeli Měsíčkovou péči, jsme měli pocit, že nám dosavadní kosmetika vyhovuje, nyní však zjišťujeme, že je na trhu kvalitnějších výrobků a my chceme pro naše miminko jen to nejlepší. Díky za Weledu!

Inzerce

Balíček od Weledy voněl ještě zabalený

Balíček kosmetiky nám dorazil do několika dní a my se s radostí pustili do testování. Balík voněl ještě zabalený, po rozbalení nás čekaly tyto nádherné produkty.

Inzerce

 

Inzerce

Měsíčková kojenecká koupel – příjemně zbarví vodu do mléčné barvy. Voda dítě nedráždí ani po zásahu očí. Celá pokožka dítěte je po koupeli krásně vláčná a voňavá.

 

Inzerce
 

 

Měsíčkový kojenecký olej –perfektní pro večerní rituály po koupeli. Náš syn je zvyklý na celkovou masáž těla, u které jej mažeme oleji. Tento typ olejíčku mu nádherně sedl. Olej se vstřebá natolik, že nemastí oblečení. Věříme, že vyřešení synovy suchosti nohou spočíval především v tomto olejíčku.

 

 
 

 

 

Měsíčkový kojenecký krém – perfektní pomocník na opruzeniny. Používáme jej s každým přebalením. U syna opět bez reakce. Skvělé je to, že voní i skrze plínku. :-)

 

 
 

 

Měsíčkový ochranný balzám – vyzkoušeli jsme jej na obličej, když jsme v mrazu a sněhu vyšli na horu Prašivou. Syn byl v krosně a po příchodu domů měl líčka nádherně růžové. Balzám jeho tvářičku ochránil a zabránil mrazu, aby mu nějak ublížil.

 

 

Olej na masáž bříška kojence – tento olejíček jsme vyzkoušeli, ale nemůžeme k němu podat adekvátní recenzi, neboť syn již na koliky netrpí, takže nemáme srovnání před a po. Každopádně olejíček na bříško vymažeme.

Weleda se krásně roztírá, vstřebává a nezpůsobuje žádné kožní reakce

Kosmetika Weleda nás zaujala úžasnou vůní a strukturou jednotlivých produktů. Krásně se na pokožku miminka nanáší a ještě lépe vstřebává. Pokožka dítěte je po aplikaci vláčná a jemná, nejdůležitější je fakt, že synovi kosmetika plně vyhovuje a nemá po ní žádnou kožní reakci. Troufáme si říci, že v případě Weledy si zákazníci platí za kvalitu, tady je to skutečně poznat.

Kvalitní přírodní kosmetikou od Weledy jsme se zbavili suché kůže

Bez váhání, jako starostlivý rodič, bych kosmetiku doporučil dalším starostlivým maminkám a tatínkům. Náš syn měl před používáním kosmetiky suchou kůži na nožičkách, po plném zavedení Měsíčkové péče byl však náš problém vyřešen, věřím, že je to kvalitou přírodní kosmetiky, kterou jsme vyzkoušeli až teď.

Hlavní benefit Weledy spatřujeme v kvalitě

Fascinující je vůně kosmetiky. Jemná a příjemná. Po použití kosmetiky od Weledy miminko nádherně voní měsíčkem lékařským a dospělák má až tendenci začít kosmetiku používat s dítětem také. Hlavní benefity kosmetiky spatřujeme v její kvalitě. Kůže je jiná než po klasických kosmetických produktech. Pro nás to bylo prvotní setkání s přírodní kosmetikou a rozdíl na pokožce je markantně znát, především ve vyřešení synovy suché kůži na nožičkách. Všechny zkoušené produkty se krásně nanášely, voněly a výborně se kůži vstřebávaly. Po aplikaci je kůže jemná a promaštěná. Velice kladně hodnotíme i krém na opruzeniny, díky němuž se syn za celou dobu neoprudil, i když jsme ve stejnou dobu měnili plínky. 

Nevýhodou může být pořizovací cena

Jedinou nevýhodou Měsíčkové péče může být její vyšší pořizovací cena. Jsme ale s ženou toho názoru, že pro dítě chce člověk to nejlepší a tak kosmetiku pořídí. Možná by bylo dobrým nápadem zdostupnit vzorky jednotlivých produktů, aby je rodiče před větší investicí nejprve vyzkoušeli a následně se rozhodli.

Milé Babyonline a milá Weledo, ještě jednou veliké díky za překrásné testování, které jsme si všichni tři užili. Po tomto testování jsme se s manželkou rozhodli, že u kosmetiky Weleda určitě setrváme. 

Děkujeme, 

Milan s rodinou

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tatínek Milan testuje Měsíčkovou péči od Weledy - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce