Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lenka: Neváhejte a vyzkoušejte produkty Bella Happy!

Dcery ocenily obal produktů Bella Happy

Z možnosti testování dětských vlhčených ubrousků a vlhčeného toaletního papíru Bella Happy jsem měla obrovskou radost. Radost měly i mé dvě dcerky Kristýnka 5 let a Kačenka 2 roky. Když přišel balíček, moc se jim líbil obal u všech produktů a hned jsme začaly oba produkty zkoušet. Máme velkou spotřebu, jak vlhčených ubrousků, tak toaletního papíru. Oba tyto produkty používáme už dlouho dobu, vyzkoušely jsme cca 10 druhů vlhčených ubrousků a tři druhy dětského vlhčeného toaletního papíru od jiných značek, takže můžeme porovnat s výrobky Bella Baby Happy.

Šikovné cestovní balení vlhčeného toaletního papíru

Vlhčený toaletní papír příjemně voní a oceňuji velikost balení, které se vejde lehce do kabelky nebo přebalovací tašky. Produkt se nám osvědčil a s jeho používáním jsme spokojené a můžeme vřele doporučit. Velkou výhodou je také jeho splachovatelnost do záchodu oproti vlhčeným ubrouskům.

Voňavé a hebké ubrousky od Bella Happy

K testování vlhčených ubrousků jsme dostaly dva druhy. S Bella Baby Happy s alantoinem a vitamínem E jsme začaly a líbí se nám, jak hezky voní a jsou příjemné na pokožku. Dcerky opět zaujaly hezké obaly :-). Jediné, co by více vyhovovalo mě, by bylo, kdyby byly více navlhčené. Navrchu balení byly velmi slabě navlhčené, takže utírání stolice u mladší dcery šlo hůře.

Poté jsme testovaly vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Classic Sensitive, které můžeme též doporučit. Opět hezký obal, příjemné provedení a příjemný pocit na pokožce.

Inzerce

S produkty Bella Happy bez ekzémů

Obě dcerky mají potíže s atopickým ekzémem. Produkty Bella Baby Happy nám vyhovovaly i v tom, že na ně neměly žádnou reakci. Pokožka byla hebká a voňavá a vše vyhovovalo.

Neváhejte a vyzkoušejte!

Všechny testované produkty můžeme doporučit k vyzkoušení a používání dalším maminkám. Od této značky jsem vyzkoušela již dříve dětské papírové ubrousky, přebalovací podložky a 1x pleny. Se vším jsem byla velmi spokojená. Takže kdo váhá s vyzkoušením, tak ať neváhá :-).

Maminka Lenka

 

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lenka: Neváhejte a vyzkoušejte produkty Bella Happy! - diskuze

Poradna

Bolesti bříška

| BaraŠ | 12.04.2021, 20:30

Vážená paní doktorko,
mám syna (4 měsíce). V prvních dvou měsících nás trápily koliky, ale pomocí probiotik biogaia a kapek balonix med se nám podařilo je překonat. Bohužel se bolení bříška opět vrátilo a posledních 14 dní se mi syn budí v noci někdy i 9x. Často má bolestivé prdíky, kdy se u toho rozpláče. Syn je plně kojený a já si dávám velký pozor na to, co jím, ale i tak situace trvá. Asi před 20 dny jsme na tři dny vynechali biogaiu a já nevím, zda by to mohl být důvod opětovného bolení bříška. Bereme opět již 14 dní a zatím žádný výsledek. Je možné, že by po umělém mléku přestal mít zmíněný problém? Již nevím, jak mu pomoci. Když v noci cvičíme nožičkama, tak se nám podaří vyhnat třeba 20 prdíků, ale stejně spinká jen hodinu a opět se budí s pláčem.
Velice děkuji za jakoukoliv radu.

S pozdravem Bara Š.

Dobrý den, je vhodné ke kapkám Biogaia opět přidat Balomix, nebo Espumisan, od 4. měsíce lze do stravy zařadit zeleninový příkrm, vláknina ze zeleniny pomůže uklidnit meteorismus. Zatím kojení ponechejte.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 10:55
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce