Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lenka: Vlhčený toaletní papír Bella happy budeme používat i nadále!

Milé maminky, 

ráda bych se Vám nejprve představila. Jmenuji se Lenka a jsem maminka dvou holčiček. Starší dcera se narodila v červnu v roce 2018 (nyní 2,5 let) a mladší dcera v říjnu v roce 2020 (nyní 3 měsíce). Je to moje první testování na portálu babyonline.cz a jsem ráda, že se mohu podělit o zkušenosti s vyzkoušenými produkty. Byla jsem vybrána na testování vlhčeného toaletního papíru pro děti Bella No1 a vlhčených ubrousků Bella Baby Happy s alantoinem a vitamínem E a Classic Sensitive. 

Vlhčené ubrousky používáme denně

Starší dcera Kačenka nenosí od srpna minulého roku plenky jak přes den, tak od prosince ani na noc. Na mladší dceru Elišku spotřebuji velké množství ubrousků. Vlhčené ubrousky používáme denně jak na obličej po jídle, tak na zadeček při přebalování. Kupuji pouze jednu značku ubrousků. Jelikož u starší dcery nevyhovovaly parfémované ubrousky, vždy byla po nich zarudla, tak kupuji pouze neparfémované. Při utírání "obyčejným" toaletním papírem si občas Kačenka stěžuje na drhnutí, a tak ještě utíráme vlhčeným ubrouskem, který ale nemůžeme zahodit do záchodu.

Překvapení v balíčku od Bella Happy

Po obdržení jakéhokoliv balíčku se Kačenka vždy hned ptá: „Maminko, to je pro mě?" Když přišel tento balík, s čistým svědomím jsem ji mohla říct, že je pro ni a Elišku. Celou chodbu do kuchyně se zvídavě ptala, co to vlastně přišlo a jestli už to otevřeme. Musely jsme to otevřít do pár minut, jinak by mě nenechala udělat nic jiného. V krabici nacházíme dva druhy ubrousků a vlhčený toaletní papír, vždy od každého dva kusy a navíc krabičku na svačinu s logem Bella Happy. Z té mám největší radost já, až budeme chodit na výlety a budu do ní moct dát svačinu pro děti. S vlhčeným toaletním papírem pro děti Bella jsem se před testováním ještě nesetkala a ani jsem ho nezahlédla v obchodě, tak jsem na něj byla velmi zvědavá.

Inzerce

Ubrousky Classic Sensitive jsou měkké a voňavé

Jako první produkt, který jsme otestovaly, byly vlhčené ubrousky Classic Sensitive. Oceňuji, že nejsou parfemované, na dotyk jsou měkké a na pokožce neškrábou. Vyzkoušely jsme jak na obličej u starší dcery, tak na zadeček u mladší. Kůže je po utření příjemně hebká a hydratovaná. Neobjevilo se žádné zarudnutí na pokožce. 

Hydratovaná pokožka s ubrousky s alantoinem a vit. E

Vlhčené ubrousky s alantoinem a vitamínem E jsou na dotyk měkké. I přesto, že jsou bez parfemace, jsou voňavé. Jsou příjemné na kůži, pokožka je po nich hezky hydratovaná a voňavá. Po použití se neobjevila žádná kožní reakce. Ubrousky zaujaly především dceru, protože mají na obale kresleného slona.

Jedinou nevýhodou bylo otevírání, které moc nelepilo a pořád se odlepovalo. Ubrousky se tak mohou lehce vysušit a přestat plnit svou funkci.

Vlhčený toaletní papír mě překvapil

Na vlhčený toaletní papír jsem byla velmi zvědavá a příjemně mě překvapil. Moc hezky voní, je měkký. Dcera se jím ráda utírá, nestěžuje si na „drhnutí a škrábání“ jako u normálního toaletního papíru. Kůže je pak hezky hydratovaná, svěží. Žádné zarudnutí jsme nezaregistrovaly. S papírem jsme byly velice spokojené. Balení se dá využít i na cesty. Nejvíc oceňuji to, že je papír splachovatelný!

Ubrousky nezklamaly, ale s vlhčeným toaletním papírem jsme byly nejvíce spokojené

S otestovanými výrobky jsme byly spokojené. Ubrousky nezklamaly, splnily svoji funkci. Nejvíce jsme byly ale spokojené s vlhčeným toaletním papírem. Je to velmi dobrý výrobek a budeme ho nadále používat. Toaletní papír je na první dotyk více „papírový“ než vlhčený ubrousek. Dá se trhat a hlavně splachovat do záchodu. Pokožka po použití ubrousků i papíru byla hydratovaná a voňavá. Kdybych si měla vybrat mezi ubrousky, zvolím Classic Sensitive, které nebyly vůbec parfémované. Daly se použít jak na obličej, tak na zadeček. Jiné produkty od Bella Happy nepoužíváme. 

Jsme rády, že jsme mohly otestovat právě ubrousky a toaletní papír od této značky. Vřele mohu doporučit dalším maminkám.

Inzerce

VÝHODY VLHČENÝCH UBROUSKŮ

  • žádná agresivní parfemace
  • hydratují pokožku
  • příjemné na kůži

NEVÝHODY VLHČENÝCH UBROUSKŮ

Inzerce
  • uzávěr se otevíral

VÝHODY VLHČENÉHO TOALETNÍHO PAPÍRU

  • měkký materiál
  • příjemný na kůži
  • voňavý
  • skvělé balení na cesty
  • lze splachovat do záchodu

NEVÝHODY VLHČENÉHO TOALETNÍHO PAPÍRU

Inzerce
  • uzávěr se otevíral

Maminka Lenka

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lenka: Vlhčený toaletní papír Bella No.1 budeme používat i nadále! - diskuze

Poradna

Bolesti bříška

| BaraŠ | 12.04.2021, 20:30

Vážená paní doktorko,
mám syna (4 měsíce). V prvních dvou měsících nás trápily koliky, ale pomocí probiotik biogaia a kapek balonix med se nám podařilo je překonat. Bohužel se bolení bříška opět vrátilo a posledních 14 dní se mi syn budí v noci někdy i 9x. Často má bolestivé prdíky, kdy se u toho rozpláče. Syn je plně kojený a já si dávám velký pozor na to, co jím, ale i tak situace trvá. Asi před 20 dny jsme na tři dny vynechali biogaiu a já nevím, zda by to mohl být důvod opětovného bolení bříška. Bereme opět již 14 dní a zatím žádný výsledek. Je možné, že by po umělém mléku přestal mít zmíněný problém? Již nevím, jak mu pomoci. Když v noci cvičíme nožičkama, tak se nám podaří vyhnat třeba 20 prdíků, ale stejně spinká jen hodinu a opět se budí s pláčem.
Velice děkuji za jakoukoliv radu.

S pozdravem Bara Š.

Dobrý den, je vhodné ke kapkám Biogaia opět přidat Balomix, nebo Espumisan, od 4. měsíce lze do stravy zařadit zeleninový příkrm, vláknina ze zeleniny pomůže uklidnit meteorismus. Zatím kojení ponechejte.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.04.2021, 10:55
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce