Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Ludmila: Dcera Liduška dala šanci nočníku s vlhčeným toaletním papírem Bella Happy

Motivace k používání nočníku s vlhčeným toaletním papírem

Testerkou tohoto produktu je moje dvouletá dcera Liduška. Snažily jsme se s Liduškou zbavit plenek a docela nám to i šlo do doby, než se nám narodila druhá dcerka. Poté přišla doba stagnování. Jediné, co nám pomáhalo, byl právě vlhčený toaletní papír, který jsme dostaly možnost vyzkoušet. Liduška byla nadšená z balíku, který jí přišel. S velikým nadšením chodila na nočník, jelikož měla zase něco nového. Sama si vždy toaletní papír vyndala a použila. Toaletní papír jí voněl a to bylo další plus. Výhoda u tohoto balení je, že toaletní papír jde opravdu snadno z balení vyndat, takže to byla sranda. Oproti vlhčeným ubrouskům se dají spláchnout do záchodu, takže nemusíte řešit, kam a jak toaletní papír vyhodit. 

Zarudnutí pokožky po použití vlhčeného toaletního papíru

Používaly jsme je ze začátku denně. Po pár dnech používání ale začala mít Liduška problémy. Přišlo zarudnutí intimních partií a bolest k tomu. Prvně jsem tomu nedávala váhu, že by to mohlo být z toaletního papíru. Večer jsme namazaly a další den jsme jeli nanovo. Jenže problémy se vrátily. Musely jsme tedy toaletní papír přestat používat. Poté se již problémy nevrátily. Liduška nijak citlivou pokožku nemá, netrpí na ekzémy ani na alergie. Nevýhoda pro mě je, že se papír snadno roztrhne, ale s tím se musí počítat, pořád je to toaletní papír. Jinak je to ale šikovný pomocník.

Na vše jedině vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s alantoinem a vitamínem E 

Tyto vlhčené ubrousky testovaly obě mé dcerky, dvouletá Liduška a tříměsíční Natálka. U Lidušky jsem vlhčené ubrousky používala snad na vše. Utíraly jsme s tím špinavou pusu, špinavé ruce a dokonce i pobryndaný stůl. Liduška je opět používala sama. Ubrousky jsou napuštěné tekutinou tak akorát, takže když je dítěti dáte, nemusíte se bát, že by někde byla nějaká loužička. I to už se mi s jinými vlhčenými ubrousky stalo, kdy Liduška zjistila, že když je začne mačkat, tak z nich začne téct tekutina, která se pak dá všude rozpatlat. U těchto ubrousků takovou nevýhodu nenajdete. Občas jsme zapomněly ubrousky zavřít, ale i přes to zůstaly vlhké a voňavé.

Inzerce

U Natálky jsme je používaly při přebalování. Opět jsem byla spokojená jako u náročnější Lidušky. S ubrousky se dobře pracuje, dobře se s nimi utírá i ta nejhorší noční můra v plence. Natálka a ani Liduška neměly žádné negativní kožní reakce. Natálka dokonce ani neměla zarudlá místa, takže jsme nemusely skoro vůbec mazat.

Bez podrážděné pokožky s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy Classic Sensitive

Inzerce

Ubrousky jsme použily poprvé na dost velký náklad v plence. Na poprvé uspěly velmi dobře. Vše dokonale zvládly, ale při doteku s dětskou pokožkou jakoby „vržou“. Nevím jak pro mou dceru, ale pro mě to bylo trochu nepříjemné. Avšak na utírání špinavých rukou či pusy jsou bezvadným pomocníkem. Ani jedna dcera z nich neměla podrážděnou pokožku.

Produkty Bella doporučuji všem!

Když vše sečtu a podtrhnu, jsem s produkty Bella spokojena a doporučila bych je dále. I když vlhčený toaletní papír nám dělal trochu neplechu, neznamená to, že to tak bude u každého. Od značky Bella jsme ještě používaly dětské plenky, poporodní kalhotky a prsní vložky. Dokonce i s těmito produkty jsem byla velmi spokojená a určitě bych je také doporučila.

Maminka Ludmila

Inzerce
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Ludmila: Dcera Liduška dala šanci nočníku s vlhčeným toaletním papírem Bella Happy - diskuze

Poradna

Změny v menstruaci

| lupinkovap | 09.04.2021, 17:51

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o informace k mým zdravotním potížím. Je mi 43 let.
V poslední době (4 měs) mám problém s neskutečně bolestivou menstruací. Menstruaci nemám např. dva měsíce a potom přichází cca po 14 dnech za sebou a s ní neskutečné bolesti hlavy, dělohy a SI skloubení, které jsou nepřetržité po celou dobu menstruace (5-6 dní). Bez léků na bolest jsem stále v křečích, bolestech a nevyspím se. Dříve jsem tak silné bolesti při menstruaci neměla. Na gynekologii jsem objednaná až koncem měsíce. Jsou tyto stavy v začínající menopauze normální? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, období menopauzy může probíhat u každé ženy různě, záleží také, zda se konkrétně u Vás jedná o menopauzu, je případně možné doplnit odběr z krve. Další důležité informace nám poskytne gynekologické vyšetření a ultrazvuk. Návštěva u Vašeho gynekologa je určitě na místě, se stanovením vhodné léčby, aby se tyto stavy neopakovaly. Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 11.04.2021, 13:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce