Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování vlhčeného toaletního papíru se značkou Bella No.1

Je vlhčený toaletní papír opravdu jiný než vlhčené ubrousky? 5 maminek se svými dětmi otestovalo vlhčený toaletní papír a vlhčené ubrousky od Bella No. 1. Jak testování dopadlo?

Které maminky vlhčený toaletní papír Bella No.1 testovaly?

Co maminky testovaly?

Vlhčený toaletní papír pro děti Bella No1

Vlhčený toaletní papír je vhodný pro každodenní hygienu. Dokonale očistí pokožku a zanechává ji svěží. 

Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského a alantoinu, zklidňuje podráždění, podporuje regeneraci a obnovu pokožky. 

Inzerce

Pomáhá vyživovat a hydratovat pokožku a umocňuje pocit hladkosti. Je bez alkoholu a má neutrální pH.

Inzerce

Je splachovatelný. 

Inzerce

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s alantoinem a vitamínem E

Ubrousky jsou z měkké textilie, určené k péči o jemnou dětskou pokožku. Díky pečlivě vybranému složení a neutrálnímu pH jemně čistí pokožku miminka a pečují o ni bez narušení přirozené ochranné bariéry. Jsou bez parfemace, neobsahují alkohol, silikony ani parabeny. 

Inzerce

Díky obsahu alantoinu a vitamínu E ubrousky dokonale hydratují pokožku a zanechávají na ní speciální ochrannou vrstvu, která předchází vysoušení.

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Classic Sensitive

Hypoalergenní ubrousky vytvořené speciálně k péči o výjimečně citlivou pokožku, se sklonem k alergii. Obsahují zklidňující extrakt z aloe, který zmírňuje podráždění.

Ubrousky jsou vyrobeny z měkké textilie, určené k péči o jemnou dětskou pokožku. Díky pečlivě vybranému složení a neutrálnímu pH jemně čistí pokožku miminka a pečují o ni bez narušení přirozené ochranné bariéry. Jsou bez parfemace, neobsahují alkohol a ani parabeny.

Více o produktech na www.happy-cz.cz a www.care4you.cz

Jak dlouho maminky vlhčený papír testovaly?

Vlhčený toaletní papír pro děti, vlhčené ubrousky s alantoinem a vitamínem E a vlhčené ubrousky Classic Sensitive maminky testovaly po dobu 1 měsíce.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování vlhčeného toaletního papíru pro děti se značkou Bella No. 1 - diskuze

Poradna

Dobrý den,
během těhotenství došlo k rozpadu partnerského vztahu z důvodu psychického deptání otce a žijeme tedy odděleně. Nyní mě nutí mu sdělit termín další kontroly, u které chce být. Má právo na to u kontroly být, i když si to nepřeji, nebo si toto vymoci nemůže?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, stejně jako každý pacient máte plné právo na zachování Vaší psychické i fyzické integrity. Tudíž Vy jste ta, kdo rozhoduje, kteří lidé budou u Vašeho vyšetření, stejně tak i například porodu přítomny a zda budete chtít poskytovat někomu informace. A to vše v souladu se zákonem.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | dnes, 12:47
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce