Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Veronika testuje Suavinex kosmetiku

Seznámení se Suavinex kosmetikou

Krásný den, 

před pár dny mi dorazil balíček plný produktů od Suavinex. Tuto značku znám, ale ne jako kosmetiku. Znám jen lahvičky a dudlíky. 

S kvalitou Suavinex jsem spokojená, chtěla jsem vyzkoušet i kosmetiku

S kvalitou těchto produktů jsem velmi spokojena, proto jsem chtěla vyzkoušet i jejich dětskou kosmetiku. 

Inzerce

Pro syna chci jen to nejlepší

Kosmetiku budu testovat na mém synovi, kterému je 5 měsíců. Jmenuje se Maxim a narodil se jako vymodlené miminko. Proto pro něj chci jen to nejlepší a věřím, že tím tato kosmetika bude! :-)

Na balíček od Suavinex jsem se moc těšila

V pondělí ráno zazvonil pošťák a já hned věděla, co přišlo. Na balíček jsem se moc těšila. Po rozbalení jsem našla 4 produkty kosmetiky Suaxinex a mnoho dalších letáčků k počtení. :-) V balíčku jsem našla Suaxinex šampón, tělovou emulzi, krém na opruzený zadeček a krém na obličej. 

Inzerce

Tak krásně roztíratelný a voňavý krém jsem nikdy neměla

Večer při koupání malého jsem vyzkoušela šampón, který je naprosto úžasný. Heboučké vlásky a příjemný na tělo. Po vykoupání jsem syna namazala tělovou emulzí a naprostá bomba! Tak krásně roztíratelný a voňavý krém jsem nikdy neměla. Kam se hrabou olejíčky! :-). 

Inzerce

Kosmetika Suaxinex mě mile překvapila

Kosmetiku zatím testuji jen pár dní, ale už teď jsme všichni spokojení. Malý nádherně voní a je heboučký na dotek. 

Inzerce

Už se těším na dlouhodobé účinky této kosmetiky, ale věřím, že žádný problém mít nebudeme. A značka Suavinex mě mile překvapila! :-)

Zatím moc děkuji za možnost vyzkoušení a těším se na konečnou recenzi. 

Maminka Veronika 

Hodnocení kosmetiky Suavinex po měsíci testování

Ahojky, :-)

přišel čas na poslední recenzi kosmetiky Suavinex. Nejdříve vám povím něco o mém synovi, na kterém jsem kosmetiku testovala. Maximek je vytoužené miminko, předchozí těhotenství dvakrát nevyšlo. Tento malý zázrak přišel až na třetí pokus. Cele těhotenství pro mě bylo stresové. Každý den jsem se modlila, aby bylo vše v pořádku. Nakonec mě přece jen potrápil. Asi ze mě vycítil nervozitu, chtěl ven o dva měsíce dříve. V nemocnici jsme byla přes měsíc na udržení. Nakonec přišel “jen” o měsíc dřív, zdraví krásný chlapeček. 

Pro předčasně narozeného syna chci to nejlepší – kosmetiku Suavinex

Neznám vetší lásku k vysněnému dítěti. Asi proto pro něj chci jen to nejlepší. Vím, že kosmetika Suavinex patří do luxusnější řady, proto jsem ráda, že jsem ji na něm mohla vyzkoušet. Teď už vám povím, jak na mě zapůsobila. 

Nejvíce jsem si oblíbila pleťový krém, který se krásně roztírá

V balíčku od Suavinex jsem měla pleťový krém, krém na opruzeniny, tělový krém a sprchový gel na tělo i vlasy. Nejvíce jsem si oblíbila tělový krém, krásné se roztírá, nádherně voní a Maxim má krásnou pokožku. Krém na opruzený zadeček používáme málokdy, na druhou stranu jsem ráda, že nemá takové problémy. :-)  Cela tato řada je super a musím říct, že vydrží opravdu  dlouho. 

Suavinex kosmetika na mě velmi mile zapůsobila a doporučila bych ji jako nejlepší

Tato kosmetika Suavinex na mě velmi mile zapůsobila. Nečekala jsem od toho tolik. Jsem nadmíru spokojena. Doporučila bych ji jako nejlepší. 

S krémem byly opruzeniny druhý den pryč 

Maximek nemá časté opruzeniny, zadeček jsem mu nemazala tak často. Musím ale říct, že když už se opruzeniny ukázaly, druhý den byly pryč. 

Pokožka byla heboučká a voňavá

Pokožka byla po použití opravdu hebká. Opravdu, mužů napsat jen dvě slova, pokožka byla heboučká a voňavá.

Vůně produktů Suavinex je nejlepší, bez chemie

Nejlepší vůně, kterou jsem na miminka objednala. Necítím žádnou chemii, jen příjemnou jemnou vůni.

Hlavní benefity kosmetiky Suavinex

Určitě to, že je to kvalitní výrobek, kterému věřím. Pro své děti chceme jen to nejlepší a tím je kvalitní péče,  kterou tato kosmetika Suavinex nabízí. :-)

Nevýhody kosmetiky Suavinex

Myslím, že nevýhodou je jen cena. Maminky na mateřské dovolené nemají tolik peněz na dražší kosmetiku. Proto si myslím, že není tolik známá. Možná by bylo super, kdyby se tato kosmetika dostala i do běžných drogerií. :-)

Lituji, že jsem kosmetiku Suavinex nepoznala již dříve

Nakonec bych chtěla ještě napsat, že tělový krém budu používat i nadále. Krém na opruzeniny mám a ještě dlouho mít budu, a krém na obličej využiji v zimě. :-) Musím říct, že značku Suavinex jsem znala  pouze jako lahvičky a dudlíky. Teď lituji, že jsem ji neznala hned, jak se narodil.  Za mě a hlavně za Maximka doporučuji!! :-)

Děkuji za možnost vyzkoušení! :-) 

Krásné slunečné dny přeji,

Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Veronika testuje Suavinex kosmetiku - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce