Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Iva testuje Suavinex kosmetiku

Seznámení se Suavinex kosmetikou

Milí čtenáři,

nejdříve bychom chtěli poděkovat redakci Babyonline za to, že jste nás vybrali do testování výrobků značky Suavinex.

Poslední měsíce bojujeme s opruzeninami a citlivou kůží

Inzerce

Do testování jsem se přihlásila, protože náš Sebík má od malička citlivější kůži a poslední 2 měsíce bojujeme s opruzeninami a nepomáhá nám vůbec nic. Chtěla jsem vyzkoušet, zda by nám to pomohlo. Takže když dorazil email, že jsme byli vybráni do testování, udělalo mi to velkou radost.

Moje zkušenosti se značkou Suavinex 

O Suavinex jsem již slyšela, ale ještě jsme nikdy nic nevyzkoušeli. Myslím si, že už po pár dnech můžu říct, že nebudeme používat nic jiného. :)

Balíček, který nám dorazil, obsahoval: Suavinex Syndet  - gel, šampon, Suavinex - Krém na opruzeniny, Suavinex - hydratační masážní emulze, Suavinex - První krém na obličej.

Všechny výrobky Suavinex krásně a příjemně voní

Inzerce

Když balíček dorazil, hned jsem ho otevřela a byla jsem mile překvapena, jak všechny výrobky krásně a příjemně voní.

První koupel se Suaxinex

Večer jsem malého vykoupala, namazala a můžu říct, že takhle heboučké a voňavé miminko jsem dlouho neměla! :) 

Inzerce

Po první noci nastalo u opruzenin malé zlepšení

Ráno po rozbalení plenky jsem byla mile překvapena, že nastalo malé zlepšení, kůže nebyla tak červená, i když opruzeniny tam stále jsou, ale myslím si, že po měsíčním testování bude mít zase zadeček úplně v pořádku! :) 

Maminka Iva

Hodnocení kosmetiky Suavinex po měsíci testování

Milé maminky a tatínkové,

máme za sebou měsíční testování luxusní kosmetiky Suavinex. Celkový dojem z používání kosmetiky bych popsala jedním slovem a to spokojenost! :) Kosmetika Suavinex mě mile překvapila. Vůně všech výrobků je velice příjemná.

Suavinex SYNDET gel, šampon je s pumpičkou velice praktický

Sebík po vykoupání byl krásně jemný, pokožka byla hebká a moc hezky voněl. Za mě je fajn, že je produkt v pumpičce, je to velice praktické a snadné! :) 

Suavinex krém na opruzený zadeček je ten nejlepší krém, který jsme kdy měli

Jak už jsem psala, měli jsme několik měsíců problém s opruzeninami, vyzkoušeli jsme snad úplně všechno a nic nepomohlo. Doufala jsem, že nám tento krém pomůže a opravdu POMOHL, po několika denním používání Sebíkovi opruzeniny zmizely a už se neobjevily! :) Takže můžu s čistým svědomím říct, že je to nejlepší krém, který se mi kdy dostal do ruky, a už nic jiného nebudeme používat! 

Suavinex hydratační emulze pokožku miminka krásně zklidní

Tomuto produktu taky nemám co vytknout. Krém je také v pumpičce, velmi snadný a praktický. Kůže je po používání hebká a jemná. Snadno se rozmaže a vstřebá. Nemám moc ráda oleje nebo krémy, kdy je miminko mastné.  A i po dni stráveném na sluníčku si myslím, že se Sebíkovi kůže zklidnila. :)

Suavinex můj první krém na obličej se rychle vstřebává

S krémem na obličej jsem byla taky velice spokojena, snadno se roztírá, rychle vstřebává a pokožka je po něm krásně hebká.  Jedinou nevýhodu, kterou jsem našla, že tam není nic napsáno česky, ale to je jediná věc, která se dá určitě překousnout. :-)

Kosmetiku Suavinex doporučíme známým a rádi vyzkoušíme další produkty

Za mě a za Sebíka bych chtěla ještě jednou moc děkovat za možnost testování a určitě Suavinex doporučíme našim známým.  A vyzkoušíme i jiné produkty, které Suavinex nabízí.

Jestli se rozhodujete, zda kosmetiku vyzkoušet nebo ne? Tak neváhejte a zkuste to, uvidíte samy! :)

Maminka Iva

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Iva testuje Suavinex kosmetiku - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | 03.07.2020, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 03.07.2020, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce