Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Pavlína testuje Suavinex kosmetiku

Seznámení s kosmetikou Suavinex

Dobrý den, milé maminky,

od pondělí, kdy nám přišel balíček kosmetiky SUAVINEX, začínáme jej testovat a za měsíc vám podáme s Emičkou další informace, co nám jak vyhovovalo. 

Malé testerce se design kosmetiky Suavinex moc líbí

Už teď vám ale musím napsat, že naši Emičku zaujali na produktech krásně namalovaní ptáčci. Když balíček dorazil a ona ho začala rozbalovat a vyndávat z krabiček, začala volat koko koko, takže pro začátek se naší malé testerce produkty, co se designu týče, moc líbí.

Co balíček od Suavinex obsahoval?

Získaly jsme k otestování SUAVINEX šampon Syndet, krém na opruzený zadeček, hydratační emulzi a můj první krém na obličej. 

Jak jsme se o testování Suavinex kosmetiky dozvěděly  

K testování jsme se dostaly po objevení příspěvku na Instagramu, kdy jsem nelenila opsat email a hned napsat do redakce Babyonline.cz. Přidala i foto naší malé pačesaté Emičky. Přišel obratem email, že musíme čekat do konce týden, kdy nám dorazí email s odpovědí, zda nás vybrali či nikoliv. A tak jsme si držely palečky, aby to vyšlo. Hned v neděli odpoledne jsme se v emailu dočetly, že jsme byly vybrány, a tak jsem ten den měla ohromnou radost. 

Testování Suavinex je pro nás výzva, jak si šampon poradí s hustými vlásky Emičky

Mé jméno je Pavlína, je mi 29 let a jsem na mateřské dovolené s mojí dcerou Emou, které je 20 měsíců. Bydlíme na vesnici v rodinném domečku, takže naše Emička je malá rošťanda s kudrnatými hustými vlásky, která běhá pořád venku a lumpačí s naším pejskem na zahradě. O značce SUAVINEX jsem se dozvěděla, když jsem nakupovala výbavičku pro Emu. Na dudlíčky a lahvičky je tedy od narození zvyklá a jinou značku odmítá. Ale o kosmetice této značky jsme se dozvěděly díky projektu: Otestuj kosmetiku SUAVINEX, takže je to pro nás taková výzva, jak si poradí šampon s hustými vlásky naší Emičky. Protože zatím jsme nenašly takový šampon, který by nám vyhovoval. Tak nám držte palce a za měsíc se vám ozveme.

Inzerce

Vaše Pavla s Emičkou

Hodnocení kosmetiky Suavinex po měsíci testování

Milé maminky, 

po měsíci se vám s Emičkou ozýváme, jak dopadlo testování kosmetiky Suavinex. Za nás měla kosmetika velký úspěch!

Inzerce

Mycí emulze a šampon v jednom nás mile překvapil 

Byla jsem zvědavá, jak si mycí emulze a šampon poradí z hustými vlásky naší Emičky. Byla jsem překvapená. Díky olejové konzistenci stačily dvě pumpičky a vlásky byly krásně napěněné. Emička držela a vlásky šly krásně rozčesat i druhý den. Po umytí vlásky krásně voněly a byly lehounké, jako pírko. A ještě jsme měli krásné lokýnky. Co se týče pokožky, po umytí byla krásně hebounká. Takže u tohoto produktu od Suavinex zůstaneme nadále. 

Mazání po koupání a dokonalá vůně Suavinex

I sama Emička se ráda mazala. Suavinex hezky rozetře, hned vstřebá a zase ta jemná vůně je prostě tak dokonala, že jsem měla vždy tendenci Emičku celou opusinkovat. Měla z toho takovou legraci a vždy se krásně smála. 

Suavinex - pomocník při opruzeném zadečku 

Krém na opruzený zadeček dostal zátěžový test. Naše Emička po používání nových plen dostala velmi ošklivou vyrážku zadečku. Po kontrole u paní doktorky jsme dostali speciální mastičku, kterou jsme měli mazat 2x denně a zbytek dne jsme používali krém na opruzený zadeček od Suavinex. Struktura krému je lehce pudrová. Stačilo malinko a šla krásně roztírat. Za nás velký pomocník. Emičku po namazání nic nesvědilo a vše dohromady nám účinkovalo na výbornou. 

I maminka kosmetiku Suavinex vyzkoušela 

Můj první krém jsem vyzkoušela i já sama. Když nám ten týden svítilo sluníčko, byla velká vedra a hlavně kvůli tomu, že krém má ochranný faktor SPF15. Když jsme šli ven, Emička do chládku do bazénku, namazala jsem se krémem. Krásně se rozetřel, nezanechal fleky a za chvilku vstřebal. Pokožka nebyla začervenalá, pořád zůstávala světlá, takže fungoval na 1. Emičce jsem ho uklidila a zase použijeme třeba až bude zima a vítr. Má vícero využití, a toho si opravdu velice cením.  

Výhody a nevýhody kosmetiky Suavinex

Začneme výhodami kosmetiky Suavinex. S pumpičkou stačí malé množství, produkt tak dlouho vydrží a k tomu má Suavinex praktické obaly a tuby. Nevýhodou podle mě je cena. Ale jak se říká, za kvalitu se platí, a tak kdo aspoň trochu může pořídit kosmetiku Suavinex, jděte do toho! Věřím, že vás totiž mile překvapí jako nás!

Tak a jsme s testováním u konce 

Tímto bychom se s vámi rádi rozloučili a ještě jednou poděkovali Babyonline a Suavinex za možnost otestovat tuto luxusní kosmetiku!

Vaše Pavla a Emička

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Pavlína testuje Suavinex kosmetiku - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce