Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Dominika testuje Suavinex kosmetiku

Seznámení se Suavinex kosmetikou

Milé maminky,

chtěla bych poděkovat webu Babyonline za to, že nás vybrali k měsíčnímu testování kosmetiky Sauvinex. Babyonline jsem objevila teprve nedávno a hned jsme se mohli s prckem stát jeho malou součástí, což nám udělalo obrovskou radost. Jmenuji se Dominika a mám doma skoro čtyřměsíčního úžasného chlapečka Mirečka. 

Ráda zkouším nové kosmetické produkty

Kosmetiku všeobecně mám ráda a neustále zkouším nějaké nové produkty, a proto jsem neváhala a do testování se přihlásila. Mireček zatím s žádnou kosmetikou určenou pro miminka problém neměl. Máme odzkoušeno několik produktů určených na opruzeniny, používáme dětské tělové mléko, dětský sprchový gel a mast na bolavé bříško, kterou pravidelně masírujeme kolem pupíku. 

Poslední dobou nás trápí vyrážka na tváři

Jediné, co nás v poslední době trápí, je vyrážka na tvářičce, vyzkoušeli jsme snad vše, ale vyrážka nemizí, uvidíme zda, nám pleťový krém od Sauvinex pomůže. 

Všechny produkty Suavinex mne zaujali příjemnou vůní a konzistencí

Díky našemu odjezdu do Liberce jsem si balíček nemohla vyzvednout hned v pondělí, ale o to víc jsem se těšila, až se mi dostane do rukou, stalo se tak ve středu.  Po otevření balíčku na mě vykoukly čtyři produkty značky Suavinex, byla to Suavinex – Hydratační emulze, Gel – šampon Syndet, Suavinex – Můj první krém na obličej a Suavinex - Krém na opruzený zadeček. Vše jsem pečlivě rozbalila, očichala a při první příležitosti vyzkoušela. Všechny produkty mne zaujali příjemnou vůní a konzistencí. 

Suavinex Gel – Šampon  Syndet se krásně roztírá a příliš nepění

Syndet má příjemnou svěží vůni. Gel se krásně roztírá a příliš nepění, což jako maminka malého divocha ocením, většinou máme pěnu ze sprchového gelu úplně všude. Dá se snadno opláchnout a zanechá pokožku krásně jemnou.  Ke koupeli jsme využili i mycí přírodní houbu od Suavinex a Mireček si koupel náležitě užíval. Po koupeli se nedostavila žádná reakce (vyrážka, zarudnutí) a malého pokožka zůstala jemná a voňavá i po utření. Určitě budeme Syndet nadále využívat. 

Uvidíme, zda nám krém na obličej pomůže s vyrážkou

Krém jsem zatím vyzkoušela jenom já. Mireček má na tvářičce nehezkou vyrážku, které se nemůžeme zbavit, proto chci použití krému první konzultovat s lékařem. Krém se krásně roztírá, stačí opravdu malá kapka a krásně voní. Pokožka je jemná a voňavá i dlouho po aplikaci. Doufám, že krém využijeme a jsem zvědavá, zda nám případně pomůže s naším bojem s vyrážkou. 

Suavinex Hydratační emulze nezanechává mastný film a hezky se vstřebá

Opět příjemná vůně, emulze se snadno roztírá a stačí malé množství. Prcek si masáž po koupeli užil a odměnil mě sladkým úsměvem.  Emulze nezanechává mastný film a hezky se vstřebá, pokožka zůstane jemná a krásně voňavá. 

Krém na opruzený zadeček je naprosto úžasný, nejvíce jsem ocenila konzistenci

V první řadě jsem ocenila konzistenci, krém je jemný a hezky se roztírá. U produktů jiných značek jsem byla nemile překvapená přítomností hrubých částic v krému a odmítala jsem tím malého mazat. Mireček celou noc spinká a je v jedné plínce až do rána, proto je pro mne důležité dbát na hygienu a ošetření v oblasti plínky. Suavinex krém na opruzený zadeček je úžasný, ráno po sundání plínky ani stopa po zarudnutí. 

Suavinex kosmetika je ideální volba

Celkově se pro mě produkty Suavinex jeví po prvních dnech používání jako ideální volba, uvidíme, jaký budeme mít názor za pár týdnů. 

Maminka Dominika

Hodnocení kosmetiky Suavinex po měsíci testování

Na úvod musím říct, že jsem se do kosmetiky Suavinex zamilovala, před testováním kosmetiky jsem značku znala pouze, jako výrobce dudlíků a lahviček. Během našeho testovacího měsíce se neobjevila žádné nežádoucí reakce na testovanou kosmetiku. Mým nejoblíbenějším produktem se stala Suavinex – hydratační emulze a Gel – Šampon  Syndet.

Gel – Šampon  Syndet je opravdu šetrný a to hlavně k očím

Koupel máme jako každodenní rituál, Mireček miluje vodu a rád se cachtá. Jelikož sebou neustálé hází, tak je dost obtížné ho namydlit. Mýdlo má všude, avšak Suavinex je opravdu šetrný a to hlavně k očím. Moc nepění, ale má jemnou a snadno roztíratelnou konzistenci. Prcek trpí na reflux a hodně zvrací a je to dost cítit, hlavně v tomhle vedru. Musím ho často omývat, ale stačí malá kapka a máme zase hezky voňavé miminko.

Suavinex – hydratační emulzi mažeme ráno a večer, balení vydrží dlouho

Emulze se po rozetření krásně vstřebá, není mastná a miminko je po ní krásně voňavé, původně jsme mazali pouze večer po koupeli, ale teď občas mázneme i ráno. Mireček má krásně hladkou a hydratovanou pokožku. 400 ml balení vám vydrží dlouho, stačí opravdu malé množství ke každodennímu použití. 

Suavinex – Můj první krém na obličej 

Bohužel jsme moc nevyužívali. Mireček trpí po celou dobu testování seboreou, kterou má na tvářičce a tudíž jsme museli mazat lékařem předepsanou mastí. Občas jsem mu mázla zdravou tvářičku a nosánek, ale díky velkému horku jsme spíš mazali opalovacím krémem s vysokým UV faktorem. Doufám, že ho ještě využijeme. 

 

Po opruzeninách a zarudnutí ani stopy

Krém na opruzený zadeček je naprosto úžasný, hezky se roztírá a stačí malé množství. V těchto vedrech se miminko v plínce mnohem více zapaří a opruzeniny jsou na světě. Nám na ně krém krásně pomohl, Mireček má krásně hladkou pokožku a po opruzeninách a zarudnutí ani stopy. Díky praktickému balení je to náš parťák na cesty. Balení jsme už skoro spotřebovali a určitě budeme objednávat další. 

Investice do kosmetiky Suavinex se určitě vyplatí

Kosmetika Suavinex sice patří k těm dražším, ale za mě se investice určitě vyplatí. Po celou dobu testování jsme byli spokojeni a určitě budeme kosmetiku nadále využívat. 

Maminka Dominika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Dominika testuje Suavinex kosmetiku - diskuze

Poradna

PPM otev, RP matka?

| vholman | 14.07.2019, 12:32

Vážená paní Kozlová,
mám specifický dotaz ohledně pobírání PPM a následně RP.
S prvním dítětem jsem pobírala PPM, následně RP. Když jsem zjistila, že jsem znovu těhotná, rozložila jsem si pobírání RP tak, abych jeho zbývající část vybrala do konce 6/19. V 8/19 se má narodit druhé dítě, ale již nebudu mít nárok na PPM, protože pracovní poměr mi již dávno skončil.
Dočetla jsem se, že PPM může pobírat také otec dítěte, pokud sepíšeme dohodu o převzetí dítěte do péče. S prvním dítětem jsem nahlášena od 7/2019 na pojišťovně jako osoba pečující o dítě do 7 let věku.
Nyní tedy řešíme, jak a z čeho se manželovi bude výše PPM vypočítávat. Manžel byl několik let zaměstnán a to do konce měsíce 5/2019. Od té doby je OSVČ, ale neplatí si dobrovolné nemocenské pojištění.
Pokud se tedy nechá nyní (ještě před porodem) zaměstnat, vznikne mu po šestinedělí nárok na PPM? Z čeho se bude vypočítávat jeho DVZ? Z posledního zaměstnání (i kdyby to trvalo do porodu třeba jen půl měsíce) nebo z posledních 12 měsíců?
A následně, když mu PPM skončí, budu pak mít já nárok na pobírání RP na druhé dítě? Co dělat v mezidobí mezi narozením dítěte a koncem šestinedělí - mám žádat o RP a pak ho nějak “stopnout”? Je to vůbec možné, pozastavit pobírání RP a pak o něj znovu požádat?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,

otec dítěte může čerpat PPM nejdříve po skončení šestinedělí, tedy od počátku sedmého týdne po porodu. K datu nástupu na PPM musí splňovat podmínky pro její přiznání. Pokud bude Váš manžel v tu dobu zaměstnán, může PPM čerpat. Po dobu čerpání PPM nemůže dané zaměstnání vykonávat (bude v něm na rodičovské dovolené). K žádosti o PPM je potřeba přiložit dohodu o převzetí dítěte do péče, ve které bude uvedeno datum porodu a datum převzetí a podpis bude úředně ověřen. Je možné tuto dohodu sepsat přímo na OSSZ. DVZ se vypočítá pouze z nového zaměstnání. Rodičovský příspěvek můžete začít čerpat od narození dítěte. V takovém případě je potřeba úřadu nahlásit nástup manžela na PPM, úřad čerpání zastaví a následně RP můžete opět čerpat po skončení PPM. Nebo můžete rovnou o rodičovský příspěvek požádat až po skončení PPM a i v šestinedělí být osobou pečující o dítě do 7 let (o starší z dětí).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 17.07.2019, 11:34
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce