Inzerce
Inzerce
Inzerce

Anežka zatím nepřijala dudlík ani žádnou láhev, změna přišla až s láhví Zero Zero

Ráda bych poděkovala za možnost testovat lahvičky Zero Zero. Jsem maminka dnes již osmiměsíční Anežky. Anežka je kojena a od narození mi nepřijala žádný dudlík. Asi ve třech měsících jsem chtěla odsávat mateřské mléko, aby partner mohl dcerku v mé nepřítomnosti nakrmit. Narazili jsme ale na problém, že nepřijala ani láhev. A tak stejně jako jsme měli nespočet druhů dudlíků, začala jsem kupovat i různé druhy láhví. Všechny pokusy ale byly neúspěšné. Nyní řeším, že bych chtěla přestat kojit a Anežku začít krmit umělým mlékem. Jenomže z dosavadních láhví mi Anežka nevypila ani 15 ml. Proto jsem měla velikou radost, že mohu otestovat láhve značky Suavinex. O značce jsem doposud vůbec neslyšela, tudíž nemám žádné zkušenosti.

Obsah balíčku od Suavinex

Obsahem balíčku byla láhev Zero Zero o objemu 180 ml se savičkou velikosti S a láhev 270 ml s velikostí M. Navíc byla v krabičce ještě 2x savička velikosti L.

Inzerce

Čištění a sestavení láhví Zero Zero

Lahvičky jsem rozdělala a ihned jsem uvítala možnost snadného čištění. Láhve obsahují silikonový váček, který lze vyndat a otočit. Tudíž se dá velmi lehce omýt a nehrozí nějaké špatně přístupné místo. Sestavení lahviček je opravdu velmi jednoduché.

Seznámení s lahvičkou Zero Zero

Váhala jsem, jakou velikost savičky zvolit pro první použití. Na výběr jsem měla velikosti S, M a L. Na velikosti L bylo psané od půl roku, takže jsem se rozhodla pro ni. Jenže Anežka se v proudu mléka doslova topila. Jako druhou jsem použila S. To zase bylo vidět, že jí i přes veškerou snahu nic neteče. A tak jsem dala M viděla jsem, že to bude ono. Vycucla první den 20 ml, víc už jsem ji nechtěla ten den trápit. 

Měsíc s láhví je náš velký úspěch

Neočekávala jsem, že by Anežka láhev hned přijala, hlavně vzhledem k jejímu odporu přijmout cokoliv jiného než prso. Hned druhý den vypila 40 ml mléka a stejně tak pila přibližně týden. Potom množství zvýšila na 60 – 80 ml a takhle jí to vydrželo další 2 týdny. Dnes po měsíci testování vypije 80 – 100 ml. Vzhledem k tomu, že mi předtím žádnou láhev nepřijala, tak to beru jako velký úspěch. Věřím, že mi do dalšího měsíce vypije celou dávku mléka. Po celou dobu testování jsem měla savičku M. Savička L má stále na Anežku moc velký průtok.

Inzerce

Výhody antikolikové lahvičky Zero Zero

Hlavní výhodou by mohl být tvar a materiál savičky. Je opravdu příjemný a Anežka díky němu láhev dobře přijala. Další výhodou je váček uvnitř láhve. Zabraňuje tvorbě vzduchových bublin v lahvičce. Vlastně je to dokonale vytvořené. A také se velmi snadno čistí, protože je širší a tím pádem kratší a dobře se dá dostat na dno. Případně se dá váček otočit naruby a velmi dobře vyčistit.

Nevýhody antikolikové lahvičky Zero Zero

Nevýhodou by mohla být šíře lahvičky. Zjistila jsem, že by se nevešla do mé ohřívačky láhví. Ale tu já používám pouze na ohřátí příkrmů a ani nevím, zda je tedy láhev na takové ohřívání vhodná. Jako další mínus by se dalo brát, že láhev nemá ukazatel vhodné teploty. S touto vychytávkou už jsou na trhu minimálně dva typy láhví od různých značek. Pro mě teda tyhle dvě věci nejsou zásadní, ale pro někoho jiného by to nevýhoda mohla být.

Lahvička Zero Zero je vhodná pro kombinaci krmení z láhve a kojení

S lahvičkami jsem velmi spokojená. Sice učení na láhev je u nás pomalejší, ale to není vinou lahviček. Úspěch je, že Anežka už vypije kolem 100 mililitrů, což před měsícem bylo neuvěřitelné. Ráda bych tento druh lahviček doporučila všem. Hlavně těm, kterým dítě nepřijímá láhev. Po zakoupení různých láhví jiných značek mohu až u této lahvičky souhlasit s tvrzením, že je savička podobná bradavce a dítě jej příjme. Rozhodně je láhev vhodná pro maminky, které chtějí kombinovat kojení a krmení z láhve.

Maminka Petra

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Anežka zatím nepřijala dudlík ani žádnou láhev, změna přišla až s láhví Zero Zero - diskuze

Poradna

Rodičovská dovolená

| GK77 | 10.06.2021, 20:47

Dobrý den. Potřebovala bych radu. Syn bude mít 12.10.2021 3 roky a bude mi končit rodičovská dovolená. Ale jelikož ho nevzali do školky, nemohu jít do práce a musím zůstat doma. Jak mám postupovat?
Je lepší si prodloužit rodičovskou dovolenou do čtyř let nebo si vyřídit denní péči o dítě do čtyř let?
Podotknu, že smlouvu mám na dobu neurčitou, ale už teď vím, že se vrátit nemůžu, protože je to z ruky a se dvěma malými dětmi nejde dojíždět. Pokud zaměstnavatel nepřistoupí na neplacené volno, jak postupovat dál?
Děkuji Gábina

Dobrý den,
rodičovskou dovolenou není možné prodloužit do 4 let, maximální délka je do 3 let věku dítěte, poté se můžete dohodnout se zaměstnavatelem na čerpání neplaceného volna. Spolu s dohodou o neplaceném volnu byste se měla se zaměstnavatelem dohodnout také na řešení zdravotního pojištění. Nejjednodušší je prodloužení čerpání rodičovského příspěvku, maximálně to lze do 4 let věku dítěte. Pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete na čerpání neplaceného volna a nemůžete do práce nastoupit, je potřeba včas ukončit pracovní poměr výpovědí nebo dohodou.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 11.06.2021, 22:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce