Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nechtěla jsem přijít o možnost kojit, s láhví Suavinex se toho nemusím bát

Byly jsme s dcerou vybrány k testování setu dvou láhví Zero Zero a sady antikolikových saviček od značky Suavinex. Láhev je prezentována jako vhodná pro kombinaci kojení a krmení. Savička má barvu i tvar dost podobný jako prso, respektive bradavka. Speciální váček by měl zabránit polykání vzduchu a častému bolení bříška, které děti často trápí. V balení dorazily dvě láhve ve velikostech 180 ml a 270 ml a k tomu dvě antikolikové savičky.

Láhev Suavinex mě jako jedna z mála silně zaujala

Do této doby jsem s touto značkou osobní zkušenost neměla. Jsem moc ráda, že jsem se mohla testování zúčastnit a získat tak zkušenosti s touto láhví, která mě opravdu jako jedna z mála silně zaujala.

Bála jsem se přijít o možnost kojení

Kvůli poporodním problémům jsem nemohla dceru kojit, takže z nemocnice jsme odcházely s tím, že je na umělém mléku. Doma jsem to nevzdala a nakonec se mi povedlo přejít na plné kojení. Byl to pro mě docela velký boj a bála jsem se o to přijít. Přiznám se, že svůj strach jsem přenášela na produkty a nechtělo se mi využívat klasických láhví, potažmo saviček. Měla jsem obavu, že by je dcera mohla upřednostnit před prsem, přeci jen z láhve je krmení pro děti jednodušší a nemusí se tolik snažit.

Inzerce

Chtěla jsem i čas pro sebe

Zároveň jsem však chtěla mít občas nějakou chvilku pro sebe, jít si zacvičit a podobně. Partner mi vycházel vstříc, že dcerku pohlídá a já jen odstříkám mléko. Proto jsem byla vděčná, že přišla možnost testování láhve Zero Zero. Tvar savičky mě naprosto uchvátil, vypadá úplně jinak než běžné savičky a je tak podobný prsu!

Láhev jsem nakonec využila jinak

Bohužel doba teď není nakloněna k nějakému společenskému vyžití, tak jsem láhve využila jinak, než jsem měla původně v plánu. Dcerku už nějakou dobu přikrmuji a snažím se ji naučit pít vodu a čaj. Tím, že mám možnost kojit dost vybojovanou, nechtěla jsem pokoušet štěstí s běžnými savičkami, a tak jsme začaly zkoušet rovnou hrníčky. Na ty však ještě asi není připravená.

Dcera se rychle naučila z láhve pít 

Testované láhve mi posloužily perfektně. Dcerka se k savičce ihned přisála a nedělalo jí problém naprosto přirozeně pít. Dokonce si sama i držela láhev. A díky speciálnímu tvaru saviček jsem ani já neměla obavu, že by ztratila zájem o prso.

Inzerce

Láhve Zero Zero mají příjemný povrch

Navíc jsou láhve velmi jednoduše rozložitelné a umyvatelné. Mají velmi příjemný povrch a dceři v ruce neklouzaly. Jedinou nevýhodou pro nás je, že by láhev mohla mít ještě nějaké přídavné uši, aby se dětem lépe držela. Ideálně takové, které nebudou pevnou součástí, ale buď se tam můžou, nebo nemusí přidat.

Po měsíčním testování teď mohu zodpovědět následující otázky:

Jaký je Váš celkový dojem z používání produktů Zero Zero?

Velmi dobrý. Láhve jsou z příjemného materiálu a mají bezkonkurenční savičku. Zabudovaný váček, díky kterému se snižuje riziko bolení bříška, mi připadá jako výborný nápad. Lahvičky se dají jednoduše rozložit a omýt.

Inzerce

Doporučila byste lahvičku Zero pro děti dalším rodičům?

Určitě ano. Zvláště těm, kteří stejně jako já řeší obavu z běžných saviček a nechtějí, aby dítě ztratilo zájem o prso. Věřím, že by to byl dobrý pomocník například v situaci, kdy mamka potřebuje něco zařídit, a tak odstříká mléko a dítě pak může nakrmit kdokoli jiný.

Jak lze lahvičku sestavit?

Jednoduše, není potřeba žádný návod. Člověk to jednou zkusí a už prostě ví.

Je umývání lahvičky jednoduché?

Naprosto, každá jednotlivá část lze omýt a udržovat. 

Obsahuje savička vzduch a bubliny?

Ničeho takového jsem si nevšimla. Přidaný váček mi přijde výborný. Je vidět, jak se při pití stahuje, takže dítko nepolyká zbytečný vzduch, který by pak způsobil neplechu.

Jak byste popsala hlavní benefity lahvičky Zero?

Tvar savičky je velmi podobný prsu, dítě naprosto přirozeně saje. Váček zabraňuje zbytečnému polykání vzduchu, které by způsobilo bolení břicha. Navíc je to celkově z velmi příjemného materiálu.

Jaké jsou podle Vás nevýhody lahvičky Zero?

Chybí mi možnost přidání oušek, aby ji mělo dítě za co lépe chytit.

Maminka Soňa

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nechtěla jsem přijít o možnost kojit, s láhví Suavinex se toho nemusím bát - diskuze

Poradna

Vřed

| petran99 | 18.06.2021, 14:10

Dobrý deň. Našla som si medzi pošvou a análnym otvorom niečo ako vred. Mám to už približne 4 roky a nemizne to. Pokúsila som sa to prepichnúť a šla z toho hlavne krv. Sem tam sa tam nachádza aj hnis, ale nie typický pre vred, skôr je to starší a tvrdý hnis a je ho veľmi málo. Na začiatku to bolo skôr mäkké, ale teraz je to skôr tvrdý vred. Obávam sa, že to môže byť syfilis, ale žiadne iné príznaky som nespozorovala. Ďakujem.

Dobrý den, na syfilis to nevidím, pokud opravdu máte tento vřídek takto dlouho, tak za tu dobu by se vřed zahojil, ať už by k léčbě došlo či nikoliv a měla byste i jiné příznaky. Nicméně určitě bych zašla k lékaři, aby se na to naživo podrobněji podíval a popřípadě i odebral vzorek a navrhl řešení.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 18.06.2021, 17:51
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce