Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lahvička Suavinex Zero Zero působí velmi příjemně a dobře se čistí

Lahvička působí kvalitně a na dotek příjemně

Hned na první pohled a pohmat lahvičky působí kvalitně, plastové tělo láhve i šroubování je pevné, silikonová savička velmi příjemná na dotek a pěkně tvarovaná, opravdu podle mě odpovídá tvaru bradavky při kojení.

Lahvičku bych určitě doporučila alespoň vyzkoušet

Každé dítě je jiné a může mu tedy vyhovovat něco jiného, ale určitě bych tuto lahvičku doporučila alespoň vyzkoušet. Rozhodně patří mezi ty lépe tolerované při kombinaci krmení z láhve a kojení.

Sestavení je velmi jednoduché

Sestavení je velmi jednoduché a vše do sebe pěkně zapadá, není potřeba použít hrubou sílu a ani studovat nějaký návod. Šroubovací mechanismus je pevný a i savička do víčka pěkně zapadne, takže láhev nikde neprotéká.

Inzerce

Oproti jiným láhvím se velmi dobře umývá

Díky vyjímatelnému silikonovému sáčku uvnitř láhve, který se dá přetočit naruby, je umývání opravdu jednoduché  a dá se umýt opravdu dokonale na rozdíl od jiných láhví, kde je nutné použít kartáč, aby se dobře umylo i dno láhve a různé záhyby. Toto řešení se mi opravdu velmi líbí.

Žádné vzduchové bubliny

Při pití nejsou díky měkkému silikonovému sáčku vidět žádné vzduchové bubliny.

Oceňuji tvar savičky a možnost perfektního čištění

Nejvíce se mi líbí kvalitní a dobře tvarovaná savička, která miminku krásně pasuje do pusinky a možnost vyjmutí a perfektního umytí vnitřního silikonové sáčku, jelikož čistotu povrchu, který přichází do styku s mateřským mlékem pro velmi malá miminka, považuji za zásadní.

Savička by mohla být menší

Jediná nevýhoda, kterou jsem během testování zaznamenala, byla velikost savičky. Menší láhev jsem testovala s dcerou, která je předčasně narozená a nyní se sotva dostala na běžnou porodní váhu jiných dětí a savička pro ni byla příliš dlouhá. Když jsem se zapomněla a do pusinky ji dala savičku celou délkou, občas ji nadávilo. Když jsem ale hlídala, aby savičku celou nevtáhla, pila krásně a bez toho, aby bylo narušeno kojení.

S lahvičkami jsem byla velmi spokojená

Celkově jsem byla při testování s lahvičkami velmi spokojená a přestože se snažím převážně kojit, jsem ráda, že mám tyto lahvičky doma a v případě potřeby může miminko nakrmit i tatínek nebo babička, což mi dává možnost vzdálit se od miminka beze strachu, že bych přišla o možnost kojení.

Maminka Katka

Inzerce
 
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce