Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lenka si chválí jednoduché umývání antikolikové lahvičky Zero Zero

Jaký je její celkový dojem?

Lahvičky Zero Zero jsem měla možnost měsíc testovat a moc děkuji za tuto příležitost k vyzkoušení. Popravdě říkám, že by mne nenapadlo tento typ lahviček koupit, ale po odzkoušení vím, že by byla chyba tyto lahvičky nemít. Bála jsem se složitého sestavování a zvláštního tvaru. Což byly chybné předsudky.

Jsou opravdu super. Synovi je nyní 4,5 měsíce a stále nás občas trápí bolení bříška díky hltání a polykání vzduchu. S lahvičkami Zero Zero syn nehltá a krásně pije. Tím nám odezněly problémy s bolením a pláčem při pití. Používala jsem dříve antikolikové lahvičky, ale žádná neměla takový úspěch jako Zero Zero.

Doporučila bych lahev Zero Zero dalším rodičům?

Na 100 % ANO!!! Sestavování se může zdát složité, ale opak je pravdou. Lahvička má v podstatě jen jeden komponent navíc a vlastně i díky němu je mytí o dost jednodušší, proto lze vše krásně rozložit a není potřeba řešit mytí kartáčem a podobně. Syn z lahvičky nehltá a tím odeznělo bolení bříška.

Inzerce

Jak lze lahvičku sestavit?

Úplně jednoduše. Spodní část lze odšroubovat a tím lze vše krásně umýt a vnitřní váček jde vložit bez problému. To samé savička jde jednoduše nasadit. U některých lahviček jsem měla problém, že šlo víčko špatně sundat. Zde nemám problém.

Je umývání jednoduché?

Umývání je velmi jednoduché. Díky úplnému rozložení lahvičky je mytí opravdu snadné a rychlé.

Obsahuje savička vzduch a bubliny?

Savička neobsahuje vzduch ani bubliny. Syn díky měkké savičce nehltá, krásně pije, a tím nevdechuje bubliny. Díky vnitřnímu váčku, který se při pití stahuje, se netvoří při pití vzduchové bubliny, což je skvělé řešení problému při pití z lahvičky.

Inzerce

Benefity:

Hlavními výhodami lahvičky Zero Zero je: 

  • váček, který se stahuje a netvoří se bubliny ani vzduch, a tím se zamezuje hltání a bolení bříška, 
  • měkká savička, se kterou se synovi dobře pije, 
  • snadné sestavení, 
  • jednoduché mytí, 
  • bezproblémové sundávání víčka z lahvičky

Nevýhody:

Jedinou nevýhodou lahvičky je její matné provedení. Přes den to člověk celkem nezaznamená, ale při nočním krmení a tlumeném světle jsem měla problém s tím, že díky matu není dobře vidět na vodu uvnitř a špatně se odměřuje voda v lahvičce. Při krmení pak není vidět dovnitř, takže nevidím, kolik toho již syn vypil. Být lahvička průhledná, byla by naprosto skvělá.

Inzerce

Ještě jednou děkuji za možnost lahvičky testovat. Moc si této příležitosti vážím.

Přeji hezký den, Lenka se synem Vojtíškem

Komentář společnosti BabyGroup, s.r.o., dovozce lahviček Suavinex:

Milá Lenko,

děkujeme za velmi pozitivní zhodnocení našich lahviček a připojujeme komentář k jedné z uvedených zkušenosti, konkrétně: Jedinou nevýhodou lahvičky je její matné provedení. Přes den to člověk celkem nezaznamená, ale při nočním krmení a tlumeném světle jsem měla problém s tím, že díky matu není dobře vidět na vodu uvnitř a špatně se odměřuje voda v lahvičce. Při krmení pak není vidět dovnitř, takže nevidím, kolik toho již syn vypil. Být lahvička průhledná, byla by naprosto skvělá.

Doposud jsme se s obdobnou zkušeností nesetkali, avšak děkujeme za reakci a váš poznatek velmi rádi výrobci předložíme. 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Lenka si chválí jednoduché umývání antikolikové lahvičky Zero Zero - diskuze

Poradna

Hlen ve stolici

| Terka1989 | 09.07.2020, 22:06

Dobrý den, mám 5 měsíční holčičku, od druhého týdne narození je na umělém mlíčku Beba Ha 1... většinou se vykaká jen když jí pomůžu cvičením nožičkama, ale občas se zadaří a zvládne to sama. Mívá každou chvíli problémy s prdíkama i s bolenim bříška a má tmavě zelenou stolici, ale naše paní doktorka říká, že to patří k té umělé výživě a že jí nebudeme měnit, a pokud nemá krev a hleny ve stolici, tak je to v pořádku. Ale dnes ráno jsem jí našla v plínce takovéhle čárky, tak se chci zeptat, zda to nejsou ty hleny? Navíc posledních pár dní se jí nelíbí na bříšku, pláče a mává rukama i nohama. Jinak každé ráno bereme Bio Gaiu a používáme Sab simplex a nebo Baby calm. Děkuji za odpověď

Ano, je to hlen, ale nemusí znamenat nic vážného.

Přidejte probiotika, pokud se stav bude opakovat, konzultujte se svým pediatrem.

 
MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 10.07.2020, 10:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce