Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lenka si chválí jednoduché umývání antikolikové lahvičky Zero Zero

Jaký je její celkový dojem?

Lahvičky Zero Zero jsem měla možnost měsíc testovat a moc děkuji za tuto příležitost k vyzkoušení. Popravdě říkám, že by mne nenapadlo tento typ lahviček koupit, ale po odzkoušení vím, že by byla chyba tyto lahvičky nemít. Bála jsem se složitého sestavování a zvláštního tvaru. Což byly chybné předsudky.

Jsou opravdu super. Synovi je nyní 4,5 měsíce a stále nás občas trápí bolení bříška díky hltání a polykání vzduchu. S lahvičkami Zero Zero syn nehltá a krásně pije. Tím nám odezněly problémy s bolením a pláčem při pití. Používala jsem dříve antikolikové lahvičky, ale žádná neměla takový úspěch jako Zero Zero.

Doporučila bych lahev Zero Zero dalším rodičům?

Na 100 % ANO!!! Sestavování se může zdát složité, ale opak je pravdou. Lahvička má v podstatě jen jeden komponent navíc a vlastně i díky němu je mytí o dost jednodušší, proto lze vše krásně rozložit a není potřeba řešit mytí kartáčem a podobně. Syn z lahvičky nehltá a tím odeznělo bolení bříška.

Inzerce

Jak lze lahvičku sestavit?

Úplně jednoduše. Spodní část lze odšroubovat a tím lze vše krásně umýt a vnitřní váček jde vložit bez problému. To samé savička jde jednoduše nasadit. U některých lahviček jsem měla problém, že šlo víčko špatně sundat. Zde nemám problém.

Inzerce

Je umývání jednoduché?

Umývání je velmi jednoduché. Díky úplnému rozložení lahvičky je mytí opravdu snadné a rychlé.

Obsahuje savička vzduch a bubliny?

Savička neobsahuje vzduch ani bubliny. Syn díky měkké savičce nehltá, krásně pije, a tím nevdechuje bubliny. Díky vnitřnímu váčku, který se při pití stahuje, se netvoří při pití vzduchové bubliny, což je skvělé řešení problému při pití z lahvičky.

Inzerce

Benefity:

Hlavními výhodami lahvičky Zero Zero je: 

  • váček, který se stahuje a netvoří se bubliny ani vzduch, a tím se zamezuje hltání a bolení bříška, 
  • měkká savička, se kterou se synovi dobře pije, 
  • snadné sestavení, 
  • jednoduché mytí, 
  • bezproblémové sundávání víčka z lahvičky

Nevýhody:

Jedinou nevýhodou lahvičky je její matné provedení. Přes den to člověk celkem nezaznamená, ale při nočním krmení a tlumeném světle jsem měla problém s tím, že díky matu není dobře vidět na vodu uvnitř a špatně se odměřuje voda v lahvičce. Při krmení pak není vidět dovnitř, takže nevidím, kolik toho již syn vypil. Být lahvička průhledná, byla by naprosto skvělá.

Inzerce

Ještě jednou děkuji za možnost lahvičky testovat. Moc si této příležitosti vážím.

Přeji hezký den, Lenka se synem Vojtíškem

Komentář společnosti BabyGroup, s.r.o., dovozce lahviček Suavinex:

Milá Lenko,

děkujeme za velmi pozitivní zhodnocení našich lahviček a připojujeme komentář k jedné z uvedených zkušenosti, konkrétně: Jedinou nevýhodou lahvičky je její matné provedení. Přes den to člověk celkem nezaznamená, ale při nočním krmení a tlumeném světle jsem měla problém s tím, že díky matu není dobře vidět na vodu uvnitř a špatně se odměřuje voda v lahvičce. Při krmení pak není vidět dovnitř, takže nevidím, kolik toho již syn vypil. Být lahvička průhledná, byla by naprosto skvělá.

Doposud jsme se s obdobnou zkušeností nesetkali, avšak děkujeme za reakci a váš poznatek velmi rádi výrobci předložíme. 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Lenka si chválí jednoduché umývání antikolikové lahvičky Zero Zero - diskuze

Poradna

Nárok na porodné

| Janice78 | 19.02.2020, 13:46

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila s dotazem či pomocí ve věci zamítnutého nároku na porodné.
Jsem samoživitelka, OSVČ.
Dotaz, proč nedosáhnu na porodné jsem zaslala úředníkovi, který mou žádost vyřizoval na jeho email i do datové schránky. Níže zasílám svůj dotaz a jeho odpověď. Nechápu ale, proč po mě chtěl úředník dokládat i zálohy z pssz a ze zdravotní pojišťovny pro účely zjištění nároku na porodné, když se ve finále odkazuje na odstavec ze zákona, kde vycházejí z průměru a ne z mých skutečných příjmů.
Z jakého důvodu se neřídili odstavcem 4?
(4) Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost, započítává se jí jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu za každý měsíc

a) jedna dvanáctina příjmů uvedených v daňovém přiznání za kalendářní rok, který bezprostředně předchází kalendářnímu roku, do něhož spadá počátek období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku, a to bez ohledu na to, kolik měsíců osoba ve zdaňovacím období samostatnou výdělečnou činnost vykonávala a zda tato činnost byla ve zdaňovacím období vykonávána jako činnost hlavní či vedlejší, nebo
b) jedna dvanáctina příjmů, jde-li o příjmy podléhající dani z příjmů stanovenou paušální částkou, ze kterých byla stanovena daň paušální částkou, není-li dále stanoveno jinak.

Zde zasílám emailovou komunikaci
Dobrý den,

odkazuji Vás na ustanovení § 5 odst. 5 písm. a) zákona č. 117/1995 Sb. o státní sociální podpoře:

„Vykonává-li osoba podle svého prohlášení v rozhodném období samostatnou výdělečnou činnost jako hlavní činnost, započítává se jí však jako příjem z této činnosti do rozhodného příjmu vždy nejméně částka 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství.“

a odst. 7)

„Částka průměrné měsíční mzdy se zjišťuje za kalendářní rok předcházející období od 1. července do 30. června následujícího kalendářního roku a vyhlašuje ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv sdělením podle průměrné mzdy v národním hospodářství vyhlášené Českým statistickým úřadem, s tím, že tuto částku zaokrouhluje na celé stokoruny dolů.“

Více Vám již sdělit nemohu. Proti vyrozumění se neodvoláváte, odvolání je proti rozhodnutí. Vyrozumění je pro Vás možnost se písemně nebo osobně vyjádřit, vyjádření e-mailem není považováno za písemnou formu, protože e-mail není opatřený elektronickým podpisem, a vysvětlení Vám poskytuji pouze jako odpověď na dotaz. Vzhledem k tomu, že jste s dítětem sama, pak hranice příjmů, pod které se musíte dostat, je velmi nízká a díky tomu nárok pak podle platných ustanovení zákona nevzniká.

Považuji tuto odpověď za dostačující a dále na případné e-maily nemohu odpovídat, mám zde dalších 500 žádostí o dávky, které čekají na zpracování.

S přáním hezkého dne,

cid:image001.png@01D5B035.29F5AF60

Lukáš Marek
Odborný referent – pracovník SSP a dávek PP pro správní obvod Praha 15 a 22
E: lukas.marek@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Praha 10
Vršovická 1429/68
Vršovice
101 00 Praha 101

Datová schránka: w7aznwp
http://www.uradprace.cz

From: Jana Dlouhá <D.Jana@seznam.cz>
Sent: Tuesday, February 18, 2020 4:57 PM
To: Marek Lukáš (UPA-ABJ) <lukas.marek@uradprace.cz>
Subject: Porodné, spis.zn.2730-20-AB

Dobrý den, pane Marku,

na základě Vašeho vyrozumění ohledně možného nároku na porodné bych se chtěla touto cestou
odvolat a požádat o vysvětlení, jak jste k finální příjmové částce 14700Kč dospěl.
Dle DAP za rok 2017, z kterého se má nárok vypočítávat byl základ daně 153.070,-Kč,
což je po vydělení 12, měsíční příjmová částka 12755,80 Kč
Jiné příjmy jsem v tomto roce neměla. Není mi tedy známo, jak jste k výsledné částce dospěl
a žádám tedy o vysvětlení

Předem děkuji

S pozdravem

Dlouhá J.


Neobtěžovala bych Vás s tímto dotazem, ale podle pana Marka je jeho odpověď dostačující a už se k ní zřejmě nehodlá vyjadřovat. Proto zkouším Vás, zda by jste byli ochotni mi danou záležitost vysvětlit, případně pomohli s odvoláním a přezkumem jejich výsledku

Předem velice děkuji

S pozdravem

Jana Dlouhá

Dobrý den,

postup úřadu je v souladu se zákonem. Pokud jste v rozhodném období vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, zjišťují se příjmy podle § 5 odst. 4). Pokud se ale jedná o hlavní činnost a jsou takto zjištěné příjmy nízké, tedy nedosahují nejméně 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, započítává se místo Vašich skutečných příjmů právě těchto 50 % průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství, tak jak to uvádí § 5 odst. 5) a související odst. 7). Pokud byste vykonávala samostatnou výdělečnou činnost v rozhodném období, ale v předchozím zdaňovacím období byste ji nevykonávala, postupovalo by se podle odst. 6).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 09:54
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce