Inzerce
Inzerce
Inzerce

Díky lahvím Zero Zero mám doma spokojenější miminko!

Hodnotí výsledek testování setu dvou lahví Zero Zero a sady anti-kolikových saviček velikosti Zero maminka Ivana

 

Nejprve bych chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušet lahvičky Zero Zero. :-)

Co obsahoval balíček od firmy Suavinex?

Balíček, který dorazil velmi rychle, obsahoval jednu lahvičku o objemu 180 ml, jednu  lahvičku o objemu 270 ml a  sadu 2 antikolikových saviček Zero Zero velikosti S.

Inzerce

Se značkou Suavinex nemám žádnou zkušenost

Popravdě, značku Suavinex jsem neznala. Až do předminulého týdne, kdy jsem úplnou náhodou narazila na článek, ve kterém bylo psáno, že se hledají maminky na testování lahviček Zero Zero. Ihned mě to zaujalo, jelikož jsem musela začít syna Péťu (2 měsíce) krom kojení i přikrmovat. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, poslala jsem email a Vy jste mě a mého syna vybrali. Vůbec jsem s tím nepočítala, moc mě to překvapilo a byla jsem za to ráda :-)

Seznámení s lahvičkami Zero Zero

Jakmile balíček dorazil, lahvičky jsem umyla, sterilizovala a nechala oschnout. Poté jsem připravila UM do menší lahvičky a poprvé zkusila Peťku touto lahvičkou nakrmit a… Stal se zázrak! Péťa krásně sál, dokonce mi přišlo, že ho pití z této lahvičky tak nějak uklidňuje, zkrátka vše bylo tak, jak sem si přála, aby konečně při dokrmování bylo. Po vypití si krásně odříhnul a ani si neblinkul (což doteď dělal). Moc se tedy těším, jak budou probíhat další dny.

Inzerce

Hodnocení po měsíci testování

Lahvičky Zero Zero jsou parádní. Doteď jsme vyzkoušeli 3 antikolikové lahvičky od jiných výrobců, ale syn je odmítal, špatně se mu z nich pilo, bříško ho i přesto, že byly lahvičky antikolikové, stejně bolelo. Já z toho byla nešťastná, nevěděla jsem, jak ještě synovi pomoct.  A nyní? Lahvičky od firmy Suavinex jsou pravý opak. 

Inzerce

Lahvičky doporučuji všem, kdo chtějí pro své dítě to nejlepší!

Už na začátku mě zaujal netradiční, avšak krásný vzhled lahviček Zero Zero. Savička opravdu kopíruje bradavku, což mě velice potěšilo. Je taková sametová, jemná, tudíž pro miminko naprosto skvělá a přirozenější než jakákoliv jiná savička, co jsem doposud poznala. Bála jsem se, aby syn nebojkotoval kojení, když budeme přikrmovat lahví, ale mé obavy byly naprosto zbytečné. Kojím nadále a bez problémů a dokrmování je nyní o tolik snazší. Lahvičky jsou opravdu skvělou volbou pro ty, co kojí, ale zároveň musí dokrmovat (ať už odsátým mlíčkem nebo UM ).

Inzerce

Lahvičky jdou bez problémů sestavit 

Rozebrat i sestavit lahvičky je jednoduché. Skládají se z několika částí – savička, uzávěr se závitem, vnitřní krytka, silikonový sáček, lahvička a základna – vše jde snadno oddělat. Opravdu to zvládne každý.

Umytí lahviček? Snadno a rychle

Mytí lahviček není nijak těžké. Tím, že se dají rozebrat, jdou veškeré části hezky umýt a dokonale vysterilizovat.

Lahvičky bez vzduchu = miminko bez bolení bříška

Syn Péťa trpěl na bolesti bříška, a to dost. Jiné lahvičky mu od tohoto problému nepomohly, spíš naopak. Ale lahvička Zero Zero je úplně jiná. Tím, že se uvnitř lahvičky vytváří vakuum, nedochází ke vzniku vzduchových bublin a dítě je zbytečně nepolyká. Musím tedy říct, že bolení bříška ustoupilo a Peťka je mnohem spokojenější miminko.

Výhody/nevýhody

Savička Zero Zero úžasně kopíruje bradavku tak, že kombinace kojení s dokrmem není žádny problém, ba naopak. Kojící maminka se nemusí strachovat, že by přišla o kojení a může s klidným svědomím své miminko z této lahvičky dokrmit. Také umývání silikonového váčku je výborně vymyšleno. Tím, že jde otočit naruby, se dobře vymyje (oproti běžným lahvičkám). Nevýhody: Díry ve víčku lahvičky jsou celkem nepraktické, pokud zapomenu nasadit krytku na hrdlo lahvičky, tak se mi veškerý obsah může vylít.  Ze začátku se mi špatně nasazovala savička na uzávěr, ovšem po pár dnech cviku už to šlo samo. Co se týče pití z lahvičky – trápí mě, že když syn přestane na chvilinku pít, tak mlíčko ze savičky stále teče, tudíž se mu mlíčko hromadí v pusince, on to nestačí polykat a mléko vytéká ven z pusinky. Bylo by lepší, kdyby si miminko mohlo sáním regulovat jak a kdy mlíčko z lahvičky poteče. 

Celkový dojem z lahviček Zero Zero je pozitivní. :-) Svůj účel – tedy to, že jsou antikolikové – splňují na 100 %. Lahvičky doporučuji. :-)

Maminka Ivana a syn Peťka

Komentář společnosti BabyGroup, s.r.o., dovozce lahviček Suavinex:

Milá Ivo,

děkujeme za velmi pozitivní zhodnocení našich lahviček a připojujeme komentář k jedné z uvedených zkušenosti, konkrétně: Co se týče pití z lahvičky – trápí mě, že když syn přestane na chvilinku pít, tak mlíčko ze savičky stále teče, tudíž se mu mlíčko hromadí v pusince, on to nestačí polykat a mléko vytéká ven z pusinky.

Výrobce Suavinex poskytuje Zero Zero savičky v několika dostupných velikostech S (pomalý průtok), M (střední průtok), L ( silný průtok ) a A (adaptabilní průtok). Pokud se dítěti vytváří hladinka mléka v savičce, doporučili bychom savičku s průtokem A, který umožňuje proudění více nebo méně tekutiny v závislosti na síle, kterou dítě saje. 

 
  • Pomalý průtok umožňuje omezený průtok tekutiny a je indikován během prvních několika dnů života.
  • Střední průtok umožňuje proudění všech typů tekutin se střední hustotou a je ideální nejen pro mléko, ale také pro šťávu a řídké pyré.
  • Adaptabilní průtok umožňuje proudění více nebo méně tekutiny v závislosti na síle, kterou dítě saje. Speciálně určený pro kombinované krmení při kojení a při krmení z láhve.
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Ivana: Díky lahvím Zero Zero mám doma spokojenější miminko! - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce