Inzerce
Inzerce
Inzerce

Veronika byla překvapená designem, jednoduchým sestavením a údržbou lahviček Zero Zero

Nemohla jsem se balíčku dočkat. Jsem plně kojící maminka 3 měsíčního chlapečka Vašíka. Se svým manželem si čas od času rádi vyrazíme na dobrou večeři nebo do kina, a tak je potřeba zajistit pro babičku dostatek mateřského mléka na krmení. Můj syn je docela velký odmítavec lahví. Zkoušeli jsme různé druhy lahviček, které jsme na trhu sehnali. Testování lahviček Zero Zero byla další výzvou. 

Co jsme testovali?

Balíček obsahoval 2 lahvičky. Jednu menší a jednu větší a náhradní savičky. Testovali jsme pouze tu menší, byla pro miminko dostačující. 

Jak bych shrnula naše testování a spokojenost s lahvičkami?

1) Lahvičky mě velmi překvapily svým vzhledem a tvarem. Materiál je velice příjemný a neklouže z rukou. 

Inzerce

2) Určitě bych lahvičku doporučila. Nadčasový vzhled a velice funkční. 

3) Sestavení lahvičky je velice jednoduché. Z počátku jsem byla nejistá z instalace sáčku, ale moje obavy byly naprosto zbytečné. Sáček se lehce vložil, pak se přizpůsobil tvaru lahvičky. 

Inzerce

4) Umývání je naprosto úžasné. Klasické lahvičky se neobejdou bez štětky, ale Zero Zero sáček se jednoduše a hlavně důkladně vymyje houbičkou a vypláchne. 

5) Nikdy se mi nestalo, že by se v savičce objevily bubliny, či vzduch. 

Inzerce

6) Na lahvičce obdivuji tvar savičky, materiál, lehkost. 

7) Nevýhodu vidím v oddělávacím spodním dnu. Když jsem měla nachystané odstříkané mléko, potřebovalo jsem ho z ledničky ohřát před podáváním. Tak mi po vyjmutí z lázně zbytečně odkapávala voda a na miminko zbytečně kape. 

Inzerce

Závěrem bych řekla to, že pro nás krmení z lahvičky bylo z počátku hodně obtížné. Syn preferuje prso, ale když je velký hlad, tak si lahvičku vzal na milost. :-) Věřím, že si na ni zvykne a najde cestu. Svým těhotným kamarádkám, i kamarádkám s dětmi jsem lahvičku doporučila. Myslím si, že tvar savičky nemá konkurenci a pro malá miminka je velikostně dokonalý. 

Posílám foto s velkým poděkováním. 

S pozdravem

Veronika se synem Vašíkem

Komentář společnosti BabyGroup, s.r.o., dovozce lahviček Suavinex:

Milá Veroniko,

děkujeme za velmi pozitivní zhodnocení našich lahviček a připojujeme komentář k jedné z uvedených zkušenosti: Nevýhodu vidím v oddělávacím spodním dnu. Když jsem měla nachystané odstříkané mléko, potřebovalo jsem ho z ledničky ohřát před podáváním. Tak mi po vyjmutí z lázně zbytečně odkapávala voda a na miminko zbytečně kape. 

Funkční pozitivní vlastnosti láhve potřebují kapku tolerance a do dokonalosti nám pomůže papírová utěrka :-).

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veronika byla překvapená designem, jednoduchým sestavením a údržbou lahviček Zero Zero - diskuze

Poradna

Gynprodyl a ovulace

| Kamilaa | 04.04.2020, 10:37

Dobrý den, chci se zeptat. Rok jsem krvacela mimo cyklus vždy 14 DC (ovulaci jsem neměla) byla jsem na čištění abych přestala krvácet což nepomohlo pomohl až gynprodyl díky němu mám cyklus docela pravidelný. Každý měsíc než začnu gynprodyl užívat měřím ovulaci kterou stále nemám. Gynprodyl beru 3 měsíc nahodi mi ovulaci? Je to vůbec možné? Gynekolog mi nic neřekl jen že mám užívat 16-25 dni. Gynprodyl nasadil protože jsem chtěla otěhotnět jenže nemám tu ovulaci.

Dobrý den, díky nasazenému Gynprodylu máte nyní cyklus pravidelný. Gynprodyl obsahuje progesteron, který se v ženském těle uplatňuje ve 2.fázi cyklu, zjednodušeně řečeno jednou z jeho funkcí je příprava děložní sliznice k uhnízdění vajíčka, pokud dojde k jeho oplození. Na vyvolání ovulace nemá vliv. Pokud ovulace samovolně v těle neprobíhá a je snaha otěhotnět, používá se preparát Clostilbegyt, který ovulaci vyvolá - způsobí uvolnění vajíčka z vaječníku, které může být následně oplozeno spermií. Standardně se užívá 3. - 7. den cyklu (dávkování a délka léčby je pod dohledem ošetřujícího gynekologa) a pak zhruba 12.-14.den je vhodné provést buď ultrazvuk, zda se ve vaječníku vyvíjí zralý folikul (ze kterého se uvolní vajíčko) nebo jsou k dispozici volně prodejné ovulační testy. Pokud u Vás ovulace neprobíhá a plánujete těhotenství, neváhejte zkonzultovat situaci s Vaším gynekologem. Výše popsaný postup by měl zajistit pravidelný menstruační cyklus, který je jednou z podmínek pro úspěšné otěhotnění. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 05.04.2020, 17:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce