Inzerce
Inzerce
Inzerce

Veronika byla překvapená designem, jednoduchým sestavením a údržbou lahviček Zero Zero

Nemohla jsem se balíčku dočkat. Jsem plně kojící maminka 3 měsíčního chlapečka Vašíka. Se svým manželem si čas od času rádi vyrazíme na dobrou večeři nebo do kina, a tak je potřeba zajistit pro babičku dostatek mateřského mléka na krmení. Můj syn je docela velký odmítavec lahví. Zkoušeli jsme různé druhy lahviček, které jsme na trhu sehnali. Testování lahviček Zero Zero byla další výzvou. 

Co jsme testovali?

Balíček obsahoval 2 lahvičky. Jednu menší a jednu větší a náhradní savičky. Testovali jsme pouze tu menší, byla pro miminko dostačující. 

Jak bych shrnula naše testování a spokojenost s lahvičkami?

1) Lahvičky mě velmi překvapily svým vzhledem a tvarem. Materiál je velice příjemný a neklouže z rukou. 

Inzerce

2) Určitě bych lahvičku doporučila. Nadčasový vzhled a velice funkční. 

3) Sestavení lahvičky je velice jednoduché. Z počátku jsem byla nejistá z instalace sáčku, ale moje obavy byly naprosto zbytečné. Sáček se lehce vložil, pak se přizpůsobil tvaru lahvičky. 

4) Umývání je naprosto úžasné. Klasické lahvičky se neobejdou bez štětky, ale Zero Zero sáček se jednoduše a hlavně důkladně vymyje houbičkou a vypláchne. 

5) Nikdy se mi nestalo, že by se v savičce objevily bubliny, či vzduch. 

Inzerce

6) Na lahvičce obdivuji tvar savičky, materiál, lehkost. 

7) Nevýhodu vidím v oddělávacím spodním dnu. Když jsem měla nachystané odstříkané mléko, potřebovalo jsem ho z ledničky ohřát před podáváním. Tak mi po vyjmutí z lázně zbytečně odkapávala voda a na miminko zbytečně kape. 

Inzerce

Závěrem bych řekla to, že pro nás krmení z lahvičky bylo z počátku hodně obtížné. Syn preferuje prso, ale když je velký hlad, tak si lahvičku vzal na milost. :-) Věřím, že si na ni zvykne a najde cestu. Svým těhotným kamarádkám, i kamarádkám s dětmi jsem lahvičku doporučila. Myslím si, že tvar savičky nemá konkurenci a pro malá miminka je velikostně dokonalý. 

Posílám foto s velkým poděkováním. 

S pozdravem

Veronika se synem Vašíkem

Komentář společnosti BabyGroup, s.r.o., dovozce lahviček Suavinex:

Milá Veroniko,

děkujeme za velmi pozitivní zhodnocení našich lahviček a připojujeme komentář k jedné z uvedených zkušenosti: Nevýhodu vidím v oddělávacím spodním dnu. Když jsem měla nachystané odstříkané mléko, potřebovalo jsem ho z ledničky ohřát před podáváním. Tak mi po vyjmutí z lázně zbytečně odkapávala voda a na miminko zbytečně kape. 

Funkční pozitivní vlastnosti láhve potřebují kapku tolerance a do dokonalosti nám pomůže papírová utěrka :-).

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veronika byla překvapená designem, jednoduchým sestavením a údržbou lahviček Zero Zero - diskuze

Poradna

RP pro studenty

| Kristýna98 | 08.07.2020, 11:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na RP u studentů. Tento rok jsem měla dodělat střední školu, ale z důvodu těhotenství musím dodělat praktické zkoušky až po porodu (září), rodíme v srpnu. Můžete mi prosím poradit jestli budu mít nárok na RP a kdy si o něj budu moct zažádat?
S přítelem žijeme v jedné domácnosti, pracuje již několik let, ale já jako student mám za sebou jenom letní brigády a nejsme si jistí jestli máme vůbec na nějaký příspěvek nárok. Děkuji za případnou odpověď, hezký den.

Dobrý den, nárok na rodičovský příspěvek mají i studenti, není potřeba splnit žádnou odpracovanou dobu. Rodičovský příspěvek je na jedno dítě v celkové výši 300 tis. Kč. Tuto částku si můžete rozložit maximálně do 4 let věku dítěte. Můžete si zvolit měsíční výši příspěvku až do částky 10 tis. Kč. Vyšší měsíční částku než 10 tis. Kč můžete zvolit, pokud doložíte dostatečný denní vyměřovací základ otce dítěte potvrzený od OSSZ. Žádost o rodičovský příspěvek se podává na odboru státní sociální podpory úřadu práce po narození dítěte, k žádosti je potřeba doložit jeho rodný list.
 
Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 08.07.2020, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce