Inzerce
Inzerce
Inzerce

S nosítkem Ergobaby může Ládík prozkoumávat okolí s námi

Dobrý den,

zdravím čtenáře portálu Babyonline.cz, všechny členy redakce a také sponzora testování, společnost Baby Group s.r.o. V první řadě bych tímto ráda poděkovala za možnost testovat ergonomické nosítko Ergobaby.

Inzerce

Nosítko Manduca ani Tula nám se synem nevyhovovalo

Testování jsem se zúčastnila já, maminka Lenka, se synem Ladislavem. Na začátku testování, v červenci 2020, byli Láďovi přesně čtyři měsíce a již jsme spolu od kamarádek vyzkoušeli nosítko Manduca First a Tula Free to Grow. Ani jedno z těchto nosítek, nám bohužel úplně nesedělo. Manduca byla na Láďu příliš robustní a tvrdá, nevydržel v ní ani pár minut. Tula by seděla lépe, ale kvůli nemožnosti křížit ramenní popruhy, horšímu nastavování a Láďově netrpělivosti jsme ho za několik zkoušení nedokázali zprovoznit.

Verze Ergobaby Adapt Air cool v barvě Oxford Blue je elegantní a nenápadná

Balíček s nosítkem jsme netrpělivě očekávali a protentokrát byli rádi, že poštovní doručovatel přijel brzy ráno. :-) Hned při rozbalování nás potěšilo zabalení v praktické krabičce s uchem. Vybrali jsme si verzi Ergobaby Adapt Air cool v barvě Oxford Blue. Barva odpovídá, je elegantní, nenápadná a příjemná na pohled. 

Inzerce

Celkový design nosítka Ergobaby přesně odpovídá našim požadavkům

Hezká barva, žádné rušivé prvky či vzory, perfektně zpracované detaily přezek a upínání.

Nosítko Ergobaby je opravdu propracované a z příjemného, prodyšného materiálu

Po prvotním prozkoumání je zřejmé, že nosítko je opravdu propracované. Celé je z velmi příjemného, pružného materiálu. Síťka, u námi zvoleného modelu, zdá se, že bude plnit svůj účel. Je dostatečně pevná, přesto prodyšná. 

Inzerce

Nosítko lze nastavit i pro nejmenší miminka podle obrázkového návodu

Nosítko má několik nastavení a dá se tedy krásně přizpůsobit i pro malá miminka. Láďa, i když již čtyřměsíční, má drobnou postavu a na začátku testování měl 59 cm. Nosítko jsem tedy dle přehledného obrázkového návodu nastavila na nejmenší velikost. Šířka pro nožičky má vnitřní 3 stupně nastavení pomocí suchého zipu a vnější stažení pomocí pásku. 

Správné usazení na první pokus

Po základním nastavení jsme přistoupili k samotnému testování. Zapnutí na těle a nastavení bederního pásu jde velmi snadno, utahování po obou stranách umožní dokonalé přizpůsobení. Vkládám Láďu opatrně do nosítka, ramenní popruhy zapínám pro mou lepší manipulaci křížem a dotahuji přezky pro správnou polohu Láďových zad. Po kontrole v zrcadle zdá se hned na první pokus správné usazení a Láďa se směje.

Inzerce

První a okamžitě úspěšný půlhodinový pokus dopadl dobře. Slavíme úspěch! :-)

Bezpečnost nosítka se zdá skvělá

Karabiny jsou pevné a navrch opatřeny jistící gumičkou. Z mého pohledu není při správném používání možnost jakékoliv nehody.

S nosítkem na procházku do lesa

Druhý den jsme již natěšeni vyrazili na procházku do lesa. Láďa z nosítka pozoroval okolí a do půl hodiny spokojeně usnul. I když jsme tedy měli kočárek ještě raději s sebou, na krátkou hodinovou zkušební procházku nebyl potřeba. Další dny už jsme chodili na kratší procházky bez kočárku, aby si Ládík na nosítko hezky zvykal. 

Svoboda pohybu a ukojení zvědavosti

Hlavním benefitem nosítka je jednoznačně svoboda pohybu, ale také velmi důležité ukojení zvědavosti malého Ládi, kterému výhled z kočárku nestačí.

Nevýhody ergonomického nosítka Ergobaby

Jedinou drobnou nevýhodu spatřuji v absenci kapsy na mobilní telefon a klíče.

S nosítkem Ergobaby může Ládík prozkoumávat okolí s námi

Další výlety už byly půldenní nebo celodenní, zatím vždy s kočárkem s sebou, aby mohl Ládík trochu v případě potřeby střídat pozice. Se samotným kočárkem bychom v současné době na celodenní výlet vyrazit nemohli, to by se Ládík unudil! :-) S padnoucím nosítkem, může prozkoumávat okolí s námi. Po několika absolvovaných výletech jsem si už jista, že příště můžeme vyrazit zcela bez kočárku i na celý den a nebýt tak limitováni terénem.

Praktičnost a pohodlnost je k nezaplacení

Praktické použití při nákupech, v horším terénu i nalehko na výlet je k nezaplacení. Skvělá pohodlnost ramenních popruhů v kombinaci s bederní oporou umožňuje i celodenní nošení

Z mnou vyzkoušených nosítek je Ergobaby jednoznačně nejlepší

Celkově jsem s nosítkem nadmíru spokojena. Sedí jak mě, partnerovi a hlavně Láďovi. Z mnou vyzkoušených nosítek je Ergobaby jednoznačně nejlepší. Zpracování je perfektní z estetického i z praktického hlediska. Popruhy pro pohodlné nošení i oblast u nožiček jsou měkce vyztuženy, má několik možností nastavení správné velikosti a také super kapucku v praktické kapsičce, kterou tak nelze ztratit. Za mě i za Láďu všem toto bezkonkurenční nosítko určitě doporučuji, jistě si ho oblíbíte tak jako my! :-)

Maminka Lenka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

S nosítkem Ergobaby může Ládík prozkoumávat okolí s námi - diskuze

Poradna

cestne prohlaseni

| andrea6903 | 02.03.2021, 18:37

dobry den chcela by som sa spytat ja som na materskej a minuly rok (2020) som mala brigadu a teraz na financnom urade mi povedali ze na danove priznanie potrebujem dodat cestne prohlaseni ze som na materskej a mala som bigadu ale jak to mam spisat to netusim na internete som nic nenasla.mohli by ste mi stym, prosim poradit?dakujem

Dobrý den,
toto není daňová poradna, prosím obraťte se s dotazem znovu na finanční úřad, případně na daňového poradce.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 03.03.2021, 18:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce