Inzerce
Inzerce
Inzerce

Bolest rukou a zad už mě díky nosítku Ergobaby netrápí 

Krásný slunečný den do redakce a taky všem maminkám! 

Syn mi dává občas hodně zabrat

Jsem ráda, že jsem dostala tu možnost otestovat ergonomické nosítko Ergobaby. Mám doma skoro 5. měsíčního syna Tadeáška a můžu říct, že občas mi dává hodně zabrat. Zde je alespoň krátké zhodnocení nosítka.

Hned po prvním vyzkoušení jsme se přesvědčili o tom, že pro mě i pro našeho syna je velmi pohodlné a krásně se přizpůsobí tělu

Již při rozbalení mě mile překvapilo, že nosítko je zabaleno do pevné kartonové krabice, která má navíc ještě poutko.

Inzerce

Nosítko se dá v krabici jednak hezky skladovat, bez zbytečného zabírání místa, a taky se dá díky poutku snadno přenášet. Na první pohled je nosítko pevné a dostatečně velké. Je vyrobeno z příjemného, prodyšného materiálu. Hned po prvním vyzkoušení jsme se přesvědčili o tom, že pro mě i pro našeho syna je velmi pohodlné. Fakt je i ten, že se krásně přizpůsobí tělu, takže člověk nemusí mít obavy o bezpečnost miminka.

Design, praktičnost a bezpečnost nosítka Ergobaby

Design nosítka je moc hezký. Nejsou to žádné přeplácané a výrazné barvy, takže se nosítko dá použít i na různých akcích.

S nosítkem Ergobaby se vše změnilo k lepšímu

Co se týče praktičnosti, tak si nemůžu stěžovat. Syn má 5 měsíců a váží 8 kg a je takový malý neposeda. V kočárku moc dlouho nevydrží, proto jsem ho musela skoro pořád nosit jen na rukou, což už byl pro mě problém, protože já sama měřím 164 cm a mám 50 kg. Pořád musím být v jeho blízkosti a hlavně musí mít kolem sebe rozhled. Proto pro mě bylo mnohdy složité dojít třeba jen nakoupit. Často už jsem byla úplně na pokraji sil, protože je to prostě tíha. Ale s nosítkem se všechno změnilo, samozřejmě k lepšímu. Syna mám stále u sebe, což se mu líbí ze všeho nejvíc. 

Inzerce

Bolest rukou a zad už mě netrápí a dokonce si s ním můžu i pouklízet a uvařit oběd

Navíc vím, že má díky nastavitelným popruhům zajištěné maximální pohodlí a často v nosítku i usne.

Z hlediska bezpečnosti jsem ani na vteřinu nezapochybovala

Miminko je zajištěno popruhy, takže není možné, aby z nosítka jakkoli vypadlo. 

Inzerce

Doporučení nosítka Ergobaby je samozřejmost

Nosítko jsem taky na pár dní půjčila i mé kamarádce, která uvažuje o koupi nosítka. Nebyla si však jistá, zda je to to pravé. No povím to jednoduše, závěr byl jasný: Byla velice nadšená a už si to samé nosítko taky dokonce pořídila. Rozhodně bych ho doporučila každé mamince, která o koupi nosítka uvažuje. Jednak má maminka mimko pořád u sebe a jednak je bezpečnost zajištěna na 100%!

Výhody a nevýhody nosítka Ergobaby

Mezi hlavní výhody nosítka bych určitě zařadila:

- nosítko se dá velmi rychle a snadno nastavit

- je skladné

- nožičky dítěte jsou do polohy M

- má clonu, kterou lze použít, když dítě spí nebo svítí sluníčko

- přizpůsobuje se rostoucímu dítěti

Za dobu užívání nosítka jsem zatím na žádnou nevýhodu nenarazila.

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Bolest rukou a zad už mě díky nosítku Ergobaby netrápí - diskuze

Poradna

Nespavost

| Vendyska | 25.10.2020, 12:21

Dobrý den, mám doma 5tydenniho chlapecka. Od 4 týdne nechce přes den skoro vůbec spát. Když už usne vydrží spát max 20 minut jinak skoro pořád brečí. A to hledám co mu může vadit. Večer už má kruhy pod očima a v noci spí pak třeba 6 hodin v kuse. Teď se nám i stává že se ze spaní pozvraci protože nám dělá problém si pořádně odrihnout. Musím dávat UM. O MM jsem přišla v 3 týdnu. Prosím o radu co dělat aby i přes den usl a nezvracel.

Dobrý den, u takto malého miminka řešte situaci s ošetřujícím pediatrem. U vašeho chlapečka se může jednat o potíže s tolerancí podávaného mléka a je možné, že v této oblasti budou potřeba úpravy. Zvracení po jídle ve spaní by těmto potížím nasvědčovalo a je potřeba jej řešit. Ne vždy si miminko po kojení odříhne, není to však primární důvod ke zvracení. Situaci řešte co nejdříve, zvracení ve spánku je rizikové z hlediska zdraví dítěte (může hrozit vdechnutí zvratků). Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 08:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce