Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování ergonomických nosítek Ergobaby

Dětská nosítka Ergobaby jsou synonymem komfortu a ergonomie! Zažijte s vaším dítětem dobrodružství s designovým pomocníkem. Jak nosítko Ergobaby hodnotí naše maminky, které je měsíc testovaly?

Jaké maminky nosítka testovaly?

Co maminky testovaly?

Inzerce

Nosíme s láskou v ergonomickém nosítku!

Ergonomické nosítko ADAPT ERGOBABY 

ERGOBABY ADAPT je inovativní ergonomické nosítko, které přináší ty nejlepší vlastnosti dítěti i rodičům. Extra polstrované ramenní popruhy s vysokou hustotou polstrování a široký bederní pás s bederní opěrkou nabízí novou úroveň pohodlí pro rodiče, kteří se i při dlouhodobém nošení budou cítit komfortně. Váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče a nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče, proto je nosítko tak pohodlné.

Nabízí vyhlášený komfort a ergonomii ve snadno použitelném 3-pozičním nosítku (možnost nošení na břiše, na zádech a na boku), které se přizpůsobuje vašemu rostoucímu dítěti od novorozence až k batoleti (3,2 - 20 kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky. Opora hlavičky novorozence je zajištěna perfektní konstrukcí nosítka.

Inzerce

Je lehké, skladné a manipulace s nosítkem je velmi jednoduchá. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i v přírodě - ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Dítě je v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu.

Cena NOSÍTKA ADAPT: od 3 709 Kč 

Inzerce

Ergonomické nosítko OMNI ADAPT COOL AIR MESH

Verze „COOL AIR MESH“ doplněná o letní síťku – poskytuje ventilaci pro optimální prodyšnost v horkých letních dnech.

Inzerce

Ergonomická konstrukce sedadla, která se postupně přizpůsobuje rostoucímu dítěti od novorozence k batoleti (3,2- 20 kg). Dítě sedí v ergonomické poloze, přirozená poloha nožiček má tvar písmene „M“ v každé fázi a poloze nošení.

Snadno použitelné již od narození bez nutnosti novorozenecké vložky. Podporuje správnou polohu sedu, správný růst dětských kyčlí, pánve a páteře. Polstrovaná skládací podpora hlavy a krku miminka.

3 pozice - možnost nošení na břiše, na zádech a na boku.

Cena: od 3 999 Kč 

Nosítko ADAPT bylo uznáno Mezinárodním institutem proti dysplazii kyčelního kloubu jako produkt pro „zdravé kyčle“.

Více informací o produktech najdete na: www.crystalbaby.cz, www.facebook.com/ErgobabyCzSk

Jak dlouho maminky nosítka Ergobaby testovaly

Maminky testovaly nosítka Ergobaby po dobu 1 měsíce!

Tým Babyonline

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování ergonomických nosítek Ergobaby - diskuze

 • Testovani
  Tohle je skvela moznost! Noseni milujeme, jak manzel, ja nebo nase dcerky!
  Romanka40   | 24.06.2020 19:08:33
  Reagovat | URL příspěvku
 • Nosítko
  Naše dvouměsíční holčička Eliška usíná přes den pouze na mém, nebo tatínkově hrudníku, a to především ve stoje, kdy se pohupujeme. Nosítko Ergobaby s novorozeneckou vložkou jsem měla půjčené od známé, ale s vložkou mi nevyhovovalo, bála jsem se tam dcerku dát ???? Pokud by tedy byla možnost vyzkoušet nosítko bez novorozenecké vložky, bylo by to skvělé, neboť již uvažuji, že si nosítko půjčím z půjčovny ???????????
  Luci.p   | 23.06.2020 12:24:46
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Rodičovská dovolená

| GK77 | 10.06.2021, 20:47

Dobrý den. Potřebovala bych radu. Syn bude mít 12.10.2021 3 roky a bude mi končit rodičovská dovolená. Ale jelikož ho nevzali do školky, nemohu jít do práce a musím zůstat doma. Jak mám postupovat?
Je lepší si prodloužit rodičovskou dovolenou do čtyř let nebo si vyřídit denní péči o dítě do čtyř let?
Podotknu, že smlouvu mám na dobu neurčitou, ale už teď vím, že se vrátit nemůžu, protože je to z ruky a se dvěma malými dětmi nejde dojíždět. Pokud zaměstnavatel nepřistoupí na neplacené volno, jak postupovat dál?
Děkuji Gábina

Dobrý den,
rodičovskou dovolenou není možné prodloužit do 4 let, maximální délka je do 3 let věku dítěte, poté se můžete dohodnout se zaměstnavatelem na čerpání neplaceného volna. Spolu s dohodou o neplaceném volnu byste se měla se zaměstnavatelem dohodnout také na řešení zdravotního pojištění. Nejjednodušší je prodloužení čerpání rodičovského příspěvku, maximálně to lze do 4 let věku dítěte. Pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete na čerpání neplaceného volna a nemůžete do práce nastoupit, je potřeba včas ukončit pracovní poměr výpovědí nebo dohodou.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 11.06.2021, 22:08
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce