Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Renáta: Nosítko Ergobaby Adapt přináší pohodlí pro maminku i miminko

Když jsem objevila možnost připojit se do testování nosítka Ergobaby Adapt, neváhala jsem a hned se přihlásila. Ani ve snu mě nenapadlo, že bych se mohla stát jednou ze 4 maminek, která bude mít možnost testování. Jmenuji se Renáta a nosítko jsem testovala s mým prvorozeným synem Vítkem, kterému jsou 2 měsíce, pro oba to byla velká výzva. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto možnost. 

První zkušenost s nosítkem Ergobaby Adapt

S žádným nosítkem jsem doposud neměla zkušenost, ale jelikož milujeme výlety do přírody, kde je těžko přístupný terén pro kočárky, byla jen otázka času, kdy nějaké nosítko pořídíme. Otázkou bylo jaké značky či jaký druh. Jelikož, jak všichni vědí, je lepší si daný výrobek vyzkoušet. O to více mě potěšila možnost tohoto testování. 

Velmi příjemný a prodyšný materiál nosítka Cool Air Mesh

Pro testování jsem si vybrala Ergobaby Adapt Cool Air Mesh. Tento výběr jsem učinila z důvodu jeho lehké a prodyšné síťoviny, ve které spatřuji v letním období velkou výhodu (zatím jsem neměla možnost otestovat). Po rozbalení nosítka jsem si potvrdila, že materiál, ze kterého je vyrobené, je velmi příjemný. 

Správné nastavení nosítka zvládne každý

První krok při seznámení s nosítkem Ergobaby Adapt bylo prostudování přiloženého návodu, který je velice pěkně zpracován a vše je v něm detailně vysvětleno. Tudíž práci s nosítkem zvládne každý začátečník, jako jsem byla já. Nastavení jsem nejprve prováděla bez miminka, abych si ozkoušela veškeré nastavení a získala systém, jak nosítko na sebe správně upevnit. Testování jsem začala s novorozencem 3,5 kg. Při první zkoušce jsem měla obavy, abych malému neublížila a správně ho usadila, ale zjistila jsem, že to jde lehce a malý si tam krásně hověl. 

Nosítko Ergobaby jako velký pomocník při domácích prací

První použití bylo v domácím prostředí, kdy jsem chtěla malého uklidnit a mít ho co nejblíže u sebe, jelikož se říká, že dítě v nosítku se cítí jako u matky v děloze. Po chvilce se malý uklidnil, usnul a jeden z účelů nosítka se potvrdil. Další testování probíhalo v kuchyni, kdy malý neměl svůj den a plakal. Díky této příležitosti jsem si ho mohla vzít k sobě a uvařit s ním oběd, jelikož se mi hodilo mít obě ruce volné a nemuset odbíhat ho utišovat. 

Snadné kojení na výletě za pomocí nosítka 

Také jsme absolvovali s nosítkem Ergobaby Adapt výlet, kdy jsme se šli podívat na naše oblíbené těžko přístupné místo k lomu. Během cesty jsem nepocítila bolest zad a při chůzi jsem nebyla nijak omezena (nikde nic netlačilo). Při používání se malý uklidní a téměř vždy usne, což značí vysoké pohodlí a komfort nosítka. A v neposlední řadě jsem ocenila možnost nakojit Vítka při cestě. Vše bylo diskrétní a nikdo kolem mě se nemohl „pohoršovat“, že kojím na veřejnosti.

Ergobaby Adapt je bezpečné, praktické, pohodlné

Největší dojem na mě udělala praktičnost a pohodlnost používání nosítka. Díky jeho váze je snadné ho kamkoli s sebou vzít a miminko v něm nosit. Je to velký pomocník při nákupech či domácích prací, kdy malý nemá své dny a pláče. Design nosítka je moderní a barevné provedení je v praktických a neutrálních barvách. Nosítko Ergobaby bych určitě ostatním rodičům doporučila, a to nejen z důvodu jeho lehkosti, ale i polstrování, které se přizpůsobí každému. Při používání nosítka nikde nic netlačí a váha dítěte je krásně rozložena, tak jak je uváděno v popise. Ze své zkušenosti si myslím, že nosítko je bezpečné, a to i díky integrované stříšce, která chrání před slunečním svitem. Vše bylo navrženo, jak pro komfort novorozence, tak pro toho, kdo nosítko používá. Lehce se dá upravit a může být používáno další osobou.

Spokojený Vítek, spokojená maminka

Výhodami je, jak již bylo zmíněno, být v kontaktu s novorozencem, který je v bezpečí. Dalším plusem je jeho skladnost, váha, možnost polohování (na břiše, na boku či na zádech) a polstrování, které se přizpůsobí dětem od 3,2 kg do 20 kg. Nosítko jsem testovala pouze na břiše z důvodu nízké váhy Vítka. Do budoucna se těším na zkoušku polohy na boku či zad. I když jsem menší postavy, nosítko je pro mě plně vyhovující. Bonusem je, že je to prospěšné i pro toho, kdo nosí, jelikož ho to uklidňuje a uvolňuje, tak jako vaše miminko. Nebo aspoň já to tak mám, jelikož jsem se svým Vítkem v kontaktu a vím, že je u mě spokojen. Další výhodou je i to, že nosítko zabírá méně místa nežli kočárek, tudíž se s ním mohu pohybovat téměř všude. Nevýhodu jsem žádnou neobjevila.

Už se velice těšíme, až budeme nosítko Ergobaby Adapt používat a testovat dále s přibývající váhou a věkem našeho Vítka.

Maminka Renáta

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Renáta: Nosítko Ergobaby Adapt přináší pohodlí pro maminku i miminko - diskuze

Poradna

Mohu být těhotná?

| Catherinetop | 14.05.2021, 11:46

Dobrý den, dne 28.4.2021 jsem byla na punkci, tedy na odběru vajíček, byla jsem je darovat. Od 8.5.2021 do 12.5.2021 jsem měla menstruaci a dne 13.5.2021 jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk a přítel ejakuoval do mne. Chtěla bych se zeptat, zda je možnost, že jsem těhotná, ale jsou to teprve 2 dny od pohlavního styku, ovšem mi to pořád vrtá hlavou. Chci se zeptat, jaká je šance, že jsem otěhotněla, když jsem byla darovat vajíčka a měla sex ihned po menstruaci, tedy jsem neměla ovulaci, ale vím, že riziko těhotenství po darování je vyšší, i když jsem neměla ovulaci a sex ihned po menstruaci. Budu moc ráda, když na můj dotaz odpovíte. Děkuji mockrát.

Dobrý den, je to málo pravděpodobné, nicméně ne zcela nemožné. S odstupem si můžete udělat těhotenský test z ranní moči. Tyto testy zachycují hladinu těhotenského hormonu, ale až od určité hladiny (obvykle min. cca 2 týdny od oplodnění).

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 17.05.2021, 09:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce