Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Romana: Teploměr digitální Microlife vás upozorní v případě zvýšené teploty alarmem

Hodnocení po měsíci testování

Milé čtenářky a čtenáři,

balíček k testování produktů Dr. Brown´ s jsem netrpělivě vyhlížela a těšila jsem se, jak se produkty budou dcerce líbit.

Všechny produkty Dr. Brown´s jsem otestovala s dcerou Veronikou narozenou na konci prosince 2019.

Inzerce

Dr. Brown’ s Bryndák s kousátkem, který nás s druhou dcerou zaujal jako první, je pratelný a má dobrou savost

Balíček jsem otevřela a první, co moji druhou 3letou dcerku Martinku zaujalo, byl bryndáček s kousátkem. Hned si jej chtěla nasazovat, proto jsme jej společně vyndali a k bryndáčku připnuli kousátko. Mě osobně zaujal materiál, ze kterého je bryndák vyroben. Bryndák je na omak velice příjemný. Pratelný v pračce. Kousátko je bez BPA a je vyroben ze 100 % silikonu.  Krásně padne do ručky. Před prvním použitím jsem bryndák přeprala jen v ruce, za chvilinku byl suchý a připravený k použití. Kousátko jsem jen opláchla horkou vodou. Silikon nijak nesmrdí, což velice oceňuji. Barevnost a design mě naprosto uchvátil. Bryndáček jsme hlavně využívali na cestě v autosedačce, jelikož Verunka má problém s ublinkáváním. Savost byla a je naprosto dostačující. U rodičů stačilo bryndáček přeprat v ruce a za chvilku byl opět připraven k použití. S dudlíkem jsme bryndák nezkoušeli, jelikož dudlík dcera vůbec nepřijala, ale o tom až dále. 

Inzerce

Dr. Brown’ s PreVent svítící dudlíky se zvířecími motivy jsou roztomilé, dcera jej však nepřijala

Dudlíky jsou roztomilé, mám ráda zvířecí motiv, obzvláště ovečky. V tento dudlík jsem vkládala velké naděje a doufala jsem, že bude přijat s nadšením. Bohužel se tak nestalo. Dcera odmítá veškeré dudlíky. Přijme je pouze v nouzi nejvyšší, například v autosedačce. U tohoto dudlíku se tak nestalo. Mohu tedy napsat jen své poznatky z hlediska vzhledu. Po vyvaření dudlíku mě napadla otázka, zda se nebude vnitřek dudlíku příliš zanášet. Přece jen vnitřek nemůže úplně vyschnout, pokud je dudlík přijat s nadšením. Pokud jde o svítivost, je naprosto dostačující. 

Pokud jde o porovnání s jinou značkou, například MAM dudlíky jsou podobně velké, Dr. Brown’ s mě připadne o malinko lehčí.

Inzerce

Dr. Brown’ s láhev Options obsahuje navíc i čistící kartáček a padne krásně do ruky

U láhve jako velké plus vidím to, že je skleněná. Je pravda, že skleněná láhev bude vždy těžší než plastová. Raději vždy sáhnu po skleněné lahvičce. Prostě ji věřím více v oblasti hygieny. Láhev krásně padne do ruky. Velmi oceňuji, že její součástí je i čistící kartáček. U láhve vznikl stejný problém jako u dudlíku. Dcera láhev nepřijala. Ale naděje umírá poslední a třeba v pozdější době, při zavedení příkrmů, ji vezme na milost. Proto nemohu posoudit její vliv na koliky, ublinkání a její vlastnosti. 

Inzerce

JAMIESON Vitamín D 3 jsem vyměnila za Vigantol

U tohoto produktu jsem nezaváhala a hned následující den jsem zavedla. Vyměnila jsem za Vigantol. Každé ráno podávám 1 kapku, kapu přímo do úst dítěte. Verunka se netváří nějak odmítavě. Ohledně vitamínu D mám zkušenost již s prvorozenou dcerkou, kdy po podávání Vigantolu trpěla na bolesti bříška, proto jsme přešli na Vitashine vitamín D. Tento vitamín se stříkal přímo do úst dítěte, má však pachuť po rybině. Verča tento problém po Vigantolu neměla a ani Jamieson jí toto nezpůsobuje. Budu pokračovat proto v jeho podávání. 

Teploměr digitální Microlife vás upozorní v případě zvýšené teploty alarmem

Doma již pár teploměrů mám po první dcerce. Jsou to rychloběžka Hartmann a bezdotykový stejné značky, dále rychloběžku Dr. Max. S teploměrem Microlife jsem doposud nepřišla do kontaktu. Microlife jsem naplno otestovala po očkování dcerky, kdy jsem měřila teplotu. S teploměrem se mi dobře pracovalo. Jediné, co bych vytkla je, že jde hůře zapínat. Na druhou stranu, aspoň jej nezapne starší dcera sama. Velice oceňuji, že po zapnutí teploměru se ukáže předchozí naměřená teplota, proto člověk může porovnat, zda teplota výrazně klesla či stoupá. Veliké plus je také, že v případě zvýšené teploty se ozve alarm, a hodnota bliká. Teplota byla změřena do pár sekund, což velice oceňuji, jelikož kolikrát změřit teplotu dítěti, které brečí a není v klidu, je celkem komplikované. Další výhoda Microlife je ohebná špička a jeho vypnutí při delší neaktivitě. 

Jsem velice potěšena možností testování výše vypsaných produktů. Jen mě mrzí, že dcera nepřijala dva produkty a nemohla jsem je plně zhodnotit. Pevně však věřím, že i tyto produkty vezme dcera časem na milost. :-)

Maminka Romana

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Romana: Teploměr digitální Microlife vás upozorní v případě zvýšené teploty alarmem - diskuze

Poradna

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, u jakých nemocí není toto očkování doporučeno pro batole ve věku 2 let.

Děkuji za odpověď.


Dobrý den, kontraindikací jsou závažná neurologická onemocnění, konzultujte v očkovacím centru.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 19.01.2021, 16:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce