Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Míša: Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík neruší klidný spánek dítěte

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

po otevření krabice a prohlédnutí věcí jsem byla velice nadšená a ihned jsem začala s testováním. K testování jsem měla Dr. Brown´s láhev options , Dr. Brown´s Bryndák s kousátkem, Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík, Jamieson vítamín D3 a teploměr digitální Microlife. 

Jelikož mám doma malého neposedu, kterému právě rostou zoubky, dala jsem se ihned do testování bryndáčku s kousátkem.

Inzerce

Dr. Brown´s Bryndák s kousátkem je velice praktická věc

Ihned mě na bryndáku zaujal design a jeho provedení. Jeho barvy se hodí v podstatě ke každému oblečení, takže i maminky, které si potrpí na sladění barev, budou nadšené. Po vyprání a usušení v sušičce na prádlo zůstal tvar a barevnost bez porušení. Bryndák má výbornou savost. Po klasickém vyprání je vždy absolutně čistý. Na Bryndáku mě velice zaujal kroužek. Malému rostou zoubky, takže si je o kousátko neustále brousil a ani mi nenadával, že jsem mu okolo krku něco dala. Za mě velice praktická věc.

Inzerce

Teploměr digitální Microlife překvapil rychlostí měření i ohebnou silikonovou špičkou

U nás doma se teploměr používá pouze po očkování a to ho dva dny nepustím z ruky. Pro malého jsem si koupila teploměr od Dr. Max ThermoMax digital baby. Nový teploměr jsem vyzkoušela velice záhy, byla jsem mile překvapena, jelikož jsem do té doby neměla tu příležitost tento výrobek vyzkoušet. Co se týče měření teploty, je opravdu rychlý a spolehlivý. Měřilo se mi s ním velice dobře. Nevýhody jsem nezpozorovala. 

Mezi výhody patří určitě rychlost měření, zvukový signál po změření teploty a ohebná silikonová špička. 

Inzerce

Pokud bych měla porovnat s teploměrem, který jsem do této doby používala, tak musím konstatovat, že tento testovací teploměr je na 100% lepší. 

Jamieson vitamín D3 syn snáží bez problémů a kapičky mu chutnají

S přípravkem vitamínu D zkušenosti mám. Dávám malému vitamín D3 Terezia v podání kapiček. Kapičky Jamieson malý bez problému spolknul, takže bych řekla, že kapičky mu chutnají. Dávkování je psané 1-2 kapky denně. Ja zvolila formu jedné kapky za den.  Za mne mají ovšem jednu nevýhodu. U kapiček mi chybí kapátko, kterým bych tu kapku dala malému rovnou do pusinky, takhle jsem musela čekat než kapka kapne. Jelikož už je malý velice mrštný a moc dlouho v klidu nevydrží, ne vždy jsem se napoprvé trefila.

Inzerce

Dr. Brown´s láhev Options je skleněná a netvoří se v ní zápach

Hned na začátek musím uvést, že jsem pro malého jinou lahvičku než Dr. Brown´s nepoužívala. Bohužel tak nemohu objektivně posoudit, zda se bolesti břicha, zvracení, odříhnutí či nafukování zlepšilo. Nemám srovnání s jinou lahvičkou.

Design láhve a tvar se mi líbí, nicméně si myslím, že kdyby ji malý už držel sám, tak ji neunese. Kdyby mu vyklouzla z ručičky, tak si ublíží a pro jeho malé ručičky je špatně uchopitelná. Ovšem musím vyzdvihnout savičku, která je velice příjemná na stisk dásní a podobná tvaru prsu.

Jako bonus velmi kladně hodnotím, že k lahvi patří příslušenství v podobě čistícího kartáčku na antikolikové vložky.

Nezpozorovala jsem tvoření vzduchových bublin. Vzhledem k tomu, že je lahev skleněná, netvoří se v ní žádný zápach.

Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík neruší klidný spánek dítěte

Dudlíky jsou příjemně malé, nezakrývají dítěti nos. Líbí se mi jednotvárnost barev a obrázku. Běžné dudlíky nesvítí a většinou nemají vhodný tvar. Dudlík svítí úměrně k tomu, aby nerušil dítěti klidný spánek, a dobře se v noci hledá v postýlce. Bohužel foto v noci nemohu dodat, na telefonu nebylo nic vidět.

Dudlík mě mile překvapil svou praktičností.  Ke kladům musím ještě dodat, že mezery na samotném dudlíku, která se vkládá do úst, není pevná, nafouklá vzduchem.

Produkty Dr. Brown´s bych doporučila dalším maminkám, jsou opravdu kvalitní

Produkty, které jsem měla s malým možnost testovat, bych určitě doporučila dalším maminkám. Popis produktů odpovídá skutečnosti a produkty jsou kvalitní. 

Maminka Míša

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Míša: Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík neruší klidný spánek dítěte - diskuze

Poradna

Problém s menštruáciou

| Janka610 | 26.01.2021, 13:34

Dobrý deň s priateľom sme suložily no praskol nám prezervativ ale priateľ našťastie neejakuloval no pre istotu som vzala tabletu po (escapelle) moja menštruácia prebiehala normálne prišla o týždeň no trvala 8-9 dni coz je pre mna trochu dlhšie ako obvykle plus moja menstruacia je nepresná stále príde v iný deň no a tu je bod mojho problému pretože teraz mi mešká už 5 den coz je 50 dni od poslednej menštruácie vyvolané tou tabletou escapelle s priateľom sme sulozili len pár krát od mojej poslednej menštruácie a vždy s prezervatívom aj keď raz nám znova praskol ( asi vymeníme značku ) no priateľ tiež neejakuloval hneď ako prezervativ praskol si ho vymenil a pokračovali sme ďalej od vtedy sme už nesulozili lenže menštruácia mi mešká už 5den bežne ju mám po 20 až 40 dňoch teraz je to už nejaký 50 deň prosím vás kde je problém môžem byt tehotná ? Alebo to spôsobila ta tabletka alebo kde je problém
Poraďte mi prosím som už v koncoch návšteva gynekológa je nereálna keďže je covid

Dobrý den, obecně návštěva gynekologa v "období covid" možná je, informujte se u Vašeho gynekologa, zda a jak ordinuje. Tyto léky mohou velmi výrazně ovlivnit další menstruační cykly, protože obsahují vysokou dávku hormonů.
Vaše menstruace může být tímto ovlivněna, těhotenství však touto korespondenční cestou vyloučit nelze. Proveďte si těhotenský test z moči případně nejdříve cca týden od očekávaného termínu menstruace, dříve by výsledek nemusel být přesný. Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 26.01.2021, 16:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce